Přejít na obsah

V-POWER RACING


SnakeBR

Doporučené příspěvky

mozem dat do Octavie 2,0 L SLX rv.99 benzin V-POWER RACING?

Určitě ano, ale pak se nediv, kdyby ti to začalo víc papkat olejíček. I to se může stát. A hlavně, jak už zde bylo řečeno, zbytečně budeš krvácet z portmonky. Přečti si specifikaci oleje, kterou tam uvádí výrobce a otevřeně si přiznej, jestli máš takový styl jízdy a jestli u tvého autí dochází k tak vysokému zatížení motoru. Taky mám 2.0i. Dávám mu Shell 5W40, o kterém výrobce píše superlativy. Že by to byla plná synthetika, já osobně pochybuji, asi by cena byla podstatně vyšší. Mám najeto 101 tisíc a sám Shell uvádí (obecně), abych užíval 10W40. Pořád to někde hlodá, že je to pro motor lepší těch 5W40, ale rozum ví, že není. Taky jen platím zbytečně drahý olej. Jenomže ... co bych pro autí neudělal. Takže závěrem : chápu tě, když si auta ceníš a chceš si ho udržet v dobrém stavu (jako já ;) ). Ale platít budeš zbytečně moc (taky jako já :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozem dat do Octavie 2,0 L SLX rv.99 benzin V-POWER RACING?

Určitě ano, ale pak se nediv, kdyby ti to začalo víc papkat olejíček. I to se může stát. A hlavně, jak už zde bylo řečeno, zbytečně budeš krvácet z portmonky. Přečti si specifikaci oleje, kterou tam uvádí výrobce a otevřeně si přiznej, jestli máš takový styl jízdy a jestli u tvého autí dochází k tak vysokému zatížení motoru. Taky mám 2.0i. Dávám mu Shell 5W40, o kterém výrobce píše superlativy. Že by to byla plná synthetika, já osobně pochybuji, asi by cena byla podstatně vyšší. Mám najeto 101 tisíc a sám Shell uvádí (obecně), abych užíval 10W40. Pořád to někde hlodá, že je to pro motor lepší těch 5W40, ale rozum ví, že není. Taky jen platím zbytečně drahý olej. Jenomže ... co bych pro autí neudělal. Takže závěrem : chápu tě, když si auta ceníš a chceš si ho udržet v dobrém stavu (jako já ;) ). Ale platít budeš zbytečně moc (taky jako já :D )

Ale tady se bavíme o benzínu... :unsure::blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja od toho dake zazraky necakam, ze mi to nejak extra zvysi vykon to nie...ale ide mi o to precistenie motora. Tak tam chcem raz-za cas dat plnu nadrz toho V-POWER RACING. Len som niekde na nete cital, ze benzin V-Power Racing moze podpálit ventily. Tak som sa len chcel spytat,ze ci to mozem do mojho auta v pohode dat, ze ci sa motoru nic nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v-power používal v předchozí Mazdě (1.5 16V) a ten motor prostě běžel líp. Byl trochu tišší, resp. zdálo se mi že má kultivovanější běh a přitom byl zároveň pružnější, líp reagoval na plyn.

Tankoval jsem běžný v-power 95, párkrát jsem zkusil v-power racing, ale rozdíl už byl skoro neznatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já Octulce V-power racing čas od času dopřávám (kvůli aditivům) a je fakt, že mi ten motor s tímto benzínem přišel kultivovanější a šel daleko lépe za plynem. Zkoušel jsem i obyč v-power 95 a ten rozdíl mezi 95 a 99 byl znatelný.

Jo a za v-power racing jsou 3 body na smartkartu... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já Octulce V-power racing čas od času dopřávám (kvůli aditivům) a je fakt, že mi ten motor s tímto benzínem přišel kultivovanější a šel daleko lépe za plynem. Zkoušel jsem i obyč v-power 95 a ten rozdíl mezi 95 a 99 byl znatelný.

Taky tak, je to bomba, u precipu je to velmi znat, ale v penezence je to znat vic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že kdo to nezkusí, ten neví o čem mluví. Natural 95 a V-power racing je dost velkej rozdíl. To je jako říct, že když v hospodě vypiju 10 desítek tak na tom budu stejně jako když vypiju 10 dvanáctek - jen sem za ty dvanáctky víc zaplatil. A to je docela blbost - nemyslíte?

Dobry prirovnani :palec:-_- Ale presne, dokud sem nevyzkousel, moc jsem tomu neveril. Auti toho melo zatim asi 10 nadrzi behem poslednich asi 2 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...