Přejít na obsah

Odflaknute lakovanie?


Devon

Doporučené příspěvky

Zdravim

chcem sa opytat takuto vec...  mal som v servise auto kvoli poistnej udalosti z havarijnej poistky ... niekto mi na parkovisku pri otvarani svojich dveri tukol moje dvere... na mojich dverach ostala prepadnuta cast s ryhou... nic katastrofalne no vadilo mi to... samozrejme pachatel ani presny cas neznamy, to je ale jedno...

 

dvere mi v servise (autorizovanom skoda servise) opravili no mam k tomu vyhrady... povrch celych dveri vobec nie je hladky bez nezrovnalosti... je mozne nahmatat take gulicky ktore vystupuju a su ostre... ako keby zalakovane nejake necistoty alebo zrnka niecoho... na prvy pohlad ich vobec nie je vidiet az ked sa clovek vazne zapozera resp. ak svieti slnko tak sa tam lomia luce, a navyse tam kde vyrovnavali tu prepadnutu ryhu je vidiet take smuhy ako od stetca... + nehovoriac o tom ze pri demontovani a montovani klucky mi poskodili lak aj na nej...

 

chcem sa opytat ci takato oprava a lakovanie je v poriadku alebo to mam reklamovat ? myslel som si ze ked mi ich opravia tak budu ako nove, hladke... pretoze ono to sice nejak extra nevidno ale neviem ci to po case nezacne vadit (pukat, korodovat...) alebo je to bezna prax ze po servise uz nikdy nic nebude ako predtym... na internete som cital ze sa deju taketo chyby lakovania ale neviem ci je to OK a mam sa s tym zmierit alebo je to nepripustne, odflaknute...

 

mam byt spokojny s tym ako to je alebo to mam reklamovat, co mi poradite?
dik

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...