Přejít na obsah

HIP HOP / RAP


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Prevzato ze sekce VIDEA .. myslim ze k hip-hopu to patri ... neskutecny :

no on pak natocil i klip se Snoop-dogem, mam ten dojem, tedka uz je z nej ''uznavanej'' raper... :D

Uz sem se na to ptal v sekci videa, ale tam zadna odpoved tak to zkusim jeste tady ... btw kdo chytil tu odpoved jak se ho pta:

What u rolling in ?

I'm rolling in lam green kia ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevzato ze sekce VIDEA .. myslim ze k hip-hopu to patri ... neskutecny :

no on pak natocil i klip se Snoop-dogem, mam ten dojem, tedka uz je z nej ''uznavanej'' raper... :D

Uz sem se na to ptal v sekci videa, ale tam zadna odpoved tak to zkusim jeste tady ... btw kdo chytil tu odpoved jak se ho pta:

What u rolling in ?

I'm rolling in lam green kia ...

podle me rika:

What u rolling in ?

I'm rolling in lam green kia to konvi...nebo tak nak..

takze on se ho zepta v cem si prijel

a on reknes, ze v zeleny kia konvi ( nebo tak nak )

a on mu nato odpovi, ze on ne, ze jeho mama prijela v zeleny kia konvi, a on sedel tak vzadu v sedacce... :D :D neco na ten zpusob...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja pobral vsechno i s tou odpovedi jen to lam green kia ... to mi proste nejak neleze do hlavy hlavne teda to LAM ...  B)

no to bude jako pridavny jmeno k tomu autu no....lamacky auto, nebo vis, neco v tom nigga stylu!! :)

Editováno: , autor: novi37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja pobral vsechno i s tou odpovedi jen to lam green kia ... to mi proste nejak neleze do hlavy hlavne teda to LAM ...  B)

no to bude jako pridavny jmeno k tomu autu no....lamacky auto, nebo vis, neco v tom nigga stylu!! :)

Jojo asi jo ... ;) Kazdopadne borec nejvetsi !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja pobral vsechno i s tou odpovedi jen to lam green kia ... to mi proste nejak neleze do hlavy hlavne teda to LAM ...  B)

no to bude jako pridavny jmeno k tomu autu no....lamacky auto, nebo vis, neco v tom nigga stylu!! :)

Jojo asi jo ... ;) Kazdopadne borec nejvetsi !!! -_-

no to rozhodne, to tam rozjizdi, jako blazen.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Taky prihodim to co uz tu kolikrat je napsano..G Unit- 50 Cent,Lloyd Banks, The Game, Young Buck, dal Snoop Dogg, Nas, Mobb Deep, pak taky Ja Rule,EVE,Pharrell Williams, 2Pac atd.. A ztech nam "blizsich" klasik PSH, Kontrafakt a tak.. ;)

Jo a co fakt nemuzu a kdyz slysim,tak se ve me vari vsechno co muze....Gipsy CZ... :help:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a co fakt nemuzu a kdyz slysim,tak se ve me vari vsechno co muze....Gipsy CZ... :help:

No jako ja to slysel a nejak mi to nevadilo, neposlouchal sem to a nevadilo mi to, ale co sem s nim slysel rozhovor, kde ze sebe delal pana boha tak od Te doby ani hovno !!! Jinak min. vikend v Mnich. Hradisti Indy & Wich + LA4 a paradicka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a co fakt nemuzu a kdyz slysim,tak se ve me vari vsechno co muze....Gipsy CZ... :help:

No jako ja to slysel a nejak mi to nevadilo, neposlouchal sem to a nevadilo mi to, ale co sem s nim slysel rozhovor, kde ze sebe delal pana boha tak od Te doby ani hovno !!! Jinak min. vikend v Mnich. Hradisti Indy & Wich + LA4 a paradicka !!!

NO ja hio nemuzu ani slyset,ani zpivat a ni mluvit ani videt ani nic proste... :ble

Jinak mam listky na 11.7. ns Snoop Dogga,tak to se docela tesim a 3.-4.8. je na letisti v Hradcanech Hip Hop Jam,kde bude The Game,coz bych rad videl,ale bohuzel jsem mimo CR tou dobou... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...