Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

Už jsem byl na 195 a to bylo po 2 km kopci jak blázen.

Už prostě nešla. Bylo to maximum. Ale byl jsem v autě sám.

Včera jsem to zkusil a nedostal jsem se ani na 180, na stejným kopci.

Sám a s velkým protivětrem. Mám to natočený, ale má to asi 600 kb, tak nevím,

jak bych Vám to ukázal.

:smich: Vidis,keby ste boli 4 s plnym kufrom a spotrebou okolo 6litrikov ,tu 200 by sidal aj dokopca lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo:ty jsi to asi fakt nepochopil že já mluvil o spotřebě průměrné viď...přečti si někde v manuálu co je aktuální a co je průměrná ok??

houmr:docela by mě zajímalo jestli má combík lepší aerodynamiku...ale docela o tom pochybuju...

Martinoslav:klidně to zamkni,ale myslím, že tím vůbec nic nevyřešíš...od toho je forum.:) Já mám svůj názor a pak jsou tady tací co mi ho nevěří a melou si své.:p-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bemo:ty jsi to asi fakt nepochopil že já mluvil o spotřebě průměrné viď...přečti si někde v manuálu co je aktuální a co je průměrná ok??

Neee nepochopil,to vies ,asi sme vsetci spadli z visne a ty si pojedol vsetku mudrost sveta..Tak ma prosim pouc aky je rozdiel medzi okamzitou a priemernou spotrebou..dik fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže tohle neni věcná debata!!!!!!

kombik má lepší aerodynamiku ;)

ještě k tý trubecký hádce tady, taky nevěřim, že by 40kw dala 200km/h to je chujovina, já když to pustim z kopce tak se to rozjede podle tacho na něco málo přes 190km/h(cca 193) a sem na omezovači ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže tohle neni věcná debata!!!!!!

kombik má lepší aerodynamiku ;)

ještě k tý trubecký hádce tady, taky nevěřim, že by 40kw dala 200km/h to je chujovina, já když to pustim z kopce tak se to rozjede podle tacho na něco málo přes 190km/h(cca 193) a sem na omezovači ;)

souhlas -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže tohle neni věcná debata!!!!!!

kombik má lepší aerodynamiku ;)

ještě k tý trubecký hádce tady, taky nevěřim, že by 40kw dala 200km/h to je chujovina, já když to pustim z kopce tak se to rozjede podle tacho na něco málo přes 190km/h(cca 193) a sem na omezovači ;)

já měl na tachu 195 a ještě jsem nebyl v omezovači...Mám fotku na 193km/h +- a mám nějakých 5800ot. +-

Čím to že má lepší aero??Myslíš že já za sebou bez zadku tahám větší pytel??

Editováno: , autor: Bylzde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylzde: Ještě chvíli a nasereš mě. Udělám si čas jen pro tebe, vezmeš to tvoje letadlo a zajedem na dálnici. Klidně na ten kopec v D, kde já udělal 196.

Klidně ti zaplatim benzín, abys ses nevymlouval.

Nechápu proč bych tě měl nas...rat... Prostě jen píšu jaké hodnoty jsem měl...

Nevím vůbec v čem máte ten problém.:)

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže tohle neni věcná debata!!!!!!

kombik má lepší aerodynamiku ;)

ještě k tý trubecký hádce tady, taky nevěřim, že by 40kw dala 200km/h to je chujovina, já když to pustim z kopce tak se to rozjede podle tacho na něco málo přes 190km/h(cca 193) a sem na omezovači ;)

dejte pokoj....to nevíte že nejlepší jí ma sedan?????????? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se míchat do debaty plné emocí, ale patřím mezi HTPčkáře, kteří maximálku nezkouší a tedy nechápu proč se tady tak hádáte. Kdybych chtěl lítat jak prase, tak jsem si koupil dvou litr. Htp není žádný sprinter, ale špatně se s ním nejezdí. Jsem spokojen, když mě ten můj stroj dopraví z bodu A do bodu B za rozumný čas a ještě rozumější spotřebu. Vždy když jedu do Prahy a nebo zpět na Vysočinu a PP hlásí spotřebu do 5,5l, s průměrnou rychlostí 86km/h jsem nadmíru spokojen. Jen jsem zvědav kolik km motůrek snese a jestli s ním kolem 100tkm a více nezačnou problémy.

Bylzde: jsi dobrý střelec jestli s tím takle líceš, ale držím ti palce ať tu 200 pokoříš páč to už by byl fakt mazec.:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se míchat do debaty plné emocí, ale patřím mezi HTPčkáře, kteří maximálku nezkouší a tedy nechápu proč se tady tak hádáte. Kdybych chtěl lítat jak prase, tak jsem si koupil dvou litr. Htp není žádný sprinter, ale špatně se s ním nejezdí. Jsem spokojen, když mě ten můj stroj dopraví z bodu A do bodu B za rozumný čas a ještě rozumější spotřebu. Vždy když jedu do Prahy a nebo zpět na Vysočinu a PP hlásí spotřebu do 5,5l, s průměrnou rychlostí 86km/h jsem nadmíru spokojen. Jen jsem zvědav kolik km motůrek snese a jestli s ním kolem 100tkm a více nezačnou problémy.

Bylzde: jsi dobrý střelec jestli s tím takle líceš, ale držím ti palce ať tu 200 pokoříš páč to už by byl fakt mazec.:palec2:

no hadají se tu solidně...

a jestli to pozoruji dobře tak se tu převážně hádá 1,2 vs 1,4 16V... nevim proč se tu hádaj... je jasné že něco se do těch 200 natlačí něco ne-e... nevim proč se to tu dohaduje... čísla mluví jasně... 1,2 je slabší než 1,4 na tom se shodneme všichni... rozdíl tam bude taky patrný... a že některá 1,2 jede líp než jiná... a třeba líp než 1,4... už se s tím smiřte je to tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tímto bych to uzavřel. Zakopejte válečnou sekeru => nejlepší motor je prostě FABIA a hotovo :palec2: Každej z nich má svoje (+) a svoje (-), prosím nehádejte se :unsure:

Zažil jsem podobnou roztržku před asi dvěma roky nebo kdy byl ten CzechTek.......v našem herním klanu byl jeden technař kterej se tak zažral do tý situace až jsme se všichni pohádali a on pak odešel. Nechci aby jsme se tady rozhádali, mějte se rádi a užívejte si svých autí ;) Přemýšlejte nad tím co si do svých miláčků pořídíte, co si upravíte a kam o víkendu pojedete.... ;)

Já začnu: O víkendu budu píct cukroví, co vy ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tímto bych to uzavřel. Zakopejte válečnou sekeru => nejlepší motor je prostě FABIA a hotovo :palec2: Každej z nich má svoje (+) a svoje (-), prosím nehádejte se :unsure:

Zažil jsem podobnou roztržku před asi dvěma roky nebo kdy byl ten CzechTek.......v našem herním klanu byl jeden technař kterej se tak zažral do tý situace až jsme se všichni pohádali a on pak odešel. Nechci aby jsme se tady rozhádali, mějte se rádi a užívejte si svých autí ;) Přemýšlejte nad tím co si do svých miláčků pořídíte, co si upravíte a kam o víkendu pojedete.... ;)

Já začnu: O víkendu budu píct cukroví, co vy ? :)

stěhovat sklad protože se bude dělat nová výloha...

a mladá asi bude taky píct...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...