Přejít na obsah

Jak se Vám líbí?


Petta

Doporučené příspěvky

jako pocatecni stav by se stim dalo neco delat

jinak souhlas s ostatnima doladit cely auto nejlepe jine nez fabii

ale kyc to zase neni  :wacko:

sory ale mě to právě jako dost velikej kýč příde, jak ňáká lastura nebo co lol:blbec::ble:skoda:

Nj, kláca má svůj překryt a ten je Best ! ;-)

Každý má jiný vkus a v tom je to přece krásný -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neřikám, že to co mám já je best, ale prostě jsou věci vkusný a nevkusný, a jsou lidi co maj vkus a co ho nemaj(nebo spíš postrádaj jakýkoli estetický cítění) tak to vidim já, to je fuk, ale když se člověk rozhlídne a vidí ty chudáky sprasený auta tak by brecel, nebo vraždil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to ale nemyslel jako urážku, ale byla to dobrá otázka na kterou mě taky zajímala odpověd! ;)

Proti tvýmu překrytu vůbec nic nemám, jelikož mám ten stejnej, akorát s menším rozdílem že ho mám slícovaný a zakitovaný s původním nárazníkem a mám ho drobně popraskaný po srážce s kočkou na dálnici <_<:ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se nezařazuju do skupin, ale ziju stim, že nemám na autě nic nevkusnýho a podobně ;) , ale asi je tomu jinak(ikdyž ta připomínka mi docela od člověka co má falešnou koncovku vejfuku sedí :huh: )

Klííííd, nenech se vytáčet. Máš jedno z nejhezčích aut na fóru a bezkonkurenčně nejhezčí kola. Co se týká NiceOne(a), to je známý odpůrce jakýchkoliv úprav, dost se divím, že má na autě falešnou koncovku, vždyť to je přece zavrženíhodný tuzing, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť to je přece zavrženíhodný tuzing, ne? :D

To je takova provokace na tuzery s ladenymi rourami od kamen za desetitisice :)

Me se klacovo auto nelibi, a ani spousta dalsich votuzenych aut, ale netvrdil bych ze nemam esteticke citeni. Pro me je kouzlo v jednoduchosti (jsou zde na foru i takova auta) a ne v preplacanosti a extremu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se klacovo auto nelibi, a ani spousta dalsich votuzenych aut, ale netvrdil bych ze nemam esteticke citeni. Pro me je kouzlo v jednoduchosti (jsou zde na foru i takova auta) a ne v preplacanosti a extremu.

No vidíš, mě se taky nelíbí přeplácanost a tuzing a právě proto se mi líbí Klácovo auto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyť to je přece zavrženíhodný tuzing, ne? :D

To je takova provokace na tuzery s ladenymi rourami od kamen za desetitisice :)

Me se klacovo auto nelibi, a ani spousta dalsich votuzenych aut, ale netvrdil bych ze nemam esteticke citeni. Pro me je kouzlo v jednoduchosti (jsou zde na foru i takova auta) a ne v preplacanosti a extremu.

já nikomu nenutim, aby se mu moje auto líbilo ;)

jen si prostě myslim, že neni přeplácaný nebo extrémní!!(nebo vytuzinkovaný jak se teď řiká)

ale tak pokud někdo vidí jednoduchou a estetickou upravu v autě nakolplim jako koza na "14" kolech a 165 galuskách ;) s mrdapoklicema neni co řešit ;)-_-

a to že někdo na autě vozí falešnou koncofku vejfuku, mi teda nepříde jako provokace někoho kdo má pěknej funkční laděnej vejfuk ;)-_- -příde mi to spíš jako trapná výmluva, za krok co udělal vedle ;)lollollol

auto si upravuju podle sebe, podle svího vkusu, podle toho jak se mi to líbí a jak mi to vyhovuje a samo taky proto abych se trošku odlišil od seriovejch aut okolo ;) , ne proto že si myslim, že stoho bude ňákej závoďák nebo nevim co ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno je iste ze fabia, po vykonovej a technologickej stranke nieje auto na drasticky tuning. decentne zahladenia, dobre elektrony a male upravy. predsa len vytunit 1,2HTP, pripadne 1,4 do Fast and Furious rozmerov je dost komicke.

to klaca: akoze auto mas dost v pohode, nechcem ta prilis chvalit aby si to potom nejako neodflakol :):palec2:

a su napr. auta ktore su uz od vyrobi tak premakane ze na ne by som ziaden tuning nehadzal, napr. nove Audiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno je iste ze fabia, po vykonovej a technologickej stranke nieje auto na drasticky tuning. decentne zahladenia, dobre elektrony a male upravy. predsa len vytunit 1,2HTP, pripadne 1,4 do Fast and Furious rozmerov je dost komicke.

to klaca: akoze auto mas dost v pohode, nechcem ta prilis chvalit aby si to potom nejako neodflakol :):palec2:

a su napr. auta ktore su uz od vyrobi tak premakane ze na ne by som ziaden tuning nehadzal, napr. nove Audiny.

nepotřebuju, aby mě někdo chválil ;) , jen mě dostalo to že mám podle někoho tuzinkový, nebo přeplácaný a ekstémní auto B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...