Přejít na obsah

nemáte nějaké foto???


Sinius

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi,

Mám fábku 2001 v barvě červená základní metalíza č.b. 9770, jelikož se tahle barva moc nevyskytuje tak proto píšu sem..................chtěl bych ju nějak upravit, ale nejsem si jistej jak by nějaké barvy exterieru na týhle barvě vypadali, neumim dělat virtual tuning jinak bych si to zkusil tam, tak vás prosím nemáte někdo nějaké obrázky, lehce upravených fabinek v této barvě, shánim nějaku inspiraci. díkes všem.........................barva viz avatar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdarec lidi,

Mám fábku 2001 v barvě červená základní metalíza č.b. 9770, jelikož se tahle barva moc nevyskytuje tak proto píšu sem..................chtěl bych ju nějak upravit, ale nejsem si jistej jak by nějaké barvy exterieru na týhle barvě vypadali, neumim dělat virtual tuning jinak bych si to zkusil tam, tak vás prosím nemáte někdo nějaké obrázky, lehce upravených fabinek v této barvě, shánim nějaku inspiraci. díkes všem.........................barva viz avatar

Jé hele máme stejnou barvu, a docela bych řek, že jednu dobu jich bylo až moc těhle barev. Teď už je tolik nevidím :t:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam sice oznaceni 7Q7Q,ale ciselny je to mozna 9770...Jako podle toho jak koukam na ty vase karky,tak je to ta sama barva. Jezdi jich myslim takovy "primereny" mnozstvi.. ;)

Sinius: Dle myho,jsou kola zaklad..Jak se rika,kola delaj auto..Pak uz to clovek dycky nejak "dobarvi".. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu samou barvu (ale v kombajnu :D ) a autí má i své stránky stačí kliknout na proužek v podpisu a jsi tam. Jinak barva SUPER  :palec2:

koukal sem jak si lakoval interier :palec2: co je to prosímtě za sprej ???

název, nebo kód dík :worthy

Tady je odkaz na fotky je to tam perfektně vidět, myslím ty spreje

http://album.volny.cz/fabia1/browse.php?album_id=63600

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu samou barvu (ale v kombajnu :D ) a autí má i své stránky stačí kliknout na proužek v podpisu a jsi tam. Jinak barva SUPER  :palec2:

koukal sem jak si lakoval interier :palec2: co je to prosímtě za sprej ???

název, nebo kód dík :worthy

Tady je odkaz na fotky je to tam perfektně vidět, myslím ty spreje

http://album.volny.cz/fabia1/browse.php?album_id=63600

lol

:worthy dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že je pěkná, ale ja mám za sebe furt pocit že není tak běžná, tak bych ctěl vidět nějaký fotečky pokud ji má někdo upravenou.........alpako to má mooooc hezký...................zkuz hodit název toho spreje, moc se mi libi jen bych zvolil trochu matnější barvu, ale jinak princip, podržet v ruce a nastříkat sprejem se mi moc zamlouva

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuz hodit název toho spreje

Jakej název máš namysli? Na těch fotkách co jsem na ně dával odkaz jsou ty spreje vidět, nebo myslíš něco jiného?

Jinak díky za pochvalu, kol117 ale trochu to bude vypadat až najaře s kolama atd. Jinak v úterý bych měl mít kliky v byrvě, ale to ty máš už z výroby tak to se nepočítá jako úprva :palec2: No a s těma datumama fakt dobrá náhodička lol

Editováno: , autor: alpako
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len tak pre zaujímavosť napíšem, že na Fabiu sa dávali 3 rôzne červené metalízy:

1.) hot chilli metalíza (robili ju len pár týždňov)

2.) oranžová cayenne metalíza (prestala sa robiť v roku 2004, tuším)

3.) červená flamenco metalíza (robí sa dodnes)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuz hodit název toho spreje

Jakej název máš namysli? Na těch fotkách co jsem na ně dával odkaz jsou ty spreje vidět, nebo myslíš něco jiného?

Jinak díky za pochvalu, kol117 ale trochu to bude vypadat až najaře s kolama atd. Jinak v úterý bych měl mít kliky v byrvě, ale to ty máš už z výroby tak to se nepočítá jako úprva :palec2: No a s těma datumama fakt dobrá náhodička lol

ee, to se pleteš kliky mám černý, taky je scháním ted jak někdo v bazaru nabízí ty dveře tak zkoušim jestli nemá jen kliky, na ten sprej se teda podívám znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...