Přejít na obsah

Ostřikovač na zadním stěrači


Shotek

Doporučené příspěvky

Proč nedali dozadu stejnou trysku jako na přední střikovače? Jde tam koupit nějaká jiná? Když potřebuju setřít zablácený a třeba trochu zaschlý zadní okno, tak mi to stříká takovej čůrek vody, že to dycky šudlí skoro na sucho než se ta voda začne aspoň trochu rozmazávat :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není závada třeba v ucpané hadičce, čímž by se snížil tlak a stříkalo by to míň. A kde máš ostřikovač ve stěraču nebo v třetím brzdovým světle? Já mám ve světle a stříká to dost nehledě na to že stěrač má trochu spoždění za ostřikovačem takže to na sucho nechodí. A myslím (nevím to určitě)že by v přívodním vedení měl byt jednocestný ventil aby se kapalina nevracela zpátky to by pak trvalo dlouho než to začne stříkat. Pokud máš trysku dole zkus to předělat do toho brzdovýho světla asi je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzadu to jde čůrkem ne rozprachem.Mám taky kombajn.Původně to nešlo tak jsem to od motoru protáhl kompresorem a fachčil,pak zasejc ne,a zjistil jsem že u motorku ta hadička je volná a nasávala falešný vzduch tak jsem to dokola zatáhl silikonem a fachčí.Je to tuším z pohledu ze předu ta zadní,ale já to nepoužívám,dokonce jsem to kdysi z fava i odmontoval je to na nic mám zrcátka,a auto meju pravidelně 1x za 3 týdny,to stačí pokud nejezdíš bahnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sorry,mě se kombajn moc nešpiní i když mám bílou barvu!PROČ?Jednoduché:na svůj vůz jsem si dodal zástěrky(ne origo octavia ale dodal jsem zástěrky z favorita,vypadají lépe a jsou delší.dále jen dodám na zadních je logoŠKODA :) ),Dále podotknu,že jezdím jen po silnicích ne po polních cestách,pokud možno se vyhýbám větším loužím,kde je možno raději přibrzdím.Vytahané bláto z polí těm se vyhnu tak že jedu mezi kolejemi ne v nich.Chlapi,octavia kombi ta nebo ta jsou identické,je to v nás řidičích.VESELÉ VÁNOCE. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sorry,mě se kombajn moc nešpiní i když mám bílou barvu!PROČ?Jednoduché:na svůj vůz jsem si dodal zástěrky(ne origo octavia ale dodal jsem zástěrky z favorita,vypadají lépe a jsou delší.dále jen dodám na zadních je logoŠKODA :) ),Dále podotknu,že jezdím jen po silnicích ne po polních cestách,pokud možno se vyhýbám větším loužím,kde je možno raději přibrzdím.Vytahané bláto z polí těm se vyhnu tak že jedu mezi kolejemi ne v nich.Chlapi,octavia kombi ta nebo ta jsou identické,je to v nás řidičích.VESELÉ VÁNOCE. :D

Schválně sem dej fotku jak to vypadá se zástěrkama z favorita.Dyť to tam nemůže sedět :o Mimochodem já se taky snažím nejezdit v bordelu ale je mě to prd platný protože se to zkrátka špiní stejně. Při jízdě po mokré silnici nebo víc na dálnici se víří ta voda a dostane se tak na zadek. V tom případě vzadu stírám pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně sem dej fotku jak to vypadá se zástěrkama z favorita.Dyť to tam nemůže sedět :o Mimochodem já se taky snažím nejezdit v bordelu ale je mě to prd platný protože se to zkrátka špiní stejně. Při jízdě po mokré silnici nebo víc na dálnici se víří ta voda a dostane se tak na zadek. V tom případě vzadu stírám pořád.

Presne tak, je to turbulenci za autem pri vyssich rychlostech a ne o delce zasterek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schválně sem dej fotku jak to vypadá se zástěrkama z favorita.Dyť to tam nemůže sedět :o Mimochodem já se taky snažím nejezdit v bordelu ale je mě to prd platný protože se to zkrátka špiní stejně. Při jízdě po mokré silnici nebo víc na dálnici se víří ta voda a dostane se tak na zadek. V tom případě vzadu stírám pořád.

Presne tak, je to turbulenci za autem pri vyssich rychlostech a ne o delce zasterek ;-)

Přesně tak, ja jsem se radil s kamošem co má zástěrky a auto má špinavý stejně. Je to tou turbulencí. Při jízdě po dálnici za deště to jde krásně vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím jak vám,hoši,mě se to líbí a nejen mě,mám na to docela dobré ohlasy,montáž nebyla složitá jen tu přední jsem musel trochu oříznout aby lépe sedla k blatníku.Vyšly mě na 100 kč,práce na 1 hodku.Originál se mi moc nelíbí,řekl bych jen decentní doplněk než účel,naví přední stojí u nás v prodejně 385 kč,zadní pak v yjdou na 450 kč,+ - .už si to nepamatuji ale je to pár kaček.Tak to zhodnotte čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty přední mě připadají stejně dlouhý jako originální, a na těch fotkách zadních je to špatně vidět ,ale ty se taky musely nějak upravovat ne? Já sem si tam dával taky zástěrky,taky kvůli kamínkům co lítají zespodu do prahů a schválně sem koupil origo aby tam sedly jak prdel na hrnec a abych nic nemusel upravovat. A taky že jo sedly :D Taky se mě to s nima víc líbí (ale to už se tady někde řešilo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...