Přejít na obsah

gumové koberečky


quicksilver

Doporučené příspěvky

Kupoval jsem original, sedi to jak prdel na nocnik a vyska lemu je podle mne dostatecna. Cenovka je 577 Kc v kazdem autorizovanem servisu.

tuto sadu mam aj ja, ale tie lem nemaju, teda maju ale asi 0,5cm (jedna sa o ten vrchny koberec)

DCC309001.jpg

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem original, sedi to jak prdel na nocnik a vyska lemu je podle mne dostatecna. Cenovka je 577 Kc v kazdem autorizovanem servisu.

tuto sadu mam aj ja, ale tie lem nemaju, teda maju ale asi 0,5cm (jedna sa o ten vrchny koberec)

DCC309001.jpg

Kdyby je tak prodavali samostatne. Kazdy prece nepotrebuje ve stejnou dobu celou sadu.

Snad by se i dalo rict, ze je to vazany prodej :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas pravdu, mohli to predavat po kusoch, najskor sa presucha ten u vodica. ostatne som mal ako nove. teraz mam taky "inovovany" typ /cierny/ a tam sa u vodica poodtrhali take male gumene vycnelky hned v prvom tyzdni pouzivania. predtym som mal sede /MR 98 ;) / a tam tie vystupky neboli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám origo koupeno ve Škodovce a výška lemu je 5 cm -dostačující a je to na O1

Tak jsem byl včera v servisu a tam mi řekly, že se do O1 dávaly koberce bez lemu (8mm nepovažuju za lem) A nabízel mi gumové a gumotextilní... tak nevim <_<

presne s tebou suhlasim, to nie je lem na zachytenie bordelu v zime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám origo koupeno ve Škodovce a výška lemu je 5 cm -dostačující a je to na O1

Tak jsem byl včera v servisu a tam mi řekly, že se do O1 dávaly koberce bez lemu (8mm nepovažuju za lem) A nabízel mi gumové a gumotextilní... tak nevim <_<

presne s tebou suhlasim, to nie je lem na zachytenie bordelu v zime

Je to rantl, ale nízkej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

vyzeraju zaujimavo, tusim maju aj nejaky okraj, ale nemaju divny tvar? ja mam origo a tam su tie zadne ine.

firma na webu zobrazuje jeden tvar, protože designer jejich stránek je asi línej. jinak na každé auto mají patřičný tvar. viděl jsem to u jednoho kluka v Oktě, ptal jsem se, kde to vzal, a on mi poslal tento odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem original, sedi to jak prdel na nocnik a vyska lemu je podle mne dostatecna. Cenovka je 577 Kc v kazdem autorizovanem servisu.

tuto sadu mam aj ja, ale tie lem nemaju, teda maju ale asi 0,5cm (jedna sa o ten vrchny koberec)

DCC309001.jpg

Kdyby je tak prodavali samostatne. Kazdy prece nepotrebuje ve stejnou dobu celou sadu.

Snad by se i dalo rict, ze je to vazany prodej :angry:

Takže tyto originální koberce vyrábí firma ZPV Rožnov pod Radhtěm(mají i logo na zadní straně).Byl jsem tam osobně tento týden,protože sháním také ten u řidiče a vedoucí mi řekl, že ikdyž je vyrábí pro Boleslav, tak mi je nemohou prodat.Výrobní mašinu prý vlastní Boleslav a mám si je koupit u nich.Oni je nemohou prodat. A to jsem ho dost lámal,takže zbývá jenom Škoda nebo bouračka. :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem original, sedi to jak prdel na nocnik a vyska lemu je podle mne dostatecna. Cenovka je 577 Kc v kazdem autorizovanem servisu.

tuto sadu mam aj ja, ale tie lem nemaju, teda maju ale asi 0,5cm (jedna sa o ten vrchny koberec)

DCC309001.jpg

Kdyby je tak prodavali samostatne. Kazdy prece nepotrebuje ve stejnou dobu celou sadu.

Snad by se i dalo rict, ze je to vazany prodej :angry:

Takže tyto originální koberce vyrábí firma ZPV Rožnov pod Radhtěm(mají i logo na zadní straně).Byl jsem tam osobně tento týden,protože sháním také ten u řidiče a vedoucí mi řekl, že ikdyž je vyrábí pro Boleslav, tak mi je nemohou prodat.Výrobní mašinu prý vlastní Boleslav a mám si je koupit u nich.Oni je nemohou prodat. A to jsem ho dost lámal,takže zbývá jenom Škoda nebo bouračka. :fakac:

ale v Skodovke sa asi neda kupit len 1 koberec, napr. u vodica - tan sa zvycajne znici ako prvy. predava sa len cela sada 4ks, zvlast je len do kufra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...