Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Jsem rád, že se někdo na něco ptá. Já raději něco dělám :palec2:

Já to řeknu takto, milión úředníku, je milión úředníků. Snad ti to už stačí

Milion úředníků je milion úředníků, ale schengen nemá s dovozem aut s ameriky a s promítáním evropské legislativy společnýho vůbec nic takže ......

A i kdyby měl tak proč maj Američtí vojáci dislokovaní v Německu předělaný auta dle Evropských předpisů, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milion úředníků je milion úředníků, ale schengen nemá s dovozem aut s ameriky a s promítáním evropské legislativy společnýho vůbec nic takže ......

A i kdyby měl tak proč maj Američtí vojáci dislokovaní v Německu předělaný auta dle Evropských předpisů, co?

Protoze Palo kolem toho nepredelanyho auta z USA posle nacpe milion uredniku, aby to nebylo videt, ze neodpovida tomu co u nas byt musi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze Palo kolem toho nepredelanyho auta z USA posle nacpe milion uredniku, aby to nebylo videt, ze neodpovida tomu co u nas byt musi ;)

Stačí se jít podívat při hokejové extralize k Sazka Areně nebo do fučíkárny, kde mají byvalí hráči z NHL auta. Pokud jsou předělaná, pak držím hubu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za kvalitu.foceno po tme ,za jizdy a mobilem :D

Ty si byl hodne blizko co?Priznej se?!? :D

To mi pripomina,jak jsme kdysi s kamosem fotili Modenu...Mu rikam,dojed ho (Octou 1,6) a ja ho blejsku..Tak to kamos rozhulakal..A borec v modene cvrknul o brzdy a malem sme mu to nacechrali..Jeste ze na ty krizovatce odbocoval a byla navic siroka.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si byl hodne blizko co?Priznej se?!? :D

To mi pripomina,jak jsme kdysi s kamosem fotili Modenu...Mu rikam,dojed ho (Octou 1,6) a ja ho blejsku..Tak to kamos rozhulakal..A borec v modene cvrknul o brzdy a malem sme mu to nacechrali..Jeste ze na ty krizovatce odbocoval a byla navic siroka.. :D

:D ... trosicku bliz sem byl no,ale jen na chvilicku ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle nastavení úhlu bych tipoval, auto autoškoly, tam se to používá poměrně často. Pokud ne, tak řidič si nevěří a asi mu to pomůže, ale je to hnus.

Asi to nebyla autoškola.Bylo to Volvo řada S bez jakéhokoliv označení nebo reklamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to jako prochazka luxusnim sadem :) .. Jo Bentley tedkom frci...

To teda..Dneska v Nuslich...

Panove muzu rict,ze v PH neni den,kdy bych nepotkal nakou takovou karu,jako Lambo,Aston,Ferrari,Bentley, M6,M5,M3,atd..Dycky naka aspon jedna kara..Treba Porsche,pokud to teda neni treba Turbo nebo GT3 uz mi ani nejak neprijde jako neco extra,dle toho,kolik jich tu jezdi.. Fakt... :feve:

by mě zajímalo, kolik dostáváj na úřadě za tyhle spztky... je to ubohý!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tos měl napsat, že se bavíme jak to ochcat, jsem myslel, že se řeší jak to má být podle platný legislativy ;)

Právě, že hned od začátku jsem upozornil na to, že vše jde, zvláště když jsou "milony a milony úředníků", to snad každému došlo né? Ještě před tím jsem psal o pravidlech EU nad pravidla ČR, no a dál snad nemusímnic psát

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo, kolik dostáváj na úřadě za tyhle spztky... je to ubohý!!!

Cena se "prý" pohybuje někde mezi 5 - 8tis. Kč :feve: Jsem slyšel vrabce na střeše jak si to pípají mezi sebou ;) Bavíme se o těch, kteří jen znají někoho, kdo to umí zařídit a nebo snad zná někoho, kdo někoho zná. Nevím jak to je přímo mezi kamarády a známými, asi to bude levnější. Kdo ví přesně? Já ne

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdou je, že tyhle SPZ uvidíš buď na bouráku anebo u někoho, kdo na úřadě dělá... já osobně bych takovou SPZ ani nechtěl! :)

Je to sice lakavy, ale taky bych to nechtel, nebo nejaky cislo, ktery ma vyznam pro me, ale jinak vypada uplne obyc, datum narozeni nebo tak neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že hned od začátku jsem upozornil na to, že vše jde, zvláště když jsou "milony a milony úředníků", to snad každému došlo né? Ještě před tím jsem psal o pravidlech EU nad pravidla ČR, no a dál snad nemusímnic psát

No trošku jsme se do toho zamotali a pravdu jsme měli oba - ty s tím, že se to ochcavá /ale ne neznalostí úředníků :-(/ a my s Michalem, že poctivě to nejde. :palec2:

Ale Schengen s tím fakt nemá společnýho vůbec nic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trošku jsme se do toho zamotali a pravdu jsme měli oba - ty s tím, že se to ochcavá /ale ne neznalostí úředníků :-(/ a my s Michalem, že poctivě to nejde. :palec2:

Ale Schengen s tím fakt nemá společnýho vůbec nic ;)

Hovno hovno ... pravdu sem mel JA jen JA a nikdo dalsi !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trošku jsme se do toho zamotali a pravdu jsme měli oba - ty s tím, že se to ochcavá /ale ne neznalostí úředníků :-(/ a my s Michalem, že poctivě to nejde. :palec2:

Ale Schengen s tím fakt nemá společnýho vůbec nic ;)

Právě, že ten Shangen s tím má moc společnýho. Jsem bývalý ouřada, který s tím měl co kdy do činění a vím, jak to dělali kolegové v DE,AT nebo IT ;) A tam to jde se odvolat na jisté nařízení rady, které by se mělo týkat jen Shangenu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...