Přejít na obsah

Škoda octavia II 2.0 tfsi tlak oleja 147kw BWA


Doporučené příspěvky

Zdravím mam škodu octavia II 2.0 tfsi rs. Pri väčšom nájazde kilometrov mi začne svietiť kontrolka stop tlak oleja vypnúť motor. Najprv som vymenil olej aj s filtrom 5w30 za 5w40 po mesiaci zase po dlhšej jazde kontrolka. Auto išlo do autorizovaného servisu kde mi povedali že vymenia snímač tlaku a keď nepomôže tak olejové čerpadlo. Vymenili snímač ale asi po mesiaci mi kontrolka zase za svietila. Išiel som k mechanikovi ktorý mi ešte skúsil vyčistiť vanu lebo originál čerpadlo stojí 1 800 euro ale nepomohlo. Zohnal som človeka ktorý mi dal to čerpadlo zrepasovat v Poľsku myslel som si ze problém je vyriešený lebo niekoľko mesiacov som stým problém nemal dneska po 60km na diaľnici zase. Mate stým niekto skúsenosti lebo mechanici len krútia hlavou a skúšajú. Ďakujem 

Editováno: , autor: Daniel Hubert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Daniel Hubert změnil název na Škoda octavia II 2.0 tfsi tlak oleja 147kw BWA

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...