Přejít na obsah

neodratava dojazd


ivanrs

Doporučené příspěvky

mam taky problem ze po prejdenej vzdialenosti vobec neodratava dojazd naopak pripocitava, rucicka paliva pracuje spravne ta postupne klesa po prejdenej vzdialenosti, v pamati zavad nic neukazuje, neviete kde moze byt problem?

 

nedavno mi za jazdy vyhodilo poruchu pristrojovky zrejme len kontakt od otrasov na nasich super cestach, po vymazani chyb vsetko pracuje a ukazuje spravne len ten dojazd blbne...

Editováno: , autor: ivanrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no stalo sa mi ze som tankoval a mal som pol nadrze, po prejdeni cca 50km som preklikaval maxidot a ukazalo ze dojazd 40 km a potom to stale stupalo, presiel som vyse 100km a ostalo to na 170, zas som natankoval a vyslo to na 270, teraz jazdim uz tri dni na tom do prace co je dokopy asi 70 km a ukazuje 310, pritom rucicka palivomeru ide plynulo dolu s prejdenou vzdialenostou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie nastartoval som v garazi a siel na pumpu asi 1km natankoval a siel na dlhsiu trasu, auto mam uz dlho a poznam ho toto mi nikdy neukazovalo, niekde bude problem ale nerozumiem kde ked neukazuje ziadnu chybu a rucicka paliva ukazuje spravne len ten prepocet je zly...neda sa to nejak nastavit cez vag ako to ma prepocitavat alebo nieco ohladne pristrojovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...