Přejít na obsah

Prohlídka před zimou


Steve01

Doporučené příspěvky

Nejdu. Stejne jezdim dvakrat do roka na garancky, takze je to pro me naprosto zbytecny.

Je to levny, ale vsechen material si hradis sam. (napr. i olej kterym ti neco prostriknou)

Tak tak, jak píše NiceOne. Zaplatíš 99,- + materiál.

I když na některej maj přitom v akci - pokud je ovšem útrata vyšší než 1000Kč :palec2::smich:

Jinak stíhám taky dvě prohlídky do roka, takže pro mě taky k ničemu B)

Editováno: , autor: inya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdu. Stejne jezdim dvakrat do roka na garancky, takze je to pro me naprosto zbytecny.

Je to levny, ale vsechen material si hradis sam. (napr. i olej kterym ti neco prostriknou)

Tak tak, jak píše NiceOne. Zaplatíš 99,- + materiál.

I když na některej maj přitom v akci - pokud je ovšem útrata vyšší než 1000Kč :palec2::smich:

Jinak stíhám taky dvě prohlídky do roka, takže pro mě taky k ničemu B)

tak tak v unoru jsem byl na 45 000 km a tento tyden jdu na 60 000 km takze jsem klidny a na nejake kontroly za kilko nechodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, já na zimní prohlídce byl a docela spokojenost.. stejnak jsem musel něco nechat udělat, tak když už jsem tam byl..

Je to taková mini garančka. A hlavně musím říct, že to auto opravdu prolezli.. Takže pro lidi, co se o auto vůbec nestarají - ideální..

Tak nevím jak kde, ale zkontrolovat nabití baterky, bod tuhnutí chladící kapaliny, náplň v ostřikovačích, olej a vyměnit kola zvládne kdejakej moula, a aby mi tam za 50 Kč dolili litr kapaliny do ostřikovačů, fakt díky.

A nejezdím už ani na garančky, olej mi vycucne kámoš a zbytek si projdu, prt, servisy kde nezvládnou ani dát správně pylový filtr nemají podle mě význam. Jediné co mě mrzí je záruka mobility, ale co se dá dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já plánoval jarní prohlídku a přímo ve škodovce mě odkázali na místní STK, kde mi prohlídli všechno a zadarmo (servis tam poslal i svoje lidi, kteří tam kontrolovali řídící jednotky, provozní kapaliny a pod.)

Předzimní prohlídky nechodím, protože mi ve stejném termínu vždycky vyjde garančka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já plánoval jarní prohlídku a přímo ve škodovce mě odkázali na místní STK, kde mi prohlídli všechno a zadarmo (servis tam poslal i svoje lidi, kteří tam kontrolovali řídící jednotky, provozní kapaliny a pod.)

Předzimní prohlídky nechodím, protože mi ve stejném termínu vždycky vyjde garančka

Zatím jsem tady jedinej kdo tady z těch prohlídek není odvázanej, ale nevím, řídící jednotka buď funguje nebo ne a to auto stejně hlasí hned, s tím má jistě každý už pár zkušeností a nechávat si kontorlovat hladinu náplní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom taková zajímavost, když budete na týhle prohlídce a zjistí vám nějakou závadu, vy se rozhodnete, že jí necháte opravit a bude to oprava za víc než 1000,-Kč, tak dostanete zadarmo origo nový přední stěrače, který normálně stojí 670,-... B)

No nekupto, za ty prachy. Ja si koupim gumicky za 20/ks i bez zavady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám prohlídnuto. Spojil jsem v jedno: zimní prohlídku + prohlídku 60 tkm výměna svíček, palivového filtru, vzduchového filtru, kontrola oleje v převodech, kontrola rozvodů. Celé to stálo 480,-Kč. Materiál jsem měl svůj

Dostal jsem i dárek, takového malého termo sněhuláka, nevím jestli to znáte, je to takový polštářek naplněný takovým jakoby gelem ve kterém plave plíšek. Ten když se promne, vznikne chemická reakce a polštářek se ohřeje. Je to dobré např. na ohřátí rukou po nasazování sněhových řetězů.

Celkově s prohlídkou spokojenost -_-

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...