Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

njn ... ale u nas to mas 19% DPH + CLO + predelani, aby to u nas slo prihlasit pouzivat atp ... je to pak celkem palka navic od ceny za kterou muzes jezdit tam. Smutny jaky sou u nas ceny vzhledem k vysi platu :(

Prave, takze to zase diky statu pekne naskace :( Ale furt to vyjde min, jak srovnatelny auto tady, o hodne. Ty ceny jsou tu desny, i v okolnich statech je leccos levnejsi a platy jinde. Natoz proti hUSE. A od ledna bude hur.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn ... ale u nas to mas 19% DPH + CLO + predelani, aby to u nas slo prihlasit pouzivat atp ... je to pak celkem palka navic od ceny za kterou muzes jezdit tam. Smutny jaky sou u nas ceny vzhledem k vysi platu :(

Pokud jde o nové autí, tak nechápu, proč to předělávat? přihlásíš to i bez předělávky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o nové autí, tak nechápu, proč to předělávat? přihlásíš to i bez předělávky

Nechci se hadat, ale co kamos dovazel auto, tak to musel nechat predelat. Slo o elektriku. Nejspis cervene blinkry a jeste nejaky hovadiny, ale co presne to bylo nevim, musel bych se poptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jde o nové autí, tak nechápu, proč to předělávat? přihlásíš to i bez předělávky

Ano oficialne sa usia prerobit svetla musi tam byt europsky certifikat e v kruzku samozrejme zadne smerovky by mali byt oranzove atd atd.. teda aspon na slovensku je to tak, sice vidavam tu behat aj auta z cervenymi smerovkami ale ti maju asi nejake konexie na stk a obvodnom urade... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by slo jen o smerovky, myslim, ze to co, co se usetri okolo, ty sklicka zaplati ;) Spis bych mel strach z bouracky a nahradnich dilu, zarucni servis, atd.

Tak nemusis si kupovat zrovna auto co u nas nejezdi. Precijen evropska auta sou tam neskutecne levnejsi nez tady. O co luxusnejsi auto, o to vetsi cenovej rozdil tady vs usa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by slo jen o smerovky, myslim, ze to co, co se usetri okolo, ty sklicka zaplati ;) Spis bych mel strach z bouracky a nahradnich dilu, zarucni servis, atd.

Jde i o překopávku elektriky, aby Ti neblikaly při brždění brzdovky společně s blinkrama atd. Ale i tak si také myslím, že se na tom dá přes všechny dodatečné investice slušně ušetřit... :palec2:

Holt v usa je auto spotřební zboží a pořizovací cena není nikterak vysoká...ty největší výdaje spojené s auty se v usa točí okolo servisu, náhradních dílů a hlavně pojištění... ;)

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tý vole, to má plastový blatníky :)

Si kuř, že jo ;) Když jsem byl na čumendu u Rendlu, tak se s tím prodejce vychloubal jako s jednou z největších předností a ještě demonstroval, jak se ten plasťák v pohodě vrátí do původní polohy, když to někde opřeš... ;)

BTW: když vidím tu Thalii tak se také domnívám, že v tomto případě by ABS asi nepomohlo. Neznám místní podmínky a okolnosti nehody, ale připadá mi to, jako by to auto vylétlo ze zatáčky bokem a šlo na strom a to by pak bylo vlivem nepřiměřené rychlosti nebo prudkého vyhýbacího manévru a s tím by svedlo prd i ABS... :huh:

Jen mi nejde do hlavy, jak si v dnešní době můžou u Rendlu vůbec dovolit prodávat auto bez ABS, myslel jsem, že je dnes už povinnost, aby každé nové auto ABS mělo nebo ne? V ceníku Rendlu mají u Thalie položku "bez ABS" a z ceny odečtou 4,500,- káčé šmejdi... A ovce (lidi) kvůli nízké a ještě nižší a co nejnižší ceně jsou schopni udělat cokoliv, i vyhodit z výbavy takovou zdánlivou "blbost" jako je ABS, hlavně ať je nízká cena, kua fuck Ale možná by v případě této nehody bylo ABS opravdu k prdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik tam mel cenu 145tisic ? ... jinak moc pekny ! :)

Jj 145 papouchu..Ale vypadala zachovale..M3 narazniky,lapy,zachovaly sedacky v kuzi,malej race volant,ty kola a prej M3 prevodovka..Tezko rict..Oni si porad drzej cenu.. ;)

A ty kola... :worthy:worthy Puvodne sem je chtel na koktu..Ale ty smetaci je nedlaji v 5x100.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

yž vidím tu Thalii tak se také domnívám, že v tomto případě by ABS asi nepomohlo. Neznám místní podmínky a okolnosti nehody, ale připadá mi to, jako by to auto vylétlo ze zatáčky bokem a šlo na strom a to by pak bylo vlivem nepřiměřené rychlosti nebo prudkého vyhýbacího manévru a s tím by svedlo prd i ABS... :huh:

Jak jsem psal jela 60 a zatáčka byla namrzlá dostalo se do smyku zašlápla brzdu což byla chyba a jela bokem do stromu. Možná by pomohlo možná ne, ale v dnešní době auto bez ABS bych zakázal prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde i o překopávku elektriky, aby Ti neblikaly při brždění brzdovky společně s blinkrama atd. Ale i tak si také myslím, že se na tom dá přes všechny dodatečné investice slušně ušetřit... :palec2:

Holt v usa je auto spotřební zboží a pořizovací cena není nikterak vysoká...ty největší výdaje spojené s auty se v usa točí okolo servisu, náhradních dílů a hlavně pojištění... ;)

Ale já si myslím, že v současné době, zvláště pak od 1.1.2008 již není třeba auta po dovozu z USA upravovat. Jo jo Shengen je Shengen ;) A pravidla EU jsou nad pravidla ČR :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokonce snad 94 taky jsem ho tam viděl parkuje tam snad nastálo vždy když tam jedu je tam přímo u vchodu......

Covece,tak sem si ten rok mozna zapamatoval blbe.. ;)

Asi to je nakej obchodakovej maniak.. :) Ja to auto videl 2x po sobe na novym smichove..A tam je to i foceny.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já si myslím, že v současné době, zvláště pak od 1.1.2008 již není třeba auta po dovozu z USA upravovat. Jo jo Shengen je Shengen ;) A pravidla EU jsou nad pravidla ČR :feve:

No ja bych si tim nebyl tak jist. Vem si auto v nemecku vrazis tam jakej chces motor a pokud odpovidajicim zpusobem predelas zbytek auta .. podvozek brzdy atd atd aby to bylo bezpecny tak to bez problemu prihlasis. To prihlaseny nemecky auto privezes k nam a u nas ho neprihlasis. Takze nevim nevim jak to skutecne je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych si tim nebyl tak jist. Vem si auto v nemecku vrazis tam jakej chces motor a pokud odpovidajicim zpusobem predelas zbytek auta .. podvozek brzdy atd atd aby to bylo bezpecny tak to bez problemu prihlasis. To prihlaseny nemecky auto privezes k nam a u nas ho neprihlasis. Takze nevim nevim jak to skutecne je.

Ty si nejseš jist, já jo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...