Přejít na obsah

konektor od vysokotlakého čerpadla 1.6 FSI


Kvasnicatomas

Doporučené příspěvky

Ahoj ve spolek,

 

řeším problém, že mi auto asi jede na 3 válce, na palubovce svítí "vrtulník", auto jede v nouzovém režimu a škube celý motor. Začátkem týdne musím do servisu. Nejdříve chci ještě sám vyměnit všechny zapalovací svíčky a pak se uvidí... Dneska jsem sundal kryt motoru a zjistil jsme, že je zlomená odvzdušňovací hadice víka hlavy válců 03C 103 558 tu jsem prozatím spojil a zalepil páskou. Dále jsem objevil, že je prasklý konektor od vysokotlakého čerpadla (ale držel po hromadě, šli vidět skrz prasklinu vodiče, tak jsem to stáhnul také páskou. Jde koupit jen prasklý díl viz. obrázek a vyměnit nebo  se to mění jako komplet? Díky za reakce.

0-02-05-ede2d90d63f929cf9db95a3b724ffebbba0fecec3344a95f4f999251c7dfff59_full.jpg

0-02-05-40854fc6cd147c8f3c1cb537c33aff08789f5d9e2b23bcbaaf3f93799aa4dfd6_full.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem k tomu ještě všechny svíčky (už byly na hraně) a na bral 100 oktanový benzín... a motor akceleruje a jede mnohem lépe. 

Oprava stála 950 Kč = svíčky BOSCH 4ks - 350kč + zapalovací cívka BOSCH (made in Turkey) 600 Kč. 

 

Prasklý konektor bych chtěl něčím slepit, ale lepidlo by nemělo být asi vodivé, když jsou tam vodiče..... Máte nějaký tip na vhodné lepidlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám najeto cca 135tkm a vyměnil jsem už tři cívky. teď jsem nedávno byl na fabia vrakovišti a koupil jetou za kilo jako nahradní do auta kdyby něco. lil jsem taky 98 nebo 100 a ted´  VIF super aditiv benzin do 95 a taky je to dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...