Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím! Mám takovej problém..koupil jsem si od kopacka.cz tmavé světlomety angel eyes ,vše v poho instalace na auto i předělání origo motůrku na el.nastavení.Jenže jsem dojel na seřízení světlometů na Stk a levý světlomet nejde nastavít jak by měl být. Pořád svítí hrozně do boku,vejškově samozřejmě nastavit šel takže naštěstí nikoho neoslňuju.Ale narovinu,večer prd vidím.Neměl by někdo kdo tyhle světla má nějakou radu nebo návod jestli se to dá nějak nastavit třeba na parabole?A nebo jestli je to na reklamaci?Díky moc Terrorristík

Editováno: , autor: Terrorristik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

povol srobiky co drzia svetlo ku karoserii (stacia tie navrchu) a dopasuj si to podla potreby ;) je to lepsie robit v servise, resp tam kde si mozes svetla nastavit B)

To jsem zkoušel nějaká vůle tam je ale stejně to není na to aby to svítilo jak má a navíc pak to vypadá děsně když světlo nelícuje tak jako to druhý.Ty jsi to měl v poho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě to zkusím no,ale moc tomu nevěřím že to půjde seštelovat tak jak má.Spíš by mě zajímalo jestli by se dalo nějakým způsobem hejbnout s tím okem trošku do prava.Teoreticky by to jít mělo,otázka je jestli se tu někdo najde kdo by poradil jak?

Editováno: , autor: Standis
není potřeba citovat předcházející příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf, no uplne v pohode to nebolo, ale v servise sme to nastavili tak aby to svietilo tak ako ma. medzery som nemeral ale ja mam ciernu tam to nejako velmi nebije do oci. tu mas foto

Ještě bych měl na tebe dotaz: jak dlouho ty světla máš?Jsi s němi spokojen nebo jsi narazil na nějakou závadu?..popřípadě jaké nahradní žárovky tam vlastně jsou H4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale no tak chlapci:) to tu není nikdo kdo by mi dokázal říct jak dostanu tu parabolu do směru, aby nesvítila do boku ,když to na těch seřizovačích na světlech nejde?pravý světlo svítí normálně jak má a to levý zaboha ne!Koukal jsem na ten světlomet zezadu bez krytú., jsou tam asi 3-4 šroubky ,ale jen ke dvoum se lze dostat šroubovákem. Navíc si nejsem ani jistej co bych tím vlastně povolil???Sorry jestli je to amaterskej dotaz....páč já amater jsem ,ale jde mi o to ,že večer když jedu na levou stranu vidím docela mizerně, jak to svítí kam nemá.Nevím jestli to nemám reklamovat?Všem předem díky!

Editováno: , autor: Terrorristik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AJ ja by som sa chcel spytat na jednu otazku...Nestalo sa vam ze vam prestali svietit tie kruzky na jednom svetle? co s tym mam urobit? neda sa to dako opravit bez toho ze by som to dal reklamovat? svetla mam tak priblizne par mesiacov. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zdravim, tak jsem si take vcera koupil konecne Angely a zjistil ze nejde naklaneni svetel. A kdyz jsem na to koukal tak tam ani neni ten modul. To musim z originalu vymontovat a prehodit na Angely ty moduly a nejak zapojit? Muzete mne nekdo poradit jak na to? Moc by mne to pomohlo. Diky

nazdar Romane..no jak si rekl ty...do angelu musis prehodit motorky naklapeni z origo svetel a zapojit je a pak pujdou jak maji...namontovani je stejne jak pri origo takze by nemnel byt problem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem zacal tak jsem skoncil. Moturky z origo svetel mne tam nejdou dat. problem je v tom, ze moturky z origo lamp maji takovy plastovy kloub ktery se vsune do lampy ( je to tak? ). Ale na Angelach mam uplne jiny protejsek a to takovy, ze z Angel lampy vede sroub k tomu nastavci na moturek ale ten je plochy s dvema zobacky. A tim padem nemam ten moturek s tim kloubem ( ktery plni fnc. otaceni ) kam strcit do tech Angelu. Poradite nekdo ci nejake foto zda nemate aspon zapojenych lamp ze vnitrku? Nebo snad delaji vice druhu Angelu a ja mam nejake wietnamske bo co. Uzj sem na prasky, cokoli koupim, tak je nejaky hacek a dodelavka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já nechápu, kdo smazal to starý téma s AE. Tam bylo všechno hezky popsaný, nafocený atd.

Nicméně, když odděláš motorky z origo světel, většinou vytáhneš motorek, což je jedna část a k motorku je nasunutá druhá část, která končí tou zmíněnou kuličkou, aby se světlo dalo naklápět. Anděly tuto druhou část mají v sobě, takže stačí pouze od motorku odcvaknout tu část s kuličkou na konci a zacvaknout to do Andělů. Aspoň já to takhle měl ;)

Jinak problém se svícením. Taky jsem měl. Šteloval mi světla kamarád v servise a špatný. Týden nato jsem jel do Škodovky na roční prohlídku, nechal jsem si je seštelovat i tam. Výsledek, hrozný. Ve finále jsem to trenoval v noci na vratech před barákem a jezdil po okolí, než jsem to vychytal. Pravý světlo mě svítilo jak píše Terrorstik taky úplně do boku, respektive vyloženě několik metrů doprava od krajnice, na všechny srnky, stromy atd...Taky jsem celý světlomet nakláněl, ale bylo to málo. Vše se pak povedlo vyřešit jednoduše. Na světle jsou 2 štelovací šroubky. Jedním se šteluje výška a druhým zkrátka natáčíš, jak má svítit světlo doleva či doprava. Poté už je to dobrý :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...