Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

kdo umíte rusky? mě vola nějaká ukrajina, rozumím prd lol:o :o

É to maja opica pažálsta... lollollol

to byl borec, co sem rozuměl nekdo to do něj fuknul zezadu, řval jak tatar a chtěl světla, řikam odkud je a on Ukrajina lol nakonec rukama nohama jsem z něj dostal že je z prahíííí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subarko je výborný auto do prvního okamžiku, kdy se začne srat, pak je to jedině na mašlu... lol

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subarko je výborný auto do prvního okamžiku, kdy se začne srat, pak je to jedině na mašlu... lol

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

To jo no..Tyhle auta nejsou jen o benzinu a spotrebe..tam je proste drahej komplet provoz.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

Aspoň to Mitsubko má výhodu, že ho u nás dělá víc lidí a jak takš tomu rozumí, úmí ti nastavit špéru potle toho jak jezdíš a nenasere je ani prasklá ojnice nebo zadřená klika... ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

Aspoň to Mitsubko má výhodu, že ho u nás dělá víc lidí a jak takš tomu rozumí, úmí ti nastavit špéru potle toho jak jezdíš a nenasere je ani prasklá ojnice nebo zadřená klika... ;)

Aaaaale prosim Te..Takovy bezny a nicotny zavady.. :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subarko je výborný auto do prvního okamžiku, kdy se začne srat, pak je to jedině na mašlu... lol

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

To jo no..Tyhle auta nejsou jen o benzinu a spotrebe..tam je proste drahej komplet provoz.. :feve:

Musis si holt rezervovat jednu vyplatu jen na auto, u nas jeden z LBC co jsem s nim kratce pokecal na Shelce ma misaka evo a jen na benzinu pry projede za vejkendy 15t kc,- VPowerR ..spotreba pry od 10-30L :kuk: ...no a ND to snad netreba rozebirat ..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subarko je výborný auto do prvního okamžiku, kdy se začne srat, pak je to jedině na mašlu... lol

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

To jo no..Tyhle auta nejsou jen o benzinu a spotrebe..tam je proste drahej komplet provoz.. :feve:

Musis si holt rezervovat jednu vyplatu jen na auto, u nas jeden z LBC co jsem s nim kratce pokecal na Shelce ma misaka evo a jen na benzinu pry projede za vejkendy 15t kc,- VPowerR ..spotreba pry od 10-30L :kuk: ...no a ND to snad netreba rozebirat ..

To je ten co ma to cerveny Evo? Jako hele,jinak tomu,co tu pises normalne verim...I kdyz za vikend projet 15t je skoro dost..Jako verim,ze to zere,ale to by o vikendu nemohl vazne delat nic jinyho,nez opravdu celej vikend projezdit... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi nějak dneska nechce domů

Nechce jo? :o to me jo... jdu ve 4.. :p

Já už mohl jít ve 2, ale nějak jsem se včera pohádal s manželkou a fakt se mi nechce.

Jo takhle,nic prijemnyho.. :( tak to se ti asi ani nedivim.. ;) Nebo jdi rovnou do hospody.. -_- -_-

Proto jsem tady :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi nějak dneska nechce domů

Nechce jo? :o to me jo... jdu ve 4.. :p

Já už mohl jít ve 2, ale nějak jsem se včera pohádal s manželkou a fakt se mi nechce.

Jo takhle,nic prijemnyho.. :( tak to se ti asi ani nedivim.. ;) Nebo jdi rovnou do hospody.. -_- -_-

Proto jsem tady :) Díky

Jo jo v hospode je dycinky klidek.. :D Nemas za co. ;)lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Subarko je výborný auto do prvního okamžiku, kdy se začne srat, pak je to jedině na mašlu... lol

a to ano, kamarád co servisoval JIPOCARu jejich Myšišupy EVO VII tak jakékoli díl kastle byla taková darda a on za tyden to zas dovezl a zas na sračku lol

To jo no..Tyhle auta nejsou jen o benzinu a spotrebe..tam je proste drahej komplet provoz.. :feve:

Musis si holt rezervovat jednu vyplatu jen na auto, u nas jeden z LBC co jsem s nim kratce pokecal na Shelce ma misaka evo a jen na benzinu pry projede za vejkendy 15t kc,- VPowerR ..spotreba pry od 10-30L :kuk: ...no a ND to snad netreba rozebirat ..

To je ten co ma to cerveny Evo? Jako hele,jinak tomu,co tu pises normalne verim...I kdyz za vikend projet 15t je skoro dost..Jako verim,ze to zere,ale to by o vikendu nemohl vazne delat nic jinyho,nez opravdu celej vikend projezdit... :feve:

Jj bylo cerveny, majitele neznam, jen sem obdivoval jeho evo na shelce..co rikal tak jezdi sluzebkou a tohle ma jen na zabavu a prumerne pry tech 15t,- ..docela bych tomu veril pri cene 35kc/L...a pokud da treba 700,- na 100km pri spotrebe 20L tak to mas pri najezdu 2000km mesicne a ses na tech 15t,- to je celkem realny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...