Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Chlapci uz klud nechajte to tak ! mi HTPckary vieme svoju pravdu a vy ostatny viete zase svoju tak sa nehadajte a dost Bylzde hod foto ma to zaujima :p;)-_-

jojo hodím...musím ale od přítulkyně...nemám tady bluetooth...Takže možná večer..Jestli na to nezapomenu..to pak mám jiné věci na práci.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci uz klud nechajte to tak ! mi HTPckary vieme svoju pravdu a vy ostatny viete zase svoju tak sa nehadajte a dost  Bylzde hod foto ma to zaujima  :p  ;)  -_-

jojo hodím...musím ale od přítulkyně...nemám tady bluetooth...Takže možná večer..Jestli na to nezapomenu..to pak mám jiné věci na práci.:)

ok uz sa tesim -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod 6 litrů se dostanu jen, když jedu do 110 km/h a to už je moc. Zase neblázni. A teď v zimě to půjde ještě nahoru.

hmm tak asi mám nádrž na 60 litrů ne??prostě 850 km jsem najel na plnou nádrž...občas si připadám že nikdo tady neumí číst...nemám potřebu si vymýšlet...

Já jsem ti nevyvracel, že se to nedá najet. Ale rozhodně ne s tím stylem, jak jsi popisoval. Já jel 600 km v kuse po dálnici do B a v cíli jsem měl něco pod půlkou.

Ale to jsem jel těch 100-110. Jestli najedeš 850 ve 130, tak se s tebou klidně vsadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak nevím za kolik jezdíš ty,ale já měl i s touto rychlostí leč krátkodobě spotřebu ve 4 s plným kufrem pod 6litříků...Taky najedeš na nádrž přes 850km??Asi ne viď... :p

teba navrhujem na clena roka tohto fora :p preboha ty ani nehovor ze mas maturu lebo ti ju este vezmu. inak ak by si potreboval preliecenie mozem vybavit. kamo tak teba spoznat by nebolo od veci takeho zolika ako ty sa moc casto nevidi. tebe povedat ze si ..... by bola normalne lichôtka. sa zobud uz s toho sna a pristan na zem.

Nějak teď nechápu proč mě tady napadáš...

z tvého příspěvku vůbec nevím co řešíš...pokud se ti nelíbí tahle věta "Hmm tak nevím za kolik jezdíš ty,ale já měl i s touto rychlostí leč krátkodobě spotřebu ve 4 s plným kufrem pod 6litříků" ...tak si ji přečti aspoń 10x když neumíš číst...znamená to že jsem tou rychlostí přes 190 jel jen krátkodobě...

Asi ta veta byla na Tebe moc slozit..tak sorry budu psat jednodussi vety..:p:blbec:

neboj to nie je na mna zlozite, riesim inak zlozitejsie veci :D ja ti len jedno poviem ze pri 130km/h po dialnici mi to zere viac ako 6 litrov. takze tvoje HTP bude este viac a to dufam chapes preco. takze ak si mal pod 6 litrov tak si to skusil chvilku plny plyn a potom si sa zvysok cesty lemracil po dialnici 100-110km/h aj to neviem ci uz som neprehnal tu 110km/h ale dajme tomu a este ked si isiel po okreskach 90km/h tak to sa da. a vies kolko si mal spotrebu v tej 195km/h ak mas palubak ?

p.s: este ma nijaka HTP na dialnici neobehla :p

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci nechapem na jaku picu tu spominate maturu a sa navzajom urazate tu je tema o tym ze kolko ide HTP nie o mature! ! ! ! Tak co sa tyka teba houmr ja som isiel v 3 ludoch DOSPELYCH 180KM/H uplna ale uplna rovina a v pohode ziadny vietor nic bolo to za velkej horucavy okolo 30 stupnou tak preco nie 195 ?? ja 200 uz tiez neverim to je uz podla mna tiez dost ved tachometer mame do 200 tak ale Meverick isiel 195 a isiel v nemecku po dialnici ! ! ! ! tak zacnyte verit TOMU ze HTP je dobry motor lepsi nez niektore ine 1.4ky a podobne :fakac:

ja nikomu neberem ze dole kopcom isiel. dole kopcom sa da ist aj s nalozenou tatrou 140km/h. jednoducho dole kopcom ide hocico, ale ci uz je to zivotu nebezpecne je druha vec. ako som uz napisal nech tu da niekto rovina plyn plyn tacho vs. GPS. vies ale tvrdenia ze 1,2 ide 190-200km/h tak to je uz sila. kamarat mal nissan almera 1,8 84kW a on chodil po dialnici 180-190km/h. raz nam to chcel ukazat zavodnik HTP 47kW ako mu to ide. on bol v aute sam mi sme tam sedeli 5-ti. tak na semaforoch zastavil vedla nas a chcel nam ukazat ako mu to ide a kamarat hovori neviem ci to dame mi sme 5-ti. tak som mu povedal slapni tomu na krk a uvidis. trhli sme ho s prstom v zadku ono vies 1,2 a 1,8 je podstatny rozdiel. takze tymto som chcel povedat ze nejaky motor 1,2 nemoze nahradit a vyrovnat sa parametrami 1,8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som isiel v 3 ludoch DOSPELYCH  180KM/H uplna ale uplna rovina a v pohode ziadny vietor nic bolo to za velkej horucavy okolo 30 stupnou tak preco nie 195 ?? ja 200 uz tiez neverim

jede to 180 tak že určo i 195, ale 200 už nee - to má logiku ?! :palec2::blink::doh

Co na tom jako nechápeš ??? :blbec: Uplně jasný :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som isiel v 3 ludoch DOSPELYCH  180KM/H uplna ale uplna rovina a v pohode ziadny vietor nic bolo to za velkej horucavy okolo 30 stupnou tak preco nie 195 ?? ja 200 uz tiez neverim

jede to 180 tak že určo i 195, ale 200 už nee - to má logiku ?! :palec2::blink::doh

Co na tom jako nechápeš ??? :blbec: Uplně jasný :D:D

nechcem provokovat ale ked to nieco rozbehnes na 195km/h ta tych 5 km/h nazenem dole kopcom na hmotnosti alebo nejakym sposobom :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr...já nezávodil na rozjezd ale na maximálku auta...máš 55kw?ok??tak máš o 15kW víc než já...tedy bys měl jet o necelou 1/3 více a rychleji,ale kde nic tu nic..klidně si to s Tebou někdy dám na sprintu...jsem soutěživý typ..:) Zase můžu říct že mě málokdy předjede nějaká fábie...Naposledy TDI...asi jezdím po špatných cestách stejně jako ty...

Jsem asi blázen za volantem...:p

A jinak při té spotřebe jsem jel jak jsem jel...nemám PP,ale trochu umím počítat..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potom ked tebe to ide 200km/h mne by to malo ist 340km/h ked to takto porovnavas :D

jojo melo,ale v zivote nepojede..leda ze by te tahl Vrsecky na lane..:)Nebo ze bys to pustil ze skaly..:)

No vidis,takze presne ako ty a tvojich 200km/h.Zahada vyriesena a 3 Patraci mozu ist spat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě taky nikdo nevěří jak to jede... až Bobík když se mnou letěl třeba z Příbrami po dálnici a jeho Fabie ukazovala 190 a nestačil mi...

nebo když jsme jeli na sraz na Strahov 180...

osobně si myslim že je to kus od kusu... prostě některej jede a některej ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Houmr...já nezávodil na rozjezd ale na maximálku auta...máš 55kw?ok??tak máš o 15kW víc než já...tedy bys měl jet o necelou 1/3 více a rychleji,ale kde nic tu nic..klidně si to s Tebou někdy dám na sprintu...jsem soutěživý typ..:) Zase můžu říct že mě málokdy předjede nějaká fábie...Naposledy TDI...asi jezdím po špatných cestách stejně jako ty...

Jsem asi blázen za volantem...:p

A jinak při té spotřebe jsem jel jak jsem jel...nemám PP,ale trochu umím počítat..:)

ja si nepotrebujem nic dokazovat. naloz auto 4 ludmi daj veci do kufra a chod do kopca alebo chod do tatier a uvidis aku mas raketu. tam ocenis 40kw a 3-valce len pozor aby nedostali sok a hlavne aby si prezil ty ze ide na 2-ke plyn kotol ledva 60km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som isiel v 3 ludoch DOSPELYCH  180KM/H uplna ale uplna rovina a v pohode ziadny vietor nic bolo to za velkej horucavy okolo 30 stupnou tak preco nie 195 ?? ja 200 uz tiez neverim

jede to 180 tak že určo i 195, ale 200 už nee - to má logiku ?! :palec2::blink::doh

Co na tom jako nechápeš ??? :blbec: Uplně jasný :D:D

nechcem provokovat ale ked to nieco rozbehnes na 195km/h ta tych 5 km/h nazenem dole kopcom na hmotnosti alebo nejakym sposobom :blbec:

Už jsem byl na 195 a to bylo po 2 km kopci jak blázen.

Už prostě nešla. Bylo to maximum. Ale byl jsem v autě sám.

Včera jsem to zkusil a nedostal jsem se ani na 180, na stejným kopci.

Sám a s velkým protivětrem. Mám to natočený, ale má to asi 600 kb, tak nevím,

jak bych Vám to ukázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...