Přejít na obsah

SNÍŽENÍ AUTA


NOS

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Měl bych dotaz..dám ho sem ač se přímo netýka rady s výběrem pružin, protože vláken na téma pružiny je tu až až ;)

Měnil někdo sám pružiny ?? Jeslti ano tak jaké s tím máte zkušenosti, jak je to náročné??..teoreticky bych měl mít vše potřebné a rád bych se do toho pustil sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz..dám ho sem ač se přímo netýka rady s výběrem pružin, protože vláken na téma pružiny je tu až až ;)

Měnil někdo sám pružiny ?? Jeslti ano tak jaké s tím máte zkušenosti, jak je to náročné??..teoreticky bych měl mít vše potřebné a rád bych se do toho pustil sám :)

mě to dycky dělal kámoš v dílně s mojí asistencí, takže teď už bych si na to asi troufnul sám, neni to složitý když člověk ví kam šáhnout ;)

řekl bych ale že je lepší to prdnout celí na zvedák, dá se ktomu líp dostat a je to rychlejc(neřikám, že na heveru to nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kláca:Tak to jsi mě potěšil....no zvedák sice samo nemám ale mohl bych si pujčit aspoň pořádny hever i když nevím jeslti by mi to pomohlo protože bych zvedl vždy jen celou levou nebo pravou stranu...zítra bych si skočil pro stahováky a asi se do toho pustím...když mužu tak si raději vše udělám sám...Navíc jsem se byl dnes jen tak zkusmo zeptat do servisu (upozorňuji,že to nebyl origo Škoda) kolik by stálo prohození pružin a když mi bylo řečeno,že do "dvojky" by jsme se snad vešly tak jsem se zasmál lol

Nejraději bych se tedy do toho pustil sám jen mě lehce odrazuji názory jako třeba,že se musí sundat kotouče a třmeny nebo abych si nerozhodil geošku.... atp.. co myslíte? :unsure:

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotouce a trmeny sundavat nemusis, ale tu geosku si nejspis rozdis tim, ze to klesne dolu, aspon u oplu jsem to musel nechat premerit=)Zadek si udelas levou zadni, pera jsou mimo tlumice, jen jen stanes a vymenis za druhe.S predkem se trosku zdrzis, moc se tomu tlumici z te tehlice nechce, sezen si nejakou vetsi paku na jeji mirne roztahnuti -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2kláca:Tak to jsi mě potěšil....no zvedák sice samo nemám ale mohl bych si pujčit aspoň pořádny hever i když nevím jeslti by mi to pomohlo protože bych zvedl vždy jen celou levou nebo pravou stranu...zítra bych si skočil pro stahováky a asi se do toho pustím...když mužu tak si raději vše udělám sám...Navíc jsem se byl dnes jen tak zkusmo zeptat do servisu (upozorňuji,že to nebyl origo Škoda) kolik by stálo prohození pružin a když mi bylo řečeno,že do "dvojky" by jsme se snad vešly tak jsem se zasmál lol

Nejraději bych se tedy do toho pustil sám jen mě lehce odrazuji názory jako třeba,že se musí sundat kotouče a třmeny nebo abych si nerozhodil geošku.... atp.. co myslíte? :unsure:

Dvojka mi připadne normální ... jsou to tak 3-4 hodiny práce + geometrie.

Pokud si to chceš dělat sám, klidně můžeš.. je tam pár úskalí, ale nic, co není neřešitelného. Dá se to udělat bez dílny, ale lepší je mít zvedák a alespoň základní vybavení. Za jedno odpoledne, pokud všechno půjde v pořádku, se to dá zvládnout. Pak už záleží, jestli si necháš udělat geometrii laserovou nebo klasickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojka mi připadne normální ...

lol Mě to stálo 1000,- Autodílna Praha Cholupice lol

A ta geometrie byla klasická, nebo laserová ? .. protože, pokud byla laserová, tak to řekni rovnou - za tu cenu, na Prahu úplně ideál.

Tohlůe je třeba informace. která by zajímala i Luga.

Lugo - alespoń už víš, kam máš jet... vymění ti tam pružiny, udělají geometrii a skoro níc za to nechtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2:Bohušu dobrý lol

Jinak si skoro myslím, že v té ceně do dvou tisíc nebyla zahrnuta geometrie...nepadla o tom ani zmínka...

já kdysy když sem nechával měnit první pérka(v jinym servisu než škoda), tak sem dával litr bez geošky, geošku dělám v barumu kolem 600,- lejzr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem geometrii dělám tyčí... v pohodě...

to sem viděl na tvejch gumách :D jak vpohodě :D-_-

to bylo předtím než jsem to udělal...

ted je to už vše v pohodě... mám zimáky a dneska konečně vyzkoušel a je to fajn guma... Pirelli W210 snowsport... (nebo wintersport???) ted nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...