Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Koukni do sekce OII - Ostatní, Komárek je náš asi desetiletý lidový vypravěč, co měl RS a zrušil jí...a až po nehodě zjistil, že to RS zdaleka nebvyla a možná že vůbec nic nebylo...

čtení na 1 hod, ale :palec2: díky za odkaz

dost mi to připomíná jednoho - robo111

Jak říkává můj kolega, v každé vesnici mají svého obecního blázna, tak každé forum má své ......jak to nazvat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem tam byl, vidíš ? Máme úplně stejné fotky....ještě že nám ten internet funguje.

Příště raději opravdu vlastní úlovek - fotek na netu je habaděj, tam si je taky můžeme najít.

A odkud je máš ty? Pokud z autorevue.cz, tak se mrkni na nick, kdo je tam dal. Jsou to moje fotky. Příště, než začneš někoho kritizovat, tak si dej vše dohromady a nedělej ze sebe vola.

Link na původní fotky: http://galerie.autorevue.cz/showgallery.ph...&ppuser=396

Více info o naší cestě po TX je např. zde: http://www.folklor.cz/public/kapitola.phtm...24996&&

PS: Jen pro tebe tu zítra hodím pár kousků, co na netu nenajdeš... věř mi.

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A odkud je máš ty? Pokud z autorevue.cz, tak se mrkni na nick, kdo je tam dal. Jsou to moje fotky. Příště, než začneš někoho kritizovat, tak si dej vše dohromady a nedělej ze sebe vola.

Link na původní fotky: http://galerie.autorevue.cz/showgallery.ph...&ppuser=396

Více info o naší cestě po TX je např. zde: http://www.folklor.cz/public/kapitola.phtm...24996&&

PS: Jen pro tebe tu zítra hodím pár kousků, co na netu nenajdeš... věř mi.

nevzpomínám si, že bych tě urážel, ale když odpovím, snad budeš volovi rozumět..

Fotky mám z netu, ale ne z odkazu od tebe, pokusím se ho najít a pak ti ho rád předám. Dále děkuji za odkaz na tance, ale folklor skutečně není pro mne a tak to ani nebudu podrobně číst /snad se tím nedotknu tvého ega/ Pokud jsou fotky od tebe, jistě máš nějakou kde jsi i ty vyfocen s nějakým fešákem - no kdo by odolal ? A popis nějaké cesty a fotky jsou různé věci a teď nevím zda mi to uniklo, ale v tom článku snad o té výstavě není zmínka, nebo je ? Nečetl jsem podrobně...

Tak pokud to shrnu, když tam v článku není zmínka o výstavě aut a na fotkách vidím jen auta a nic jiného, tedy tebe - rozhodně si nepřipadám za vola. Jen mne může napadat, že někdo se tady snaží dělat vola ze všech...a takových tupounů už tady bylo....

Tak příště než se na někoho osočíš, zamysli se nad sebou, zda k tomu někdo neměl důvod ti nevěřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevzpomínám si, že bych tě urážel, ale když odpovím, snad budeš volovi rozumět..

Fotky mám z netu, ale ne z odkazu od tebe, pokusím se ho najít a pak ti ho rád předám. Dále děkuji za odkaz na tance, ale folklor skutečně není pro mne a tak to ani nebudu podrobně číst /snad se tím nedotknu tvého ega/ Pokud jsou fotky od tebe, jistě máš nějakou kde jsi i ty vyfocen s nějakým fešákem - no kdo by odolal ? A popis nějaké cesty a fotky jsou různé věci a teď nevím zda mi to uniklo, ale v tom článku snad o té výstavě není zmínka, nebo je ? Nečetl jsem podrobně...

Tak pokud to shrnu, když tam v článku není zmínka o výstavě aut a na fotkách vidím jen auta a nic jiného, tedy tebe - rozhodně si nepřipadám za vola. Jen mne může napadat, že někdo se tady snaží dělat vola ze všech...a takových tupounů už tady bylo....

OK, omlouvám se za toho "vola" ale fakt mě to nakrklo. Jistě, různých fotek může být celý web - nemám důvod je někde krást a vyvěšovat tady. Link na folklór byl informace o naší cestě do Tx (kde byly nafoceny i mé snímky).. Zítra tu hodím více fotek, aby bylo jasné, odkud pocházejí.

Tak příště než se na někoho osočíš, zamysli se nad sebou

Tuto větu ti doporučuji přečíst několikrát a vzít si z ní ponaučení. Svatá pravda :-)

Editováno: , autor: traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu bylo, ale o takové auto, ale hlavně ty kola se musím s Vámi pochlubit :palec2:

post-7666-1202728589_thumb.jpg

post-7666-1202728602_thumb.jpg

P.S. Fotky jsou vážně moje a v Texasu jsem nikdy nebyl :kol-138:

Rozměr pneumatik je vícenež extrémní 305/30 R26 :prc:

post-7666-1202728616_thumb.jpg

Jj,Escalade EXT je mazec!Zvlast na takovych kolech..Tomu bych se vubec nebranil..Ja jednou tady v PH videl zlutyho H2 na kolech 305/35/26 a to mel jeste na tech rafcich ty rotacni hvezdice..To i moje kamaradka si auta vsimla,hned,jak sme na nej dohlidli.. :D Ale foto bohuzel nemam.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,Escalade EXT je mazec!Zvlast na takovych kolech..Tomu bych se vubec nebranil..Ja jednou tady v PH videl zlutyho H2 na kolech 305/35/26 a to mel jeste na tech rafcich ty rotacni hvezdice..To i moje kamaradka si auta vsimla,hned,jak sme na nej dohlidli.. :D Ale foto bohuzel nemam.. :(

Po Práglu jezdí tohle monstrum v černé barvě. Ale nevím jaké má kola, jsem si nevšiml, jen jsem za ním asi dvakrát stál na červenou. Ehmm asi budu za wola, ale která automobilka tohle dělá? Já fakt americe nerozumím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...