Přejít na obsah

ANGEL EYES


PTiCA

Doporučené příspěvky

Tak co já vím, předchozí majitel EA, od kterýho jsem je koupil, je má od pana Kopáčka taky. Respektive ten obchod, kde je kupoval, tyto světla od něj bere. Zadní kryt mám průhlednej a motorky tam nejspíš nebyli. Předchozí majitel je měl na autě 3 měsíce a nic s něma nedělal, aspoň teda co od něj vím...ale o motorky mně stejně nešlo, origo světla neprodám, tudíž přehodit je nebyl problém. Jinak mi přišlo, že mi dálky svitili trochu vejš, než by měli, tak jsem si v noci chvíli hrál na silnici se šroubkama a už je to o něco málo lepší, zkusím to ještě trochu dopilovat. Byl jsem sice na seštelování v servise, ale nějak to nebylo pořád ono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já si třeba myslím, že když to šteluje na blízku skrze to zařízení, svítí to správně...ale díky tomu, že ty paraboly mají jinej tvar, jako origo světla, ve finále svítěj malinko jinak, to on už asi v servise nepozná, nebo nevím....zatím co mě v servise dělali jsem byl vždycky spokojenej, takže těžko soudit...ale když si člověk sám vymění světla a udělá spoustu jinej práce na autě, tak nějaký seštelování světel už ho přece nemůže rozhodit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ asi tak minuly vikend som tak trochu to nastavenie poupravil ale je pravda ze sa mi nepozdava svetlo vlavo. Prave pise pekne lave za toho sv. ne a ne nastavit ale nakoniec som urobil kompromis a svieti to lespie ako predtym a hlavne nikoho neoslnuju ... to bolo len pri prvej jazde ... tak som presiel asi 20km a potom mala uprava nastavenia a bolo OK ... ale aj tak rad by som to dal niekomu skontrolovat este raz ... ale uz nie Garaz majstrom s regloskopom... :feve::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek pánové,tak jsme dneska stáli u auta a bavili se o homologaci pro Evropu a jak koukáme tak koukáme a na světlech značku E8 nevídíme (třeba jsem koukali špatně),je tam jen E11 a to je tak maximálně Čína....Ještě ke všemu to jejich psaníčko zasahuje do "zornýho pole" čoček a to by taky asi bejt nemělo....Nechce se mi to znova celý pročítat,takže se zeptám.Byl jste už někdo na STKáčku?Co tomu tam říkali?Díky Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem do firmi X1, která tyto světla prodává a toto mi poslali na můj dotaz. Otázka:Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli jsou tyto světla schválený

> pro provoz na pozemních komunikací a mají atest nebo jsou určena pouze pro sportovní účely?

Odpověd :svetla maji homologace a jsou schvaleny. Xenon HID sada ma sice E na trafo, a vylozene nema atest. Zatim jsem neslysel, ze byli s tim

problemy u policajtu, ale muzete mit problem u STK. Tam by mely byt pak "normalni" zarovky ve svetlech....

Snad ti to trošku pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek pánové,tak jsme dneska stáli u auta a bavili se o homologaci pro Evropu a jak koukáme tak koukáme a na světlech značku E8 nevídíme (třeba jsem koukali špatně),je tam jen E11 a to je tak maximálně Čína....Ještě ke všemu to jejich psaníčko zasahuje do "zornýho pole" čoček a to by taky asi bejt nemělo....Nechce se mi to znova celý pročítat,takže se zeptám.Byl jste už někdo na STKáčku?Co tomu tam říkali?Díky Tomáš

Proč zrovna E8?Je úplně jedno,jaké číslo je za E a ve které zemi byla konstrukční část schválena.Uznat ji musí všechny země,které ratifikovali dohodu o jednotném přístupu ke schvalování a technické způsobilosti vozidel.E11 není Čína,ale Spojené království ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne firma odpísala, takto: Svetlá Angels Eyes, majú plnú homologizáciu. Tj. značka E11 znamená: plná globálna európska homologizácia a policajt ktrorí nepozná toto značenie, nemá čo v policajnom zbore robiť ! Bol som na STK s týmito svetlami, aj ich pozerali a presne to isté mi len potvrdili. Všetky diely tj. spojlere, zrkadlá atď. musia mať značenie E11 a potom aspoň tu na Slovensku Vám môžu vyskočiť, viete na čo..... :prc:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kubox - to ta firma plácá tak trochu pikačoviny :) .V příloze máš číselné označení států.Na Slovensku platí stejná pravidla pro homologaci jako v každém jiném státu Unie. Už jenom to nesmyslné spojení" globální evropská" :)

post-655-1222952810_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte taký detail. :feve: Nafotil som auto stojace od steny a ŠPZ presne 74 cm. Svetlá sú nastavené v Škoda servise, ale myslím si, že svietia aj tak vysoko. Vodiči niekedy zabliknú ..... aj keď uberiem na 1 polohu nastavenia.... :feve:

Môže to niekto presne takto isto zmerať ? Som zvedavý na tie odchylky. ;)

post-22667-1223041300_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak myslím po prečítaní, že stačí tam proste to E a je to v pohode. :palec2:

Asi je jedno pre akú krajinu tú homologizáciu vystavili. :feve:

Pre Slovensko a Čechy určite ešte žiaden výrobca homolog. auto doplnkov nerobil. :p

Kuwa chlapi,to číslo neznamená pro kterou zemi je to homologováno,ale VE KTERÉ!

A všechny země,které podepsaly právě tu dohodu o jednotném přístupu musí tu homologační značku uznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změřeno :palec2:

SPZ přesně 74 cm od vrat, jak píšeš, výsledky, levý světlo 64,5 a pravý světlo 66,5 ;) Ale nikdo na mě teda ještě nezablikal, že bych oslňoval...

Ďakujem ti za meranie. Ty to nastavenie, máš trošku vyššie.... To máš origo zo servisu? Ja áno. Ale moje je: 61 ľavé, 64 pravé.

A s tým oslňovaním, no je pravda že tam mám Osram Silver Star, ktoré majú údajne o 50 % vyšší výkon, ako klascká halogéna. :feve:

No, ale vodiči mi niektorí zablikajú a pritom niesom naložený.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct čím to je, pokud máš žárovky jaký tam mají být a né 100W, tak by neměl být problém. Tady ty vyšší výkony žárovek zase nejsou tak radikální, aby to oslňovalo. Jinak seřízený to mám taky z origo servisu, ale zdálo se mi to málo, tak jsem si s tím hrál sám, ale ještě to asi není úplně dobrý. Kamarád říkal, že budou mít v nejbližší době nějakej lepší přístroj na štelování světel, tak pak zkusím ještě zajet k němu.

A ještě se zeptám, jak tě šlyl dotáhnout horní šrouby světel? Mě jen tak z lehoučka, pač se hned začaly přetáčet :feve: Šroubky si myslím, že jsou dobrý, mám podezření, jestli tam nějak nezavazí ten plíšek kolem děr na šroubky. No jak bude čas, budu se nato muset znova podívat, pač za chvíli bude tma pořád a chci, aby to bylo ve 100% stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie vrchné šróby som ťahal na doraz, ale na ľavom mi to už potom začalo preskakovať, tak som zo spodu svetla dal podobné dupľa pliešky a dotiahol na maximum sily. Nech to drží. Pliešky som kúpil v mototechne, boli na nejaký tapacír, oceľové a pozlátené. Najhoršie však bolo, že hneď pri kúpe dobierkov, som si všimol že nejaký nakaz.ný kórejec chytil prstom tú šošovku.... :prc: Bol tam otlačok a ja niesom Derrick ..... lol

Musel som ju rozobrať a vyčistiť. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...