Přejít na obsah

potrebuju helfnout


Doporučené příspěvky

Mam autoradio Sony CDX-R3350C ktery nehodlam vymenit (naco?) a potrebuju poradit co dat do oktavie r.v. 2000 dopredu a dozadu aniz bych musel prikupovat zesilovac, proste abych k nekomu z vas zajel, privezl sebou neco na vytesneni deri, MDF podlozky a repraky a bylo by to mozny namontovat bez zadnejch problemu. V budoucnu mam v planu koupit si i zesilovac a subwoofer ale touhle investici si chci rozhode polepsit.

V oblasti autohifi se absolutne nevyznam (akorat sem slysel ze blaupunkt ne).

a cena? nema predstavu ale pocitejte prosim s tim ze nejsem Rockefeler a potrebuju jeste sehnat MDF podlozky a neco na vytlumeni dveri a taky nekoho kdo mi to vsechno namotuje :)

dekuju za vsechny odpovedi

Editováno: , autor: faktsevtomnevyznam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet jako snad vsech se musim zeptat co mas za verzi ? Combi nebo Liftback ? Podle toho se lisi zadni reproduktory. Dalsi vec je, ze pojud bys to rovnou udelal i s tim zesilovacem usetris si v budoucnu hodne prace a ten zvuk bude samozrejme uplne nekde jinde nez bez nej.

Pokud bys trval na tom, ze zatim bez zesiku, chtelo by to vedet aspon jakej v budoucnu planujes koupit, aby se podle toho k nemu vymyslely spravny repra ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten subac ale ted neresim, na to bude dost casu tak za rok za dva ale ted mi de o vytlumeni dveri, mdf podlozky a hlavne repro, potrebuju neco co bude funkcni a levny sem ochotnej investovat tak 7000,- co za repro se za to da sehnat?(vytlumeni stoji tak 1000,- mfd podlozky 700,- a rekneme 300,- prace at se to dobre pocita :D a na repraky dopredu i dozadu zbyva 5000,-

kdo mi neco poradi, netusim jak by se to melo zapojovat (cetl sem i koaxialnich a komponentnich ale netusim rozdil) ale aby se to dalo zapojit na moje radio protoze jak sem rekl novy ani nahodou nekupuju a abych si znatelne polepsil na zvuku (7000,- je na to myslim si dost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise fancarhifi zalezi od kud jsi. Neni problem vse dodat i namontovat.

Jen bych prehodnotil tvy ceny.

Rapra za 5tis koupis dobry ale jen na radio je to celkem zbytecny. To radio z nich nedostane maximum.

Takze bych pridal na tlumeni a koupil o trosku levnejsi repra - vysledek bude lepsi.

A pokud si to od nekoho nechas udelat za 300,- tak mi na nej dej pak kontakt a ja ho zamestnam :-).

Rozebrat dvere a namontovat predni a zadni repra je zalezitost 2 dnu, pokud to delas poradne. No mozna i za jeden den by se to stihlo ale musel bys docela makat. A ocenit praci technika za 2 dna 300Kc mi prijde dost malo.

Tlumeni muzu doporucit toto:

http://www.ryves.cz/montazni-material/tlumeni/tbp-pd-p26.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle me nebude pekne znit kdyz vepredu bude luxusni zvuk a zezadu mi budou sumet ty stary papiraky jo a co se tyce ceny tak sem to dal kuli prepoctu, sem ze severu cech a sem okotnej zajet po libereckym a usteckym kraji (ale ne dal nez za usti a jablonec) a kdyz uz sme u toho kolik to tak stoji nechat si to u nekoho namontovat??

a porat se nedostavame k tomu podstatnymu, co mam koupit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce zapojeni a cen, je to o cloveku, ale napr. ja jsem daval za montaz zesiku, zapojeni subwooferu vcetne kabelu tazenych od baterie - 1500,- Nevim zda je to moc, zdalo se mi to dost, ale byl jsem parkrat utvrzen, ze se to tak pohybuje. Pro toho kdo si to udela ci udelal sam, to je asi hodne, ale ja byl rad zeto mam... Ja rikam, ze 7000,- pokud si nic z toho neudelas sam, je malo!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle me nebude pekne znit kdyz vepredu bude luxusni zvuk a zezadu mi budou sumet ty stary papiraky jo a co se tyce ceny tak sem to dal kuli prepoctu, sem ze severu cech a sem okotnej zajet po libereckym a usteckym kraji (ale ne dal nez za usti a jablonec) a kdyz uz sme u toho kolik to tak stoji nechat si to u nekoho namontovat??

a porat se nedostavame k tomu podstatnymu, co mam koupit???

No jestli chces poradit zkus CTS v Liberci ! Ferove jednani a poradi !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli si dal 1500,- za zapojeni subace a zesiku tak to ja bych caloval 2500,- a vic, to si to radsi fakt udelam sam doma (nekde sem tu videl i foto navod :) )

CTS v Liberci, rekni mi pls o nich neco vic, treba co vsechno poskytujou a nejakej web

o tech pioneerech sem cetl napr. tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=16046 (davon) sem z toho celkem smutnej protoze bych mel v aute radsi pioneer nez treba magnat protoze jak ja se neorientuju v autohifi ja tak se tam ani neorientujou ti co vozivam a kdyz se rekne pioneer tak to maz zvuk a styl :)

a prosim nahodte mi sem uz nekdo neco, radio v zadnym pripade nemenim a zesilovac taky nedokupuju, ja nehraju na to aby moje auto bylo slyset z sirokeho okolik ale na to abych to mohl dat nahlas, ale ne tak aby to zvenci prebilo zvuk motoru (vite jak...) a aych nemusel poslouchat jak basy nestihaj, nezni to tak jak ma atd. v posledni dobe sem si vysiml zajimavi veci, kdyz dam repro namalo slysim sum a to jak u mp3jek tak u radia (ale dobrej signal) takze ta vymena je uz asi vazne na miste

a jeste se vratim k tomu radiu a zesilovaci, ja tam ani zadnej dat nemuzu protoze nasim autem se jezdi za zakaznikama a jak by to asi vypadalo kdybych pred potencialnim zakaznikem otevrel kufr a vybafnul na me zesilovac (rozhodne by to nebudilo dobrej dojem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CTS v Liberci, rekni mi pls o nich neco vic, treba co vsechno poskytujou a nejakej web

No tak dam ti ICQ : 253979645 a www adresa je www.autohificentrum.com Ale doporucuju se pobavit s tim typanem po icq. Fakt poradi a pripadne udela sezene co je potreba. Ja od nej mam temer komplet audio v aute a nemuzu si stezovat !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...