Přejít na obsah

Klepání


Spidla

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Hele pokud je to předek,tak stabilizárot ,kosti nebo čep.

Pokud je to zadek a máš vzadu kotoučovou náprvu,tak to budou vychozený čepy na zadním třmenu. Jednoduchej test:

Nech tam jedničku ať tě nepřejede auto. :D Nezatahuj ručku! Lehni si pod auto a zkus jestli nejde rukou zatřepat se zadním třmenem. Pokud jo,tak je to jasný.

Já to mám taky,ale už jsem sehnal jiný třmen i s držákem.

Ináč třmen nový lucas = 1400,- + držák origo (druhovýroba se nědělá) cca 1800,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pokud je to předek,tak stabilizárot ,kosti nebo čep.

Pokud je to zadek a máš vzadu kotoučovou náprvu,tak to budou vychozený čepy na zadním třmenu. Jednoduchej test:

Nech tam jedničku ať tě nepřejede auto. :D  Nezatahuj ručku! Lehni si pod auto a zkus jestli nejde rukou zatřepat se zadním třmenem. Pokud jo,tak je to jasný.

Já to mám taky,ale už jsem sehnal jiný třmen i s držákem.

Ináč třmen nový lucas = 1400,- + držák origo (druhovýroba se nědělá) cca 1800,-.

Díky :)

Je to zadek a brzdy jsou tam kotoučové. Teď jsem to zkoušel, šahal jsem na všechno možné, ale nic se nehýbalo (nevím moc co je třmen :wacko: ). Ještě to zkusím zítra za světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Je to zadek a brzdy jsou tam kotoučové. Teď jsem to zkoušel, šahal jsem na všechno možné, ale nic se nehýbalo (nevím moc co je třmen :wacko: ). Ještě to zkusím zítra za světla.

Jo tak to je u mě taky záhada mám 02 combi a někde v pravé zadní části cosi VRŽE,většinou na nerovnostech.

Připadá mi to ale někde nahoře a ne v nápravě.

Už jsem rozdělal zadní sloupek i bok kufru ale nic co by tyto zvuky mohlo vyluzovat .

Takže za každý nápad nebo zkušenost děkuji,ušetříte mi nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to je u mě taky záhada mám 02 combi a někde v pravé zadní části cosi VRŽE,většinou na nerovnostech.

Připadá mi to ale někde nahoře a ne v nápravě.

Už jsem rozdělal zadní sloupek i bok kufru ale nic co by tyto zvuky mohlo vyluzovat .

Takže za každý nápad nebo zkušenost děkuji,ušetříte mi nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to tam pauje novější typ.

quote name='Tomas.cz' date='25.12.2006, 19:55 ' post='342655']

Mám rok výroby 00 a klepal mi takhle stabilizátor- kosti byly v pořádku. Tak jsem koupil novější z roku 05 co má lépe skonstruované uložení a už je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...