Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Sympatie na 1. pohled, u pumpy tezka nesympatie... lol

známej měl Z 06 420 PS

ted má novou Z06 geiger 580PS a jezdí do 20 litrů (ne na okruhu)

jde o to že s tímto musíš ten plyn jen lechtat :D a naplno ho zešlápneš jen na tom okruhu

On i ten modrý krasavec vedle by stál za fotku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sympatie na 1. pohled, u pumpy tezka nesympatie... lol

známej měl Z 06 420 PS

ted má novou Z06 geiger 580PS a jezdí do 20 litrů (ne na okruhu)

jde o to že s tímto musíš ten plyn jen lechtat :D a naplno ho zešlápneš jen na tom okruhu

On i ten modrý krasavec vedle by stál za fotku... ;)

toto? jízdní pocity nic moc (oproti Z06)

jo to je ono, krasavec jeden :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hradní stráž na výletě :p

Jseš si jistý, že jde o výlet? Bych řekl, že jde o výcvikové hodiny v provozu v různých formacích. ;)

Nene, řeknu Ti přesně co to je: v Bechyni na letišti je tento víkend nějakej mega slet motorek a Hradní stráž stejně jako Motojednotka Vojenské policie tam mají také své vystoupení, celý týden cvičili, VP i v noci a za střelby ze samopalu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to zná na Ruzyni, tak ví co jsem za raritku vyfotil. Je to u závor na mostě u odletové haly Sever2. Šest cedulí minul, kde je zákaz vjezdu vozidel nad 3,5t a potom se u závory rozčiloval, že neprojede :smich:

to není masér, ale debil byl snad nachcanej ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to zná na Ruzyni, tak ví co jsem za raritku vyfotil. Je to u závor na mostě u odletové haly Sever2. Šest cedulí minul, kde je zákaz vjezdu vozidel nad 3,5t a potom se u závory rozčiloval, že neprojede :smich:

to není masér, ale debil byl snad nachcanej ne

a po zjisteni pochcanej... lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo to zná na Ruzyni, tak ví co jsem za raritku vyfotil. Je to u závor na mostě u odletové haly Sever2. Šest cedulí minul, kde je zákaz vjezdu vozidel nad 3,5t a potom se u závory rozčiloval, že neprojede :smich:

to není masér, ale debil byl snad nachcanej ne

a po zjisteni pochcanej... lol lol

špíš pos* lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to říkám furt, že kupa těch kamioňáků jsou čuromedi. V Čeperce opravujou takovej malej mostek, objíždí se to náspem a je tam na na nejbližší křižovatce zákaz vjezdu kamionů nad 10m s upozorněním, že probíhá oprava mostu. A co myslíte? Už jsem tam 2 krát tuhnul, protože buzík nerespektoval značení a vjel tam i přes zákaz, uvíznul a nešlo to ani tam ani zpět. Kvůli debila tam pak tvrdnou desítky lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevedel, ze se delali i Felicie RS???!!!

už zase? tohle fakt nechápu, tak si tam dal znáček motorsportu no a co?

já ho měl na zrovínka takové Felicii taky ;)

No je to podobne vtipny ;)

spíš jde o to, kdy se to na ty auta lepilo já to na svoji Felišku nalepil v roce 2002

No pred peti rokama to precejen bylo neco jinyho, to je fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...