Přejít na obsah

Už mě ta mlha začíná s**t...


Host aka

Doporučené příspěvky

Me zase ser*u vsichni ti kok*ti, kteri si okamzite rozsvecujou mlhovky jak postizeni.... A to i ve mestech, kde je viditelnost furt stejna... A jeste si myslej, ze jim to k necemu pomuze... Opravdu debil*ve. Mlhovky jsou platny jen za HUSTEHO deste, MLHY, snezeni. Kdyz je mlha, ale je videt i za kopec, tak jsou vam k H*VNU!!!! Uvedomte si to proboha!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zase ser*u vsichni ti kok*ti, kteri si okamzite rozsvecujou mlhovky jak postizeni.... A to i ve mestech, kde je viditelnost furt stejna... A jeste si myslej, ze jim to k necemu pomuze... Opravdu debil*ve. Mlhovky jsou platny jen za HUSTEHO deste, MLHY, snezeni. Kdyz je mlha, ale je videt i za kopec, tak jsou vam k H*VNU!!!! Uvedomte si to proboha!!!!!

jj presne tak, ale musim rict, ze tendle tejden byla ta mlha fakt HUSTA!! videl sem vazne tak na 5m....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zase ser*u vsichni ti kok*ti, kteri si okamzite rozsvecujou mlhovky jak postizeni.... A to i ve mestech, kde je viditelnost furt stejna... A jeste si myslej, ze jim to k necemu pomuze... Opravdu debil*ve. Mlhovky jsou platny jen za HUSTEHO deste, MLHY, snezeni. Kdyz je mlha, ale je videt i za kopec, tak jsou vam k H*VNU!!!! Uvedomte si to proboha!!!!!

musím souhlasit.Ono taky spousta řidičů zapomíná vypnout.Z pátku na sobotu jsem jel do Německa,v Chomutově a Hoře sv.Šeb mlha jak sviňa a hned za čárou jak vymeteno a někteří né a né pochopit,proč na ně blikám.Ono není příjemné jet za někým,kdo vám pere mlhovkou přímo do očí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me zase ser*u vsichni ti kok*ti, kteri si okamzite rozsvecujou mlhovky jak postizeni.... A to i ve mestech, kde je viditelnost furt stejna... A jeste si myslej, ze jim to k necemu pomuze... Opravdu debil*ve. Mlhovky jsou platny jen za HUSTEHO deste, MLHY, snezeni. Kdyz je mlha, ale je videt i za kopec, tak jsou vam k H*VNU!!!! Uvedomte si to proboha!!!!!

A co ta tie hmlovky nebodaj oslepuju,ked nadavas ako kocis? <_<

Mne to rozhodne nevadi,sice mi to taha oci,ked ma auto zapnute zadne....a rozhodne je to lepsie byt videny ,aj ked je hmla nad uroven viditelnosti ako ich nemat zapnute vobec...

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo: Protoze je strasne prijemny mit proti sobe v noci, v desti, dvojnasobny pocet svetel a jeste nejlepe s kolonou aut, ktery jedou hned za sebou.

Proti zadni mlhovce nic nemam. Sam jsem ji jednou zapnul, kdyz se mi zdalo, ze by me mohli prehlednout, ale rozhodne s mlhovkami nejezdim jakmile se trosku zeseri, to bych zabijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo: Protoze je strasne prijemny mit proti sobe v noci, v desti, dvojnasobny pocet svetel a jeste nejlepe s kolonou aut, ktery jedou hned za sebou.

Proti zadni mlhovce nic nemam. Sam jsem ji jednou zapnul, kdyz se mi zdalo, ze by me mohli prehlednout, ale rozhodne s mlhovkami nejezdim jakmile se trosku zeseri, to bych zabijel.

No rozhodne mi viacej vadia typkovia s xenonami a vybojkami a inymi paznechtami miesto svetiel...holt kazdy sme iny...osobne hmlovky zapinam az v pripade ,ako si ho popisal vyssie ,tj husty dast,hmla hustejsia nez ganja dym vo vodnom bongu a snezeni ,ktore znizuju moju viditelnost tak ako moju videnost :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ve ctvrtek jsem v te mlze jel cca 8 hodin na Slovensko, fakt zazitecek uzasny, byla vsude.

Osobne se domnivam, ze zadni mlhovka do xichtu je hruza, ale lepe byt viden nez vubec.

To spis kotel kretenu co maji blbe nastavene svetla, nebo si jedou s dalkama jsou balzamem pro me oci kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo: Protoze je strasne prijemny mit proti sobe v noci, v desti, dvojnasobny pocet svetel a jeste nejlepe s kolonou aut, ktery jedou hned za sebou.

Proti zadni mlhovce nic nemam. Sam jsem ji jednou zapnul, kdyz se mi zdalo, ze by me mohli prehlednout, ale rozhodne s mlhovkami nejezdim jakmile se trosku zeseri, to bych zabijel.

Jenže třeba Roomster neumí zapnout jen zadní mlhovku ( pochybuju, že ostatní Škodovky to mají jinak). Ve čtvrtek byla v Praze docela hustá mlha, ale protože byl den, tak přední mlhovky byly úplně na nic, ale zadní se docela šikla. Z toho plyne, že jsem holt svítil i předními.

A jak se třeba čerti tváří na Corner mlhovky? Jednou mlhovkou svítím na každé křižovatce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl. Zadni musi byt ze zakona, takze musi jit zapnout zadni a doplnkove take predni. Predni povinne nejsou.

No to jo, ale jak zapnu jen ty zadní? Vše se ovládá tím otočným a vytahovacím ovladačem. Jedno vytažení=přední mlhovky, druhé vytažení= připojí se i zadní mlhovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl. Zadni musi byt ze zakona, takze musi jit zapnout zadni a doplnkove take predni. Predni povinne nejsou.

Jak praví MPX, jen zadní mlhovka zapnout nejde, jako první se ovladačem zapínají přední a pak až zadní. Alespoň u mé O1. Je to pěkně na pytel.. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a dnes mě ta mlha taky pěkně srala, musel jsem jet krokem. A v mistech, kde po mlze ani vidu ani slechu, tak blbečci s rozsvícenejma předníma i zadmíma mlhovkama, tak jsem byl zuřivý řidič blikající dálkovými fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...