Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a tady je porad vedro kua

To jo a chcat by tady snad nemelo..Mozna vecer se neco prezene... ;) Ja vyrazim v 5 smer Brno,tak doufam,ze nebude chcat..

jj vecer klidne muze...ale pres den je to takhle ideal... ;)

Jo docela to tedka jde.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se má udělat líp až zejtra,o víkendu už má bejt super,tak se to asi přesune k vám lol

a odkud jsi??

vždyť mě znáš-zima Mimoň(červená Octa combi),Doksy(stříbrná Octa na prodej).Normálně jsem z Prahy,ale docela často jezdím pracovně do CH.Teď už tu jsem 2 měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se má udělat líp až zejtra,o víkendu už má bejt super,tak se to asi přesune k vám lol

a odkud jsi??

vždyť mě znáš-zima Mimoň(červená Octa combi),Doksy(stříbrná Octa na prodej).Normálně jsem z Prahy,ale docela často jezdím pracovně do CH.Teď už tu jsem 2 měsíce

no ja vim ale mam bordel v tom kde vzdycky zrovna jsi protoze je to s tebou docela tezky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se má udělat líp až zejtra,o víkendu už má bejt super,tak se to asi přesune k vám lol

a odkud jsi??

vždyť mě znáš-zima Mimoň(červená Octa combi),Doksy(stříbrná Octa na prodej).Normálně jsem z Prahy,ale docela často jezdím pracovně do CH.Teď už tu jsem 2 měsíce

no ja vim ale mam bordel v tom kde vzdycky zrovna jsi protoze je to s tebou docela tezky ;)

buď v Praze nebo v CH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...