Přejít na obsah

1.6 55 kW zvýšení výkonu


Jero

Doporučené příspěvky

potrebuju poradit..je vubec mozne nejakym vhodnym,ne moc drahym,zpusobem zvednout vykon u 55Kw/ky..?prosim o radu,jestli to vubec ma cenu upravovat tenhleten motor.....dik ;)

Ahoj,

podle mýho názoru by úprava,která by byla na motoru výraznějc znát,byla dost drahá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuju poradit..je vubec mozne nejakym vhodnym,ne moc drahym,zpusobem zvednout vykon u 55Kw/ky..?prosim o radu,jestli to vubec ma cenu upravovat  tenhleten motor.....dik ;)

Ahoj,

podle mýho názoru by úprava,která by byla na motoru výraznějc znát,byla dost drahá

to nevadi..kazdej at rekne nejakej navrch! ;) budu hodne vdecnej...za vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuju poradit..je vubec mozne nejakym vhodnym,ne moc drahym,zpusobem zvednout vykon u 55Kw/ky..?prosim o radu,jestli to vubec ma cenu upravovat  tenhleten motor.....dik ;)

Ahoj,

podle mýho názoru by úprava,která by byla na motoru výraznějc znát,byla dost drahá

to nevadi..kazdej at rekne nejakej navrch! ;) budu hodne vdecnej...za vse :)

jo a tam ta chybicka-.... :) oprava...navrh!dik -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ona?Máš pěkný kola.Taky jsem měl 55ku.Loni jsem jí protáhl do Chorv. Na dálnici se rozjela na 190 +,-. Ale do stoupání jeli ostatní dál a já zpomaloval. Ale jinak jsem jel předpisově. No s tím motorem se nic moc nedá dělat ,chip se nevyplatí a vačka je drahá.Jedině dobrý svíčky,dobrý olej,sport. filtr.Jinak si na ni nemůžu stěžovat,jezdila dobře ale už je prodaná.Šel sem do ropáka. čau. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl tenhle motor ve Feldě a úpravu od Cimbu, čip + vačka za nějakých 12 litrů a k tomu pár doplňujícíh kravinek. Zvýšený výkon jsem neodbžďoval, ale podle kámošů s podobnou úpravou, kteří tak udělali, tam bylo +/- 71 kW/145Nm.

Otázkou je, co kdo považuje za drahé. Mi tehdy ani u staršího auta nepřišlo cca. 14 litrů za 20 koní navrch moc. Rozdíl proti sérii byl podstatný a s lehkou Feldou to celkem cvičilo (v rámci možností ;) Na rozdíl od série motor neumírá při 4500 ot., ale táhne až skoro k 6000 ot. Najezdil jsem s tím s maximální spokojeností asi 40 tkm, než začla rezavět kastle a auto šlo pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl tenhle motor taky ve feldě,neměl jsem na něm žádné úpravy a byl jsem s ním maximálně spokojený.Plánoval jsem úpravu od firmy Elant,která nabízela zvýšení výkonu na cca 120 koní,auto se pak rozjelo na stovku za 8,5 sekund,ale než jsem se k této úpravě rozhoupal(největší negativum byla cena-asi 38 tisíc-musel se dělat samozřejmě i podvozek,brzdy atd.)tak jsem auto prodal.Nicméně si myslím,že čip a vačka od Cimbu by byla dostačující.Každopádně Octavia je na tenhle motor v serii moc těžká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty kola jsou fakt supr. Jsou to 17? A co nato těch 55Kw- žádný problém. Někdo říká, že 17 tak aspoň na 74Kw.

musim te zklamat ;) kez bych takovehle koleska nekdy mel :) ..je to vt...jsem si trosec hral v kompu s karou a vzniklo mi z toho todle.....jinak dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší řešení pro zvýšení výkonu bude asi prodat koupit jinou, silnější....ale to jsi asi slyšet nechtěl... ;)

ale jo:) prave uvazuju zebych se pustil do 132kw... a nebo do naftaka nejakyho ;) ..nevim

Ja mam 1,9 TDI PD,96 kW,sestikvalt a je to bomba :palec2:

jo to by taky byla pecka..uvidim jak to bude s financema ;) .

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stím motorem se dají dělat věci jako s každým jiným motorem. já ho mám taky předělanej. Základ je pořádná vačka,udělat hlavu ( né ji jenom stáhnout) ,filtr,výfuk asponˇ zadní díl a ktěm úpravám nechat udělat čip. Ale když k tomu neznáš ty správný lidi a hodně věcí si neuděláš sám tak to něco stojí. Ale ten rozdíl pak stojí zato . Hodně úspěchu při úpravách. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste nikdo nepoznal,ze ty kola jsou fotomontaz?

Jinak co se toho vyfuku tyce,tak firma TYLL ti udela vyfuk primo na miru

cos tak vystartoval...jj mas pravdu no....potlesk!!!

Vubec jsem nevystartoval,jen me prekvapili lidi,co nepoznali,ze ty kola by se tam ani nevesly.To bys musel jezdit jen rovne a nikam nezatacet.Ale vypada to good-jako 20-ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chip u atmosferickyho benzinovyho motoru je nesmysl a vyhozeny penize. Jinak vyfukem bych zacinal trosku z jine strany nez tady nekdo psal. Urcite bych zacal svodama a pak pokracovat dozadu a nejyk roury od kamen bych radsi necha stranou a dal prednost funkcnim vecem. Jinam kdyz budes chtit setrvat u zivotnosti motoru,tak budes muset vystacit s vackou,jednotkou a vyfukem a poripade hlavou. Ale nedostanes se moc pres 100PS. A smir se s tim ze z toho motoru nedostanes vic jak 120PS,protoze pres tuhle hranici se uz zacinaji davat zavodni veci a motor pak nema hydrostely a serizujou se u nej ventily.

Je tady ale jeste jedna velice zajimava varianta a nabidka. Slovenska firma motortech ( www.motortech.sk ) ktera do feldy dava turbo a motor ma pak 110kw a pres 200Nm. Mozna po nejaky domluve by to predelali i do oktavky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stím motorem se dají dělat věci jako s každým jiným motorem. já ho mám taky předělanej. Základ je pořádná vačka,udělat hlavu ( né ji jenom stáhnout) ,filtr,výfuk asponˇ zadní díl a ktěm úpravám nechat udělat čip. Ale když k tomu neznáš ty správný lidi a hodně věcí si neuděláš sám tak to něco stojí. Ale ten rozdíl pak stojí zato . Hodně úspěchu při úpravách. -_-

diky moc!! .. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...