Přejít na obsah

Klic M8 (hvezdicka)


PURE

Doporučené příspěvky

Jedna sada, co mam doma, ta hvezdicka je holt trochu relativni, pac spis jako hvezdicka vypada torx  lol

Dyt to tam mas primo napsane.TORX se oznacuje T a HVEZDICKA (tisicihran,vicehran jak TORX) se oznacuje M.

Jo mam, ale pod pojmem hvezdicka si predstavim treba to, co maj rusaci na letadlech nebo to, co je torx ;) To, cemu ty rikas hvezdicka, ja rikam totiz tisicihran, proto ten maglajz :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já marně sháním něco jako TORX TS45, ale 5ti cípý !!!

Zatím jediné co jsem sehnal, tak byl TORX od Wurtu TS40 5ti cíp, ale trochu menší.

Je to na hydraulické kotoučové brzdy Shimano XT/XTR.

Zkousel ses zeptat pro tu srandu nekde v cyklokramech? Tohle, co pises, nemam ani v sade specialnich bitu. A kotoucovky mam nastesti na imbusy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já marně sháním něco jako TORX TS45, ale 5ti cípý !!!

Zatím jediné co jsem sehnal, tak byl TORX od Wurtu TS40 5ti cíp, ale trochu menší.

Je to na hydraulické kotoučové brzdy Shimano XT/XTR.

Zkousel ses zeptat pro tu srandu nekde v cyklokramech? Tohle, co pises, nemam ani v sade specialnich bitu. A kotoucovky mam nastesti na imbusy... ;)

No právě to je ten fór, mám cyklokrám se servisem a ani Shimano nic takového v nabídce nemá( a to mám certifikáty...). Většinou se to dělá šroubovákem, ale to je prasárna.

Po delší době jsem sehnal ořech od Wurthu, ale je trocu menší, jde s tím v poho, ale jsem puntičkář... Jo a je to na vysunutí destiček z brzdícího třmene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě to je ten fór, mám cyklokrám se servisem a ani Shimano nic takového v nabídce nemá( a to mám certifikáty...). Většinou se to dělá šroubovákem, ale to je prasárna.

Po delší době jsem sehnal ořech od Wurthu, ale je trocu menší, jde s tím v poho, ale jsem puntičkář... Jo a je to na vysunutí destiček z brzdícího třmene.

Jo takhlenc, no tak to je opravdu for :) To nechapu, proc kdyz to maji na brzdach, proc to nenabizeji, zvlastni :( Snad leda to sehnat nekde na objednavku nebo tak, ale to asi spis nakej mensi kram, bobri a podobny, pro ty to neni asi zajimavy.

Btw, ty budes vedet, porizuju novej bajk a budou na nem nejspis Avid Juicy 5, myslim, ted nevim, mas pojem, jaky jsou? Budu se zbavovat minimalne vidle a sedla, tak abych vedel, jestli i brzd ;) Na soucasnym mam vzadu Formulu B4 a vepredu mechanicky Grimecy, uz to tam je 4 roky asik, ta Formula byla prvni v CR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avidy Juicy 5 a 7, Hayes a Magury - vždy dobrá volba. Od Avidu jsou dobré i mechaniky BallBearing7. Brzdy Grimeca a Formula střední třída, ale v té době, dnes je to už jinde. Budeš překvapený rozdílem a to kladně ;)

Ja si myslim, ze cokoliv soucasnyho od tehle vyrobcu bude proti tomu, co mam, fakt parada. A to to tenkrat bylo cosi, kdyz to nikdo nemel a ja si mackal hydrauliku ;) Mam pocit, ze tam budou prave ty Juicy 5, ale jeste se rozhoduju, ze vemu vyssi model, tam je zas neco jinyho, no uvidime. Kazdopadne Rock Shox pujde obratem do prodeje a prijde tam Bomber ;)

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám porovnání:torx je skutečně 6hran a hvězdička je 12hran,ale podle katalogu od prince jsou obojí torx jen v rozlišení např.T20(torx 6hran) a M20(torx 12hran).Pro upřesnění totéž platí u křížových šroubováků kde je označení např.P1 jako kříž se 4 lopatkami a PZ s 8 lopatkami to jsou ty malé uvnitř,pak jsou k tomuto dodávány ještě PH což je klasika kříž tedy ten první jen nemá ostrou špičku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám porovnání:torx je skutečně 6hran a hvězdička je 12hran,ale podle katalogu od prince jsou obojí torx jen v rozlišení např.T20(torx 6hran) a M20(torx 12hran).Pro upřesnění totéž platí u křížových šroubováků kde je označení např.P1 jako kříž se 4 lopatkami a PZ s 8 lopatkami to jsou ty malé uvnitř,pak jsou k tomuto dodávány ještě PH což je klasika kříž tedy ten první jen nemá ostrou špičku. ;)

Je v tom pekny bordel.Zlate casy CSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...