Přejít na obsah

Clubový zájezd na Deutschland rally (MS)


Petr81

Doporučené příspěvky

Bohužel ne, ale snad to nebude tak hrizný. Sháníme co jde, snad něco bude. Přiznám se, že po zkušenostech z minulých let kdy ubytování nebyl problém tak mě nenapadlo shánět to půl roku dopředu :(:(

Jj, kdo to mohl tušit.

Hele, v DDR se nedá spát jen tak v autě nebo u lesa, co? Musíme nějaký camp nebo něco takového pokud neklapne penzion?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ne, ale snad to nebude tak hrizný. Sháníme co jde, snad něco bude. Přiznám se, že po zkušenostech z minulých let kdy ubytování nebyl problém tak mě nenapadlo shánět to půl roku dopředu :(:(

Jj, kdo to mohl tušit.

Hele, v DDR se nedá spát jen tak v autě nebo u lesa, co? Musíme nějaký camp nebo něco takového pokud neklapne penzion?

Kempy tam jsou jako poslední možnost :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Omlouvám se za mlčení, byl jsem mimo.

Kámoška obvolala ještě několik penzionu v oblasti a v současný době bohužel nic volnýho nesehnala. Ale v několika jí řekli, že přímo v době konání něco volnýho bude protože vždycky někdo rezervaci zruší a nebo nedorazí. My jsem jezdili dřív vždycky bez jakýhokoliv zamlouvání a pro 4, 5 lidí nebyl problém vždycky sehnat. Takže jak kdo budete chtít, zamluvenýho nebude bohužel nic, ale myslím, že by byla hodně velká smůla aby se nic nesehnalo. Ale tahle eventualita tu je takže záleží na každým.

Jinak dle přdběžně přihlášených účast 24 vozů kategorie WRC takže bude na co koukat. Pokud by někoho odradilo, že není jistý ubytování tak můžem podobnou akci udělat i příští rok a po letošních zkušenostech akorát budem shánět ubytování ve velkém předstihu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za mlčení, byl jsem mimo.

Kámoška obvolala ještě několik penzionu v oblasti a v současný době bohužel nic volnýho nesehnala. Ale v několika jí řekli, že přímo v době konání něco volnýho bude protože vždycky někdo rezervaci zruší a nebo nedorazí. My jsem jezdili dřív vždycky bez jakýhokoliv zamlouvání a pro 4, 5 lidí nebyl problém vždycky sehnat. Takže jak kdo budete chtít, zamluvenýho nebude bohužel nic, ale myslím, že by byla hodně velká smůla aby se nic nesehnalo. Ale tahle eventualita tu je takže záleží na každým.

Jinak dle přdběžně přihlášených účast 24 vozů kategorie WRC takže bude na co koukat. Pokud by někoho odradilo, že není jistý ubytování tak můžem podobnou akci udělat i příští rok a po letošních zkušenostech akorát budem shánět ubytování ve velkém předstihu.

Já bych hrozně rád jel, ale bojím se toho, že tam nic neseženem, nebo za šílené peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za mlčení, byl jsem mimo.

Kámoška obvolala ještě několik penzionu v oblasti a v současný době bohužel nic volnýho nesehnala. Ale v několika jí řekli, že přímo v době konání něco volnýho bude protože vždycky někdo rezervaci zruší a nebo nedorazí. My jsem jezdili dřív vždycky bez jakýhokoliv zamlouvání a pro 4, 5 lidí nebyl problém vždycky sehnat. Takže jak kdo budete chtít, zamluvenýho nebude bohužel nic, ale myslím, že by byla hodně velká smůla aby se nic nesehnalo. Ale tahle eventualita tu je takže záleží na každým.

Jinak dle přdběžně přihlášených účast 24 vozů kategorie WRC takže bude na co koukat. Pokud by někoho odradilo, že není jistý ubytování tak můžem podobnou akci udělat i příští rok a po letošních zkušenostech akorát budem shánět ubytování ve velkém předstihu.

Já bych hrozně rád jel, ale bojím se toho, že tam nic neseženem, nebo za šílené peníze...

šílenejch peněz bych se nebál.Ty penziony stojej plus/mínus stejně. Tomu, že by se nic nesehnalo nevěřím, ale stát se může :(. Na druhou stranu víš jak je to s netem - půlka malých penzionů svoje stránky nemá a ta lokalita je hodně velká. Že by se nic nesehnalo by musela být fakt smůla, ale nemůžu slibovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šílenejch peněz bych se nebál.Ty penziony stojej plus/mínus stejně. Tomu, že by se nic nesehnalo nevěřím, ale stát se může :(. Na druhou stranu víš jak je to s netem - půlka malých penzionů svoje stránky nemá a ta lokalita je hodně velká. Že by se nic nesehnalo by musela být fakt smůla, ale nemůžu slibovat

Jasný, žádný sliby po Tobě ani nechci, nemůžeš je dát.

Napadlo mě jen jestli am nefunguje "rally příplatek" jako by to bylo u nás...kolik jsi vůbec psal, že je to tak za noc pro jednoho? A kde to přesně je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, žádný sliby po Tobě ani nechci, nemůžeš je dát.

Napadlo mě jen jestli am nefunguje "rally příplatek" jako by to bylo u nás...kolik jsi vůbec psal, že je to tak za noc pro jednoho? A kde to přesně je?

Ještě loni jsme platili 20 Eur na člověka a noc se snídaní. Rally příplatek snad není. Je to v okolí v Trieru, od Trieru jakoby zpátky k nám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě loni jsme platili 20 Eur na člověka a noc se snídaní. Rally příplatek snad není. Je to v okolí v Trieru, od Trieru jakoby zpátky k nám.

Díky, asi to průbnem a uvidíme :)

Hele hold se rozprchnem po vesnicích a budem shánět a ráno se zase někde srazíme a bude. Myslím, že to klapne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiální stránky Rallye Deutschland 2007

Ceny vstupného začínají na 55€ za bronzový pas a končí na 79€ za zlatý, ale ty už jsou vyprodány.

Jj, k tomu je program, čepice v německých barvách a podobný kraviny. Mají ještě denní vstupenky bez ničeho a loni staly 15 Eur

Hele Petře, kdy je tam dobrý vyfrčet? Doli dnes říkal že nejslepší ve středu večer a ve čtvrtek ráno už tam být...

A Ty tam teda jedeš? My nezkušení, rallye Deustchland panici bysme uvítali doprovod, jinak to asi bude vzhledem k nulovým zkušenostem o ničem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Petře, kdy je tam dobrý vyfrčet? Doli dnes říkal že nejslepší ve středu večer a ve čtvrtek ráno už tam být...

A Ty tam teda jedeš? My nezkušení, rallye Deustchland panici bysme uvítali doprovod, jinak to asi bude vzhledem k nulovým zkušenostem o ničem...

My jsme vždycky jezdili čtvrtek večer a v pátek ráno tam byly a jeli rovnou čučet na auta. Ve čtvrtek je jenom shakedown a jinak nic a je to noc navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dobrá zpráva - máme zajištěný ubytování ve dvou penzionech. Sice asi 35km od sebe, ale to se nedá nic dělat ;) . Jinak cena cca 22Eur na noc

Pro kolik lidiček?

Pro všechny - jede nás z Čech 13 kousků. Já mám domluvených 10 míst, kámoš si sehnal ještě ty zbylý 3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...