Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Přesně tak!! Já jsem taky jednou takhle přijel a nějakej kokot, co stál jako první, si stoupl přesně na čáru a všichni ostatní potom vedle něj, tak jsem to "spravil" a stoupnul si pěkně mezi čáry, tudíž mezi mnou a sousedním autem bylo asi metr místa a nějaká chytrá slečna mi hned vynadala, že neumím parkovat a kdyby takovýhle mezery prej dělali všichni, tak se tam nikdo nevejde :feve:

Tak to bych ji hnedle poslal do onech mist a ukazal jina ty cary a rekl ji jestli chape na co tam sou nakresleny, a ze ne na to aby vedela kde ma stred auta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jak legislativa, ale proste thalie se s tim vyrabi a kdo to neche tak si to muze odecist... :) z toho mi plyne ze kdyz turecko neni v eu tak si muze vyrabet auta i bez abs a dodavat je k nam, cilii je mozne ze auta vyrobena v eu uz mit absko musi...vzhledem k tomu ze Logan to ma na vsechn urovnich a to je auta stejnyho zamereni a ceny ;)

no tak asi tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych ji hnedle poslal do onech mist a ukazal jina ty cary a rekl ji jestli chape na co tam sou nakresleny, a ze ne na to aby vedela kde ma stred auta ;)

No tak já nevím Majký, ale ty se vždy řídíš podle čar, jež jsou na zemi? Já ne :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimní gumy v zimě ? Přoč, když jde jezdit ne letních a navíc totálně sjetých!!!

Takového borce potkat ve chvíli co mu ten zadek ustřelil a narval by to do druhého...

Naštěstí to dopadlo dobře a ten dotyčný uškodil pouze sobě, ale to se stává málokdy.

Za některé věci bych zavíral do basy. fuck

Hlavne ze ma hliny ne? :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...