Přejít na obsah

poklice


luckyluck

Doporučené příspěvky

Ctěl bych si koupit nové poklice na Fábku, hlavně na zimní gumy, tak by mě zajímalo, jaké poklice se lidem líbí ?! Já mám doma rezervní standart na comf., ale mě osobně se docela zamlouvaj třeba Tucanus. Následující otázka zní, kde co nejlevněji poklice v Praze koupit. Díííkes,-

nevím vlastně, jestli jsou různé poklice na různé rozměry, mám 185-60-14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se víc líbí Duron. Každopádně jsem se dnes dozvěděl, že poklice z nové řady Fabia mají péro po obvodu a ne ty malé příchytky na zacvaknutí do děr v disku.

V katalogu příslušenství u Tucanus píšou na 6Jx14", takže asi žádný problém. Cena tuším 1250 Kč/sada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe za 1250 sadu :-(

tak je pravda ze kdybych mel mit poklice tak jedine origo ale nez dat 1250 za poklice taak radsi prisetrim, prodam puvodni plechace, dam penizky dohromady a koupim naky jety litaky

ja jsem napriklad koupil tady na foru jety 15ky za 4300 za 2500 prodal plechy takze jsem na 1800 korunach

a co je potom lepsi?? poklice za 1250 nebo litaky za 1800?? :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tucanus, měl jsem origo comfort co tam byli ty jsem za 500kč prodal a koupil tucanus taky za 500kč jsou hezký ale nevýhoda je jen péro po obvodu ,jdou dobře sundat tak jsem hned po týdnu o 2 na druhé straně přišel díky nějakýmu pigmenťákovi ,kdyby někdo nerozuměl co to je taky se tomu říká cikán je to tvor podobný člověku, zapáchající kradoucí a dělají zpravidla bordel, drží se v tlupách kde je nejsilnější a sám je to jen ubohé nicátko, doufám že jsem se nikoho nedotknul ale jsem RASISTA, tak jsem 2 koupil v origo servisu za 600kč nové vyndal mi je z nekompletní sady jinak jedna je za 405kč sada 1250kč mám je ted přidělané el. páskami ale zevnitř není to vidět a těmi silnými normálně jsem to protáhl diskem a pak zevnitř poklicí za to péro na dvou místech a pritáhl, nasadil, a zatáhl a ucvakal, není to vůbec vidět a demontáž i s kleštěma ho bavit nebude takže zatím je mám všechny, jinak origo jsou nejlepší musím říct že kdyby je zase nějaký pigment ukradl tak si asi zase koupím origo dají se prostě sehnat za 500kč -_-

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa pacia Durony aj preto, ze som ich mal. Niekomu sa zrejme pacili tiez, tak mam teraz neorigo za tretinovu cenu :angry:. Ta cena co chcu za origo je fakt brutal.

Áno, a to je problém. Keby netrebalo platiť za to značkové logo a mali rovnakú cenu (alebo aspoň podobnú), ako majú tie hyperlacáky, určite by nikoho nenapadlo ich kardnúť. Takto ale keď 1 kus originálnej puklice stojí okolo 550 Sk, kradnú sa hodne... Ešte že sa dá zohnať celá sada za 900-1100 Sk v predajni aj s dokladom B)

Momentálne mám Tucanusy, kúpil som ich, pretože sa mi hrozne páčia. A do rezervy zostali v pivnici staré puklice z Comforta - to keby sa "náhodou" nejaký feťáci odvážili zobrať mi tie Tucanusy. Ale neodporúčam nikomu, aby sa mojich puklíc dotýkal :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také Tucanusy a spokojenost funkční i designově -_- Jediné obavy, co mám, jsou aby nechtěně nezměnily majitele, ale to je problém snad všech dnešních origo poklic, napříč všemi značkami aut <_<

Koukám, že už snad na Fabii ani neexistují poklice pod šrouby, jako byly dřív třeba na Fávo <_< Ale je pravda, že bych asi stejně šel zase do origo, nejlépe opět Tucanusů, pro ty mám slabost :wub: , neorigo se mi nelíbí ani trochu :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, a to je problém. Keby netrebalo platiť za to značkové logo a mali rovnakú cenu (alebo aspoň podobnú), ako majú tie hyperlacáky, určite by nikoho nenapadlo ich kardnúť. Takto ale keď 1 kus originálnej puklice stojí okolo 550 Sk, kradnú sa hodne... Ešte že sa dá zohnať celá sada za 900-1100 Sk v predajni aj s dokladom B)

Momentálne mám Tucanusy, kúpil som ich, pretože sa mi hrozne páčia. A do rezervy zostali v pivnici staré puklice z Comforta - to keby sa "náhodou" nejaký feťáci odvážili zobrať mi tie Tucanusy. Ale neodporúčam nikomu, aby sa mojich puklíc dotýkal :fakac:

Tak mi porad, kde kupit celu sadu za 900-1100 Sk :o. Tucanusy su tiez pekne, urcite by som uvazoval aj o nich pokial by som sa znovu rozhodol pre origo. Ja mam teraz tieto ultra social edition (vid obrazok) :smich: . A mimochodom pasku mam na nich tiez :p

post-9-1163157396.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi porad, kde kupit celu sadu za 900-1100 Sk :o. Tucanusy su tiez pekne, urcite by som uvazoval aj o nich pokial by som sa znovu rozhodol pre origo. Ja mam teraz tieto ultra social edition (vid obrazok) :smich: . A mimochodom pasku mam na nich tiez :p

Tak sleduj bazar tady ta fóru, občas se tu něco objeví. Např. já jsem nedávno prodal tady na fóru sadu Tucanusů v pěkném stavu za 450Kč. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne na zimu mam Duron a podle me jsou i nejhezci, kavlitou se se Classicama nedaj srovnavat....Jinak na Fabii jsou podle me nejhezci poklice 15" ale to by sis musel koupit plechac 15"

Jinak muzu prodat sadu Classicu, uz zlehka pouzivanych za 150Kc:D

Editováno: , autor: Feryn-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sleduj bazar tady ta fóru, občas se tu něco objeví. Např. já jsem nedávno prodal tady na fóru sadu Tucanusů v pěkném stavu za 450Kč. ;)

Jasne, sledujem akurat puklice momentalne nejako neriesim. Ked sa mi tie co mam znicia, alebo nebodaj zmiznu (o com pochybujem) tak potom to bude aktualne. Len mi nesla do hlavy ta cena co pisal Igor (v predajni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne na zimu mam Duron a podle me jsou i nejhezci, kavlitou se se Classicama nedaj srovnavat....Jinak na Fabii jsou podle me nejhezci poklice 15" ale to by sis musel koupit plechac 15"

Jinak muzu prodat sadu Classicu, uz zlehka pouzivanych za 150Kc:D

5J nebo 6J ? To mě na nich sere, že nejsou jednotné. 6J mám, 5J sháním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...