Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

No neviem....ja by som skor natocil to prave viac k lavemu....Dnes som siel na octavii 2 a pozeral som ako to svieti.Povedal by som,ze tie hrany kde sa lame svetlo a tma maju byt tesne vedla seba s toleranciou +/- 20cm na 10m....som to videl niekde v dakom dokumente.A este by som to posunul viac dopredu,lebo dialkove svietia dako do zeme...aj tak to dam asi nastavit do servisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

neřekl bych, že zaniknou. chrom bude určitě výraznější. ale vzhledově nic moc. trafo je určitě součástí, ale výbojky ne. hlavně HID sady nesmíš používat na silnici, nejsou schválené a cajti po tom jdou , ale to je již jiný problém, záleží na tobě

najdu ti někde fotku někoho, kdo je má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

světla můžeš koupit, to policajtům nevadí,za to pokutu nedostaneš, ale nesmíš v nich mít HID sadu, kup do nich žárovky OSram silver a budou ti dobře svítit

HID sada není schválená na provoz na pozemních komunikacích, ale smí se používat na sportovní účely, tj. na okruh, na louku a pod

já myslel, že myslíš trafo ke kroužkům, to je součástí světel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to objednané, koupil jsem si do tohoho ty Osram Silver.

Já jsem totiž původně myslel že je to s xenonama, ale z toho už mě i můj kámoš mechanik vyvedl, že by musel ty trafa schovat a hodně věcí upravit aby se na tu HID sadu nepřišlo.

Takže teď už jen čekat na PPL a hurá.

Ještě dotaz bylo třeba hodně doladit , seřídit ty světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...