Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

..jedna predelavana fabie, s RS interierem a novym lakem z ORS II

jéééé, to je kámošova Fabka:-) to mu musím ukázat, že je slavnej:-D Mimochodem, už má nový světla..

Tedy každého věc co si kdo dá na autí, ale proč sušák na prádlo a takhle velkej, to fakt nevím. Nebo je to decentní? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jedna predelavana fabie, s RS interierem a novym lakem z ORS II

jéééé, to je kámošova Fabka:-) to mu musím ukázat, že je slavnej:-D Mimochodem, už má nový světla..

Tedy každého věc co si kdo dá na autí, ale proč sušák na prádlo a takhle velkej, to fakt nevím. Nebo je to decentní? :feve:

To je WRC bagr, ne? Nebo tomu taky nerozumím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem dostal mail...

A co to je za auto....hmmmm ?

Acura.....ale ten hadik ..to je mazec..Nevim co bych delal kdybych nahodou otevrel kapotu a na motoru by mi sedel takovyhle fešák ;)

A to já zase vím přesně, rozhodně bych na to nešáhl a odvezl bych to do servisu, ať si s tím dělají co chcou lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V etce jsem nenašel číslo toho elegantního spinacího prvku :)

post-3671-1182709413_thumb.jpg

to je divný vypadá to jako originál :smich:

Musíš se kouknout do katalogu Mototechny n.p. Praha 5 nositel řádu práce a vítězného února :smich: :smich:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V etce jsem nenašel číslo toho elegantního spinacího prvku :)

post-3671-1182709413_thumb.jpg

to je divný vypadá to jako originál :smich:

Musíš se kouknout do katalogu Mototechny n.p. Praha 5 nositel řádu práce a výtězného února :smich: :smich:

vítězného myslíš :p?

to víš, výtěz, zátěz, dotěz

a celá leta 1-2 za CJ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudák had :( Jinak je to Acura, no :) jinak to křídlo na tý fabce se mi zdá, že je to fakt origo wrc a ne jen napodobenina.

Origo WRC, správně díš.. -_-

Upřímně a pravdivě přiznávám, že jsem to nepoznal, jestli to je origo WRCo křídlo, ale na té uzounké fábce to fakt není ono, i když se musím omluvit za ten sušák, potom proto získávám snahu o pochopení, ale jak říkám, chce to nafouknout ty blatníky atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. tak tohle není uplně s ulice.. ale ze závodů ECO homo Štenberk... 2.6. závody do vrchu... Jedná se o fabii Bohuslava urbana.. zajímavé je na tom autě to.. že má sedadlo řidiče UPROSTŘED..... lol

Bóďova Fabka, to je divočina. Ale stejně mám pocit, že Octávka mu jezdila líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem dostal mail...

A co to je za auto....hmmmm ?

no nekomu se na motoru hreje had a nekdo v Italii tam vozi kote ;) znamemu tam vecer zalezlo k motoru kotatko a rano kdyz jsme jeli na trhy,tak mu zacalo mnoukat auto.Kote se projelo asi 15km a az na to,ze mu bylo dost fest horko,vyvazlo se zdravou kuzi :)

Editováno: , autor: Ivana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem dostal mail...

A co to je za auto....hmmmm ?

no nekomu se na motoru hreje had a nekdo v Italii tam vozi kote ;) znamemu tam vecer zalezlo k motoru kotatko a rano kdyz jsme jeli na trhy,tak mu zacalo mnoukat auto.Kote se projelo asi 15km a az na to,ze mu bylo dost fest horko,vyvazlo se zdravou kuzi :)

no tak to mě kdysi vlezla do motoru kočka a když jsme přijel na firmu tak vylezl šef a říká co Vám to mnouká v motoru a já to není ode mě, ale bylo no kočka vylezla a utekla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to mě kdysi vlezla do motoru kočka a když jsme přijel na firmu tak vylezl šef a říká co Vám to mnouká v motoru a já to není ode mě, ale bylo no kočka vylezla a utekla

Kámošovi vlezla kočička do Jeepu, vyhnal jí ventilátorem od chladiče, nemňoukala radostně :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...