Přejít na obsah

Plná čára


FUGAS

Doporučené příspěvky

já se snažím nepředjíždět, ale v místě kde končí a já už vidím, že nic nejede, tak nějakých 10 - 15 metrů před koncem to přes ní klidně švihnu. Snažím se na ní nepředjíždět už jen z toho důvodu, že jedu rychlejc než se smí, tak ať si ostatní řidiči, co mě maj za piráta můžou říct jen to, že jedu rychle, ale ne jako úplnej ignorant ke všem pravidlům a nařízením. Když už něco porušuju, tak to chci porušovat ještě tak nějak v rámci mezí... jestli někdo rozumíte, co tím míním.

Průser ale je, když jedu po dálnici a předemnou děda ve fabii v levym pruhu nalepenej na volant na tacho 80 a ve vočích smrt. zablikám - nic, zatrubím - nic, předjedu z prava, dědek čumí jak idiot... a pak přejede do pravýho... jsem holt zvíře a pirát a zasloužím si nejpřísnější trest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím přiznat, že od bodového systému se snažím se mírnit. Dřív jsem na čáry moc nekoukal, třeba v místě kde jsou tři pruhy - dva stoupací a jeden dolů a mezi nimi dvojitá plná, nebyl pro mě problém předjet ve směru dolů přes tu dvojitou plnou (konkrétně z Cínovce na Teplice), teď se snažím to omezit, ale někdy se neovládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co sa tyka "plny cary" riadim sa podla nej scasti informativne. ..."aha pozor spomal" :D. Podla okolnosti prechadzam, ovsem len ak je to BEZPECNE -_-

Situation: V pohode toho "debila" obijdem sprava a UPSS, takto to skoncilo.

Vytvoril som treti pruh. CARA NECARA "nikam jinam to neslo" lollol

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem potkal v nepřehledné zatáčce která se táhne do pravého úhlu vedle nějakého starého baráku nějakou krávu která jela v nové oktávce. Kráva jela více jak půlkou auta v mém směru a když mě viděla nenapadlo jí uhnout. kdybych neuhnul já tak jsme v sobě. no sebral bych jí řidičák. čumí kam nemá a vůbec nepřemýšlí. opravdu měla mě to vodřít tak by sem jí nafackoval a klíčky hodil do kanálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No občas jsem prase, někdy i dost velký, ale neohrožuju tím jiný lidi. to né. myslím, že na rovině když je vidět tak jo, ale né do zatáčky, to v žádném případě, narozdíl od majitelů luxusních BMW A AUDIN - ty to umí velice skvěle, ale většinou se jim nic nestane a ublíží tomu člověku co jede ve škodě 120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nas v kocourkove ted mame konecne nevej usek silnice, ale kdo to tam lajnoval toho bych nakopal, tam kde je to neprehledne je prerusovana, a tam kde je tahle stoupani a vzdy se predjizdeli nakladaky atd. je ted plna cara ...takze respektovat se snazim ale co je moc to je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mám následující dotaz - představte si situaci, normální (ale široká) jednoproudová silnice mimo obec, a teď předjíždí dodávka kamión. V momentě kdy je dodávka vedle kamiónu, tak tuhle dvojici dojede dost velkým rychlostním rozdílem třetí auto, jehož řidiči se zdá, že dodávka předjíždí zbytečně pomalu a předjede je oba najednou - tzn. v jednu chvíli budou vedle sebe tři. Je to přestupek, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mám následující dotaz - představte si situaci, normální (ale široká) jednoproudová silnice mimo obec, a teď předjíždí dodávka kamión. V momentě kdy je dodávka vedle kamiónu, tak tuhle dvojici dojede dost velkým rychlostním rozdílem třetí auto, jehož řidiči se zdá, že dodávka předjíždí zbytečně pomalu a předjede je oba najednou - tzn. v jednu chvíli budou vedle sebe tři. Je to přestupek, nebo ne?

no kurevskej! Tohle třeba nemám rád, protože ten třetí vidí úplný hovno a spoléhá na to, že když ten před ním předjíždí, tak je tam volno. Samozřejmě to předpisy zakazují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou se snažím nepředjíždět, ale někdy to nevydržím

do přehledný zatáčky si přes ni najedu.

cyklisty objizdim velkym obloukem - sam na tom kole jezdim tak vim jak je to neprijemne, to same bruslare a chodce........

a kdyz je videt tak i to auto predjedu

spíš ale čáry respektuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...