Přejít na obsah

Nefunkční ostřikovače


sodik109

Doporučené příspěvky

Zdravím,

ze dne na den mi přestali komplet fungovat ostřikovače na autě. Nefunguje ostřik světlometů, čelního skla a ani kufru. V autech se moc nevyznám. Po pouhém nahlédnutí pod kapotu mi tam nic návštěvu kuny nenaznačuje. Při zapnutí ostřikovačů, stěrače stírají. Zvuk motorku/čerpadla, ale není.

Díky moc za případné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vystříkal jsi tu zbývající letní? Stalo se mi teď to samé. Taky začal hlásit že dochází, tak jsem dolil kapalinu do -20, ale očividně se nesmíchala dostatečně, nebo jen v nádržce ale v nějaké hadičce zůstala ještě ta letní, protože jsem to neprotáhl dokud to šlo. Takže to samozřejmě zamrzlo. Zkus zaparkovat na odpoledne v garážích třeba u nějakého obchoďáku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno som mal ten istý problém...

Ale určite je to tým,že mi zamrzla voda.

Zimnú zmes lejem už tak od októbra,(min.do -20'C) čiže na 100% tam mám zimnú,aj vo všetkých hadickach a pod...

Ale problém je samotna zimná zmes do ostrekovačov.Ak je na obale že do -20'C tak to neznamená,že to aj platí...

U nás sú uz pár dní nočné teploty okolo -10'C až  -15'C. Čiže by voda nemala zamrznúť...

Áno nezamrzne,ale stačí že "zhustne" a už je problém ...

A pri takých dlhodobych teplotách ani zmes do tých -30'C nemusí pomôcť. Mám aj vyhrievané ostrekovače,ale čo z toho keď zmes je na h...o

 

Ešte keď som mal O1,81kw v nafte :-) asi tak pred 10rokmi,tak som len tak na skúšku nalial nezriedenu zmes do -60'C .Bola to pecka ... to rozmrazilo aj predné sklo :-)

Ale vnútri v aute sme sa so ženou pri jazde fajne sem tam z toho smradu sfetovali :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy díky... Vypadá to, že to bylo opravdu tím zamrznutím. Nejsem si jistej co tam přesně bylo, předtím než jsou ten předvečer dolíval tu zimní do -30. Já to teda schválně vždy trochu prostříknu ať se ta směs dostane až do hadiček, ale možná to nestačilo.
Každopádně dnes bylo nad 0 a nejednou to začalo zase fungovat. Takže to opravdu vypadá na to... Každopádně díky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...