Přejít na obsah

signalizace námrazy


grabcak

Doporučené příspěvky

Popis presne, co se deje nebo spis nedeje.

Varovny zvukovy signal prijde jen tehdy, pokud behem jizdy klesne venkovni teplota na 4°C a niz. Jinak receno, nastartujes treba pri 7°C a v prubehu jizdy klesne teplota pod 4°C.

Pokud pri nizke teplote uz startujes, pouze se PP prepne na ukazovani vnejsi teploty, ale zadny zvykovy signal nezazni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Moj maxidot pipa a vlocka naskakuje ak teplota klesne na 4 tak jak ma byt.

Dnes ale bolo -6.5 C a vlocka nikde ani varovanie. Az ked teplota vystupila na -5 C sa objavila vlocka aj varovny gong :huh:

Zeby sa vloudila chybicka? :unsure:

Editováno: , autor: fabka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevloudila, pípá resp. gonguje při přechodu zhora 4st. a -5st. taky zhora, tedy z 4,5 na 4,0, a z -4,5 na -5 a opačně z -5,5 na -5, alespoň mě.

pokud jsi měl auto venku a bylo -6, už negonguje,

Editováno: , autor: JaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mne zajímá, kdy by to mělo pískat?? mne nepíská nic, ani při zatažený ruční brzdě.. kde je chyba? MR 2002, vím, že mam rozbitej mikrospínač ve dveřích řidiče, takže to netroubí když nechám rozsvíceno, ale na tu brzdu by to mohlo reagovat??

mam ten isty modelovy rok a zatial mam taketo poznatky ked je nizka teplota tak signalizuje vlocku, ked je zatiahnuta rucna a auto sa pohne tak piska, nadrz sa mi do rezervy este nepodarilo vyjazdit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fumguje to tak ze kdyz je -6 tak se ukazuje jen vlocka, gonguje jen tehdy poku vyjedu a je +5 a teplota klesne na +4 v tomto pripade zagonguje, pokud vyjedu a je 0 tak negonguje nema duvod, to same je to zespoda, pokud vyjedu a je -8 negonguje, ale pokud klesne na -5 zagonguje. Kdyby jste cetli manualy, tak to vite :o))), a dale ma to upozornovat tim gongem na zmenu podminek za jizdy tzn. ze od -5 do +4 jsou nejlepsi podminky pro ledovku. Pri -8 uz je ceta sucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...