Přejít na obsah

Pěkná Octávka


zabiak

Doporučené příspěvky

Poprvé jsem ji v novém kabátě viděl live na škoda srazu v Přerově, okamžitě zaujme lak který je perfektní, interier se nese ještě v duchu původní barvy a to byla červená. Jinak některé nápady supr, některé méně, celkově je toho moc ale rozhodně nepatří mezi špatné kousky, možná menší zmínka, pamatuju nekolik let zpět, že majitel byl(je) prodejce milotec dilu, takže možná proto toliko doplnku sloužic jako showcar?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tady další zajímavá Octavia. Ale spíš méně povedená, ale ujde. Třeba nechápu výměnu eletricky štělovatelných a vyhřívaných zrcátek za tyhle, které Octavii nesluší a muší se štelovat zvenku. Jinak nárazník zadní se mi docela líbí i, když ten lauf je na mě už moc. Jinak kola jsou super. A flock vypadá taky dobře.

více zde:

http://www.autosport-tuning.cz/cs/i-tuner/.../detail/?id=159

post-31-1169123648.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pekna...

No pěkně hnusná, není bílá lol

Hmm, závidím vínovou, snad to nikdo nepozná. :D

je krasna!!

Jirko, nebouchl jsi se nekde do hlavy? :D

a jako próóóč...taky to chci mit takhle pekny ;)

Tak to jsi ale zacal ze spatne strany... Jdes jinym smerem... Ale alespon ty rychle pruhy by jsi si mel nechat udelat... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...