Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

To puvodni GTO proste nema chybu, to jsou nadherny kary :) A absolutne zeru El Camino, viz napriklad

http://www.seriouswheels.com/1960-1969/196...ino-Blue-FA.htm

Já tedy amerikám a kór těmto vůbec nerozumím (tím neříkám, že se mi nelíbí, jen o nich hovno vím), ale jsem si na více než 100% jistý, že tenhle Chevrolet (jak píšeš El Camino) vlastní bavič a imitátor Zdeněk Izer. Už jsem ho v něm několikrát viděl, jak říkám nerozumím těmto vozům, nicméně se ví, že on je fanda do těchto kár a že jich pár vlastní (myslím, že má okolo 7 US veteránů, alespoň jsem to tak nějak slyšel). Dokonce s ním na podzim byl nakupovat v Tescu v Letňanech, on tam někde poblíž bydlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy amerikám a kór těmto vůbec nerozumím (tím neříkám, že se mi nelíbí, jen o nich hovno vím), ale jsem si na více než 100% jistý, že tenhle Chevrolet (jak píšeš El Camino) vlastní bavič a imitátor Zdeněk Izer. Už jsem ho v něm několikrát viděl, jak říkám nerozumím těmto vozům, nicméně se ví, že on je fanda do těchto kár a že jich pár vlastní (myslím, že má okolo 7 US veteránů, alespoň jsem to tak nějak slyšel). Dokonce s ním na podzim byl nakupovat v Tescu v Letňanech, on tam někde poblíž bydlí.

Jj Izer je jak sam jednou rekl "magor do Amerik" a co vim,tak ztech novejsich ma zlutyho Wranglera a nebo Chevrolet Avalanche..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to nema pekny kola nebo neco podobnyho,ale ma to hezky "koleje"..Vubec byla hezka.. :D

....a je to ulovek z ulice,tak proto je tady... ;)

Kdyby te tak nekdo videl z okolnich oken :D .... ale pekna ,slecna ,alespon teda zezadu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby te tak nekdo videl z okolnich oken :D .... ale pekna ,slecna ,alespon teda zezadu ;)

NO snad ne..Fotil jsem stylem "hlavne nenapadne"..A to by si mi pral,aby me nekdo videl jo?Tssss...Uz sem asi nic nedam.. :p

@MichalF: To je nas firemni poklad.. lol lol Ale muzu rict,ze snad neznicitelny auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomuhle bych odpustil, ze stoji na te care ;)

To ja ne..Pekne bych mu to vomlatil dverma hjzlovi.. :Dlol lol

Matys06: Jj je to naaadhera..Fakt snad nejkrasnejsi supersport soucasny doby.. ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě má sqělý podvozek :p

a níže jsemse dočetl "firemní poklad" hmmmmmmmmmm,tam bych chtěl být zaměstnán ! :D

Jj podovozecek paradni..

A to ze je to firemni poklad nesmis brat tak doslovne..To byla nadsazka.. ;) Nejhorsi auto co tu je..Ale na druhou stranu odtaha co ma a funguje porad..Jen nesmi poradne zaprset.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...