Přejít na obsah

Je tohle normalni?


Luke_TDI

Doporučené příspěvky

No na obranu to asi neni idealni, to uz je lepsi plynovka. Teda pokud si ji agresor nesplete s opravdovou a driv Te nezastreli  :D

Ale ja do ni nabiju hrebiky a bude z ni tak trochu palcat, tak s tim uz neco nadelam ne? A prave z plynovky mam strach ze kdyz ji vytahnu tak frajerovi jebne v bedne a sejme me opravdickou

Ty blaho, vozit v aute palcat :palec2::D Ted me napada, ze mame jeden takovej doma, starej, z Rumunska, vypada to huste, ale blbe se s tim v aute ohani :)

S tou plynovkou je to jedinej duvod, proc ji jeste nemam, mam strach, ze druhy strane muze jakkoliv rupnout v kouli a tasit normalni, i kdyz neverim tomu, ze by strilel, ale lidi jsou ruzne :disgust:

Jeden hrebik musi byt na spicce aby prvni uder byl pichnuti skrz otevrene okno nejlepe do oka a potom vylezes z auta a na svijejicim se agresorovi a dokonas praci kol4kol2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem vasim basebalkam a plynovkam. Kamarad šel po prechode pro chodce a malem ho tam prejel nejakej typek v nejaky velky kare. Tak kamarad na neho neco ukazal, nevim jestli fakace nebo co. No a ten typek nevahal, zastavil, sel ke kamosovi a vytahl na nej bouchacku. Kamarad se radeji odklidil pryc. A to bych udelal ja taky. Takze nikdy nevite na koho narazite a čeho všeho je shopnej. Ja z prechodu pro chodce radeji pujdu domu nez do marnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem vasim basebalkam a plynovkam. Kamarad šel po prechode pro chodce a malem ho tam prejel nejakej typek v nejaky velky kare. Tak kamarad na neho neco ukazal, nevim jestli fakace nebo co. No a ten typek nevahal, zastavil, sel ke kamosovi a vytahl na nej bouchacku. Kamarad se radeji odklidil pryc. A to bych udelal ja taky. Takze nikdy nevite na koho narazite a čeho všeho je shopnej. Ja z prechodu pro chodce radeji pujdu domu nez do marnice.

Treba by si byl LUCKY a sel bys jen do nemocnice !!! ;)

... a nebo proste musis byt vetsi frajer a vytahnout vetsi KVER

atlantis3_7m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba by si byl LUCKY a sel bys jen do nemocnice !!! ;)

... a nebo proste musis byt vetsi frajer a vytahnout vetsi KVER

Jooo tak, dam na tve rady, vytahnu vetši kver a dej se vule bozi. Nasazim do nej treba deset kulek a budu spokojenej, že jsem vítez protože on jich do mě poslal jen devet. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když bych reagoval uplně na ten první příspěvek... ono já mám zkušenost, že audi = debil za volantem. Bohužel, čím větší audina, tak tím větší debil. Možná to je tím jejich heslem "náskok díky technice", si hned každej připadá jako mistr světa a přilehlého okolí.

P.S.: Jako všude, vyjímky existují - no ale je jich jako šafránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když bych reagoval uplně na ten první příspěvek... ono já mám zkušenost, že audi = debil za volantem. Bohužel, čím větší audina, tak tím větší debil. Možná to je tím jejich heslem "náskok díky technice", si hned každej připadá jako mistr světa a přilehlého okolí.

P.S.: Jako všude, vyjímky existují - no ale je jich jako šafránu.

:smich:

To jsou típci co si myslí, že jim patří svět - arogantní hovada !!!

No a my v oktávkách jsme většimou normální, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když bych reagoval uplně na ten první příspěvek... ono já mám zkušenost, že audi = debil za volantem. Bohužel, čím větší audina, tak tím větší debil. Možná to je tím jejich heslem "náskok díky technice", si hned každej připadá jako mistr světa a přilehlého okolí.

P.S.: Jako všude, vyjímky existují - no ale je jich jako šafránu.

Já se zase často setkávám s tím, že řidiči těch opravdu nových, luxusních, drahých kočárů jezdí bezproblémově. Nejspíš je to tím, že na to mají a nemusí si nic dokazovat. Ti co jezdí jak hovada s těmito auty, všimněte si, že se většinou jedná o auta již trošku starší, byť to nemusí být na první pohled viditelné. Ale výjimka potvrzuje pravidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem vasim basebalkam a plynovkam. Kamarad šel po prechode pro chodce a malem ho tam prejel nejakej typek v nejaky velky kare. Tak kamarad na neho neco ukazal, nevim jestli fakace nebo co. No a ten typek nevahal, zastavil, sel ke kamosovi a vytahl na nej bouchacku. Kamarad se radeji odklidil pryc. A to bych udelal ja taky. Takze nikdy nevite na koho narazite a čeho všeho je shopnej. Ja z prechodu pro chodce radeji pujdu domu nez do marnice.

Treba by si byl LUCKY a sel bys jen do nemocnice !!! ;)

... a nebo proste musis byt vetsi frajer a vytahnout vetsi KVER

atlantis3_7m.jpg

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když bych reagoval uplně na ten první příspěvek... ono já mám zkušenost, že audi = debil za volantem. Bohužel, čím větší audina, tak tím větší debil. Možná to je tím jejich heslem "náskok díky technice", si hned každej připadá jako mistr světa a přilehlého okolí.

P.S.: Jako všude, vyjímky existují - no ale je jich jako šafránu.

:smich:

To jsou típci co si myslí, že jim patří svět - arogantní hovada !!!

No a my v oktávkách jsme většimou normální, ne ?

Mam bohuzel velmi podobny zkusenosti, jeste bych k tomu pridal vetsinu ridicu Passatu, alespon v CR to takhle nejak je, i kdyz vyjimky samozrejme jsou. Co se Octavkaru tyka, je nas hodne a je mezi nama opravdu hodne debilu, i kdyz nemyslim zrovna tady na foru :) Pritule casto dava priklad, jak stavala u skoly na ostruvku a pri cekani na tramvaj nejvic velkou louzi, co tam byla, projizdeli prave lidi s Octavkama a dobre se bavili. A ja ji verim, prijde mi to dost pravdepodobny, bohuzel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze ti frajirci jsou vetsinou ti co maji "dobre drahe" auto ale jiz z druhe ruky a jsou hodne namachrovani. Ti co maj nove A8 atd jezdi vetsinou pomaleji nez ja :D protoze maji nahrabano a nikam uz nespechaji ale ja porad hrabu do kapsy a az budu mit novou A8 tak budu taky jezdit pomalu.

Nejvetsi frajerina je mit uplne cerne okna radio naplno a spustene zadni okýnka :D :D :D taky tak jednou budu jezdit

Editováno: , autor: WolwZz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě přijdou největší řidiči prasata v oktáviích a fábiích a to jako fakt, možná je to tím že je to nejrozšířenější značka v čr, ale i tak, vždycky se mě něaký hovado lepí na zadek a něco si dokazuje a myslí si že s ním budu závodit nebo co... A stím že řidiči lepších aut jsou na tom líp, tak souhlasím.. Je fakt že oni si dokazovat nic nemuí a když chtěj, tak nám bezmrknutí všem ujedou... B)

Editováno: , autor: CANNON
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě přijdou největší řidiči prasata v oktáviích a fábiích a to jako fakt, možná je to tím že je to nejrozšířenější značka v čr, ale i tak, vždycky se mě něaký hovado lepí na zadek a něco si dokazuje a myslí si že s ním budu závodit nebo co... A stím že řidiči lepších aut jsou na tom líp, tak souhlasím.. Je fakt že oni si dokazovat nic nemuí a když chtěj, tak nám bezmrknutí všem ujedou... B)

JJ vsem ujedou ale ne mi!!! Ja to mam totiz nachipovane od bohemky takze mi to jede jak F1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkusenost je, ze nejvic "zamindrakovani" jsou budto lidi, kteri na auto hodne dlouho setrili (pozna se podle ruznych doplnku a pi.ovinek, ktere autu dodavaji ten spravny smrc ;) - spise starsi ridici, rodinky, vetsinou v peugeotu 206, fabce, filete, kteri mimochodem dodnes nepochopili pravidlo zipu...) anebo vetsinou mladsi ridici v octe 1.9tdi, nebo v ojetych limoskach s trilitrovym motorem, kteri pomoci rychlosti spasili svet. naopak ti, kteri uz porizovaci cenu auta neresi a maji ho pouze jako dopravni prostredek, ti maji vetsinou dostatecny nadhled a nemaji potrebu si neco dokazovat. bohuzel k tem posledne jmenovanym nepatrim ;) ale vzhledem k tomu, ze me zamestnava jista automobilka ve strednich cechach, tak menim sluzebaka kazdeho pul roku a muj nejlepsi recept na blbecky, kteri se lepi na prdel je ve 150kmh naplno ostriknout svetla a okno, pak lehce seslapnout plyn a zmizet z dohledu.... zatim to vzdycky zabira B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší je, když vezu prázdnej vozejk, sice jedu stejně rychle jako ostatní a jako, kdybych ho neměl. Ale na spoustu řidičů to působí jako červená deka na bejka oni vás prostě musí předject za každou cenu. :D . A nebo mě taky dostává, když jedu pomalu v mlze hovno vidět a prase mě začne předjíždět protože nepochopil, že já před sebou nemám člověka, který mě vede v mlze a musím jet takhle. Taky mě sere, když někoho pustím a on nepoděkuje ;) .

Krysar tak kdo má lepší vánoční avatar :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...