Přejít na obsah

Octávka II pro Čínu


roman5a9

Doporučené příspěvky

má to i chrom.lištičky na klikách dveří.

Už jsem se info.na ty lišty v laku s chrom.lištami,tak v lednu,max.únor budou k mání i u nás v ČR.Model.rok 2008 ve výbavě elegance to má mít jako příplatek.

Mám už i foto faceliftu Oct.II který má být představen v září-autosalonu 2007.

Musím ty fota najít,tak vydržte-manželka mi aktivně uklidila prac.stůl a tam kde byli už je nemám :angry: tak strpení!!!

Každopádně už na faceliftu nebude anténa,bude pouze s navidací,narazníky už nebudou mít žádné ochran.lišty,přes.5.té dveře bude silná chrom.lišta (viz.audi A6) akorát že tady budou zasahovat až do světel tam kde je ted ve světle ta odrazka ,ty budou umístěny ve spod.časti zad.nárazníku,př.maska bude jako u faceliftu Superba,př.světla bodou mít tvar kapky atd.,atd.

No najdu ty fota a dám je sem!! známí už mi řikal že to někde viděl v motor.časopisu tak nevím třeba už o tom taky někdo víte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle bude asi ono co viděl !!!

Já mám foto přímo s interního obježníku ze škoda auto a je tam v kovově šedý metle.

\prakticky se to moc neliší od tohohle s toho časopisu,akorát že tam už nebude anténa,jiná maska,žebrováního na ní bude méně a větším úhlu (viz.facelift superbu),ty světla tak nějak odpovídaj (blinkry budou nahoře jako u Roomsteru),přístroje budou podsvětleny bíle a maxidot červeně (také jako z faceliftu superba),kapota má mít plyn.podpěru.

A už to má mít diesely common-rail,za 1.9TDI 77kw bude nástupce 1.6TDI 80kw.

Každopádně to není nic finálovýho,uvidíme až to vyjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se libi ten napis Octavia, hlavne posledni dva znaky jsou super

Tak nevim, ja to ctu jako SKODA, OCTAVIA je vpravo a motorizace pod tim :D:D

koukas na stejnou fotku co ja nebo jsem zase nepochopil vtip?

Koukal jsem na tento:

Podáno: 20.11.2006, 12:01

Omluva, jestli znas cinstinu, ale bylo to mysleno jako vtip. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brumla: To víš, doba monitorů s VGA rozlišením je už doufám za námi...

Spis slo o to, ze nekdo muze byt pripojen pres telefon nebo limitovane pripojeni, a tento velky obrazek ho pekne zahlti.

Brumla: Takto jsi to myslel?

Taky a potom že lze jednoduše ze sejmutýho obrázku vybrat jen to podstatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...