Přejít na obsah

SNÍŽENÍ AUTA


NOS

Doporučené příspěvky

Lewis: diki .... a mas super karu...mam doma casopis s tvojou karov.... dobru ju mas..

jj díky...

ted už je zase krapet jiná... prahy udělají hodně... kola jsem nechal na zimu a zítra vyndavám muziku... mám jinej volant a podobně... měl bych mít článek ještě na webu autotuning.cz takže až tam bude tak asi ibizu představím v lampárně... (protože jí hodit do sekce vaše fabia by bylo dost troufalé...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo zkušenosti s temi to pružinami?Inter Alloy sportovní snížené pružiny Škoda FABIA - 1,0 / 1.4 / 1,4 16v - rok výroby 01/2000> -- snížení 35 mm nebo radeji dat tyhleWEITEC sportovní snížené pružiny Škoda Fabia typ (6Y) motor 1,0i - 1,4i 16V -- od roku výroby 3/00- ( snížení přední nápravy 35mm, zadní nápravy 35mm

Editováno: , autor: Leonin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: diki  .... a mas super karu...mam doma casopis s tvojou karov.... dobru ju mas..

jj díky...

ted už je zase krapet jiná... prahy udělají hodně... kola jsem nechal na zimu a zítra vyndavám muziku... mám jinej volant a podobně... měl bych mít článek ještě na webu autotuning.cz takže až tam bude tak asi ibizu představím v lampárně... (protože jí hodit do sekce vaše fabia by bylo dost troufalé...)

No tak to sa neviem dockat...len daj vediet ked ju budes predstavovat... :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám seriové tlumiče a pružiny které to měli snížit o 50mm vpředu a 40mm vzadu... ale kleslo to jen o 45 vs 35... níž by to asi ani klesnout nemohlo... musel bych přestavět kostky stabíku... ale je to tvrdý jak svina... to je až moc... a asi i tlumiče trpí... doporučil bych 35/35 ale problém je že třeba weitec 35/35 klesne jen o 20/15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám seriové tlumiče a pružiny které to měli snížit o 50mm vpředu a 40mm vzadu... ale kleslo to jen o 45 vs 35... níž by to asi ani klesnout nemohlo... musel bych přestavět kostky stabíku... ale je to tvrdý jak svina... to je až moc... a asi i tlumiče trpí... doporučil bych 35/35 ale problém je že třeba weitec 35/35 klesne jen o 20/15

nevim jak máš ná¨pravu řešenou, ale měla by bejt stejná s fábkou ne??, tak proč bys měl kuli kratším pružinám předělávat kosti stabiku?? to se snížením pružinou nemá co do činění ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle mě to nepustí ten stabík víc než o 50mm... k podvozkům jako je KW nebo Weitec2 dávají nový kosti... kratší...

kratší kosti dávaj kvuli tomu aby šla matka s miskou sešroubovat níž(než je uchycení kosti na tlumiči-dá se tam pak i jiná uzká pružina a sešroubuješ to až za kolo) ;)

když dáš kratší pružinu k seriovímu tlumici tak stim nemá kost stabiku co dělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pokuid to je do oruzmneho snizeni tak samozrejme nemusi byt nove tlumice je to jen a jen na vas

samozrejme ze s tlumicema je to lepsi ale ne nezbytne

vzdyt snizene pruziny na seriove tlumice nabizi uz i primo vyrobci aut (napriklůad VW) takze to rozhodne neni nic nebezpecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokuid to je do oruzmneho snizeni tak samozrejme nemusi byt nove tlumice je to jen a jen na vas

samozrejme ze s tlumicema je to lepsi ale ne nezbytne

vzdyt snizene pruziny na seriove tlumice nabizi uz i primo vyrobci aut (napriklůad VW) takze to rozhodne neni nic nebezpecneho

naprosto souhlasím, mluvíme o snížení tak do -40mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně mají jinou charakteristiku.

Když podvozek, tak komplet.

... předpokládám, že když někdo dělá tuning, tak na nějakou tu korunu nehledí.

Absolutny suhlas -_-

Tak ci tak ti seriove tlmice daju pri znizenych strunach za chvilu papa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr supersport. teraz maju myslim aj nejake zlavy u vas. hladaj na nete. maju aj -50/50. Nazory na ich kvalitu su ale rozne...

ja mam na fabke enzo -40/40. ale nekupoval som nove. inak coskoro budu volne...

Editováno: , autor: fabka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...