Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Zdárek Bedboji,žárovky tam už jsou.potkávačky H7,dálkáče H1.Nevím jak tyhle původní žárovky svítěj,já je hnedle měnil za Osramy,ale kluci tady psali,že stojej za prdlačku.Doporučím určo nějaký s větší svítivostí pokoupit,bo relflektory samiosobě moc nesvítěj.Tomáš

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slovensku mi ich predal bez motorcekov ale s obidvoma ziarovkami.

Chcem sa opytat ked uz som tu ze mam AE a vybojky HID H7 a ked prechadzam nerovnostami tak vidim ako sa svetla zatrasu anikeby bolo nieco uvolneme, ziarovka je dobre prisroubovana, robi mi to od zaciatku ako som ich nahodil bolo cca 5mesiacov dozadu

diki za odpovede

Editováno: , autor: Standis
Pravidla fóra bod č.4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj s náklonem nemám taky problém...jen mi přijde trochu hlučnější než u origo světel, trochu tam sem tam něco zavrže, ale to neřeším, já stejně náklápění nějak nevyužívám :)

Martine, náhodou jsi ještě neměřil tu výšku světel, jak se řešilo o stránku vpřed??

Ještě ne,musím najít rovnou plochu u zdi :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojky pánové,

tak přemejšlím,že bych do andělskejch hodil taky Hidky.Můžete,prosím,kdyžtak doporučit nějakou konkrétní "značku"?Nejlépe z vlastní zkušenosti.Něco jsem tady pročet a docela dost se píše o různejch neduzích a vedlejších efektech,třebas jako rušení signálu rádia apod. ;).Takže bych s tomu chtěl,díky Vaší pomoci porř, dooručením,zkusit vyhnout.Díky Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomíno, to je docela těžký vybrat si nějakou dobrou HID sadu, dneska už je zde toho tolik... osobně co jsem pátral, tak asi jsou dobrý HIDky, co měl odsud z fora jeden z www.bixenony.com. Kvalitnější sady jsou kolem 3500Kč. Hlavně aby měly kovový pouzdra traf a celkově to nebyl samej plast, ale spíš kov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hojky pánové,

tak přemejšlím,že bych do andělskejch hodil taky Hidky.Můžete,prosím,kdyžtak doporučit nějakou konkrétní "značku"?Nejlépe z vlastní zkušenosti.Něco jsem tady pročet a docela dost se píše o různejch neduzích a vedlejších efektech,třebas jako rušení signálu rádia apod. ;).Takže bych s tomu chtěl,díky Vaší pomoci porř, dooručením,zkusit vyhnout.Díky Tomáš

Z vlastní zkušenosti Ti mohu doporučit tohoto prodejce z Aukra.Nakupoval jsem u něj již několikrát a vždy k plné spokojenosti.Ceny má solidní a zboží taky.Dávat v dnešní době větší prachy jiným prodejcům je nesmysl.Původ všech sad je Asie i když se někde snaží namluvit ,že výrobcem je některá z renomovaných firem.Osobně od něj mám HID H1 rok a výbojky D2S vše 6000K a vše stále OK.

http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=6361886

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dneska jsem se dokopal k tomu, zjistit, proč mě pravý světlo nejde dotáhnout na doraz a záhada byla vyřešena...světlo jsem komplet povolil a přehodil ty plíšky z paciček co dodává EA za ty, co byly na originál světlech. Origo jsou malinko líp udělaný, z tvrdšího plechu. Doporučuju je při koupi EA asi všechny zrovna vyměnit za origo (já mám 3 origo a 1 jejich,ta je dobrá). Zde nějaký fotky:

post-8288-1225369125_thumb.jpg

Naštěstí je možnost zasunout origo plíšky do tlapiček EA, pač origo jsou o polovinu užší.

post-8288-1225369226_thumb.jpg

post-8288-1225369312_thumb.jpg

Dál jsem zkusil pravý světlo krajem u blatníku natlačit co nejvíc do silnice a u masky zase obráceně (k motoru). Moc vůle na hejbání tam není, pač pak nevychází dírky na všechny šroubky. Uvidím, jestli to pomůže, světlo mi až moc svítilo do příkop a to bylo seřízený i v origo servise...

A poslední, chtěl bych někoho poprosit, kdo to ví jistě, jak přesně fungují tyto šroubky na štělování světla. Nikde jsem to nanešel, tak kdyžtak mé popisky opravte, je to jen moje doměnka...

post-8288-1225369529_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tango a Mikl díky,taky jsem tady někde četl,že bixenony.com jsou solidní.Ráno jsem poslal pár mejlíků a pán komunikoval docela hbytě,takže si to nechám udělat asi u nich.Za "kvalitnější" sadu (jak říkáš Tango,kov né plast,jiná ele atd.) chtěj 2500,- + 500,- za instalaci pokud by člověk chtěl a to včetně seřízení světel.Na Aukru má sady o něco levnější,ale když připočítáš poštovný tak jsi pomalu na tom samým.Co se týče výrobců,to že jsou všichni z Asie jsem bez iluzí...Dokonce jsem našel frajera co na netu nabízí "zaručeně originální" hidky zn. Bosch http://melmuk.cz/ ,ale byznys je byznys a myslím,že se najde spousta lidí co to od něj za těch 5 potažmo 7 tis. koupí v domění,že koupili originál (až když si důkladně pročteš obchodní podmínky,tak zjistíš,že není Bosch jako Bosch).Díky Tomáš.Tak co Tango,půjdeš do nich nakonec taky nebo tomu necháš volnej průběh?Jo a ještě jedna podotázka-nabízej i H7r s clonítkem,že neoslňují-dát normální nebo tyhle?Osobně myslím,že za čočku by stačila normální..

Editováno: , autor: Tomíno S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikl: a jak je máš dlouho? používáš je denně?

Používám je 7 dní v týdnu,je pravda,že někdy je takový provoz že si s nimi ani neškrtnu,ale stejně je přepínám relativně často a životnost mně překvapila.Zatím není znát opotřebení.Jediný co jsem vypustil je problikávání protijedoucích "nesvítičů".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tydle světla už skoro rok,jako jeden z prvních,naprostá paráda..........když opomenu problémy s naklápěním............veliká výhoda,že se tam dají narvat neorigo xenony a díky čočce to není taková prasárna,jako když to lidi rvou do starejch světel. Co se týče svítivosti,tak je to na stejné ůrovni co origo světla,což je hlavní. Jinak jsem se málem potrhal smíchy,když mě kámoš viděl a řekl,ty vole,ty máš světla z baworáka !!!!!???:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich: to je pěkný, potěší, mě sem tam pobaví, když jedu ve městě a potkám proti mě BMW, jak někteří tak divně koukaj lol

No já jen doufám, že ty kroužky mají velkou životnost, já naštěstí najedu tak 10-15k ročně, takže by měly nějakej pátek vydržet. A to samý by mělo platit i o HID sadě, pokud ji máš Mikl rok a jezdíš denně, tak by mně měla fungovat aspoň dvojnásobek, záleží, jak moc budu jezdit, až budu mít po škole a budu někde v práci...no uvidím, zatím času dost, kluci teď ještě testujou LEDky H7, tak počkám, jak dopadne tento pokus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tangerín se životností jsem opravdu spokojený,když vezmu v potaz,že je mám v dálkových a startováním dostávají výbojky největší ránu,tak se držej dobře.S LED žárovkama do hlavních světlometů to nevidím moc dobře,znám ty od Fattyho a řadu jich s kámošem máme,hlavně oranžové do blinkrů mě mile překvapily,ale do hlavních to asi nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdárek všem,

tak už týden jezdím s xenonama.Nakonec jsem byl v Práglu u pana Včeláka (bixenony.cz) a dopadlo to v poho.Světla se mu libíly,ale když je otevřel už to bylo trochu horší (očouzený dráty a konstrukčně nedomrlý čočky) a s konstatováním "nahoře huj ,dole ch.j" překopal ele ve švetlech a nasadil HIDky.Svítivost:Tak to je prostě pecka,vidím to co dřív jen stěží,kdo nezažije,neuvěří ;).Kluci otázka (možná hloupa,ale tuhle problematiku neznám):" Když má auto automatickéj náklon světel,pohybujou se ve stejným rozmezí jako když je ovládání náklonu manuální,myslím tím pohyb nahoru dolu?Jetli je prostě mimální a maximální náklon stejnej,jen s tím,že u automatu to zajistí ŘJ...Já myslím,že jo a pokud máš světla dole,tak by nemělo k oslňovaní docházet prakticky vůbec,ale třeba se mýlím,proto se ptám.Jo, cena byla 3 tis, včetně instalace a seřízení a pro Tanga-žádnej plast. ;),4300k hodně podobný normálním světlům,teda lepším žárovkám jako kůl blů apod..Tak uvidíme co vydžej.

Díky Tomáš

To Davidd:Taky mi to dělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono keď chcete kvalitné meniče treba si kúpiť z xenonov z FI a prerobiť to na tie konektory ktoré majú H7S výbojky čo sa dodávajú k sadám, ale to by vás prišlo draho. Nuž ale tam by ste mali obmedzené rušenie a kadečo z toho idúce na minimum.

Ja som to tu už spomínal ale asi odfotím menič z ázie a menič Hella, rozdiel uvidíte sami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...