Přejít na obsah

Povinné ručení


Saty

Doporučené příspěvky

Kámoš má druhým rokem a pořád stejná cena, můj poradce je z NJ, přijel ke mě uzavíral jsem pojistku doma.

K těmto cenám už se nezahrnuje sleva za místo bydliště, za věk, za stáří vozu a bonusy

Editováno: , autor: Saty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak u CPP budu za chvíli dávat výpověď, protože posledně už chtěli asi 8tis. a to jsem nikdy neboural, takže mám bonusy. Bohužel jsem to tehdá nestihl vypovědět včas. Ale letos si na to můžete vsadit, že to stihnu!

Nemusíš nic stíhat. Výpověď můžeš podat kdykoliv, nemusíš dodržet roční cyklus. Prostě podáš výpověď a oni musí do 6 týdnů ukončit smlouvu. S výpovědí si požádej o bezškodní průběh. Peníze ti vrátí v poměrné části ze zaplacených dvanácti měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak u CPP budu za chvíli dávat výpověď, protože posledně už chtěli asi 8tis. a to jsem nikdy neboural, takže mám bonusy. Bohužel jsem to tehdá nestihl vypovědět včas. Ale letos si na to můžete vsadit, že to stihnu!

Nemusíš nic stíhat. Výpověď můžeš podat kdykoliv, nemusíš dodržet roční cyklus. Prostě podáš výpověď a oni musí do 6 týdnů ukončit smlouvu. S výpovědí si požádej o bezškodní průběh. Peníze ti vrátí v poměrné části ze zaplacených dvanácti měsíců.

ne, ne, jde to jen k výročí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U ČPP jsem měl pojistku 2roky na Corsu GSi, jednou jsem měl plnění a problém jsem neměl žádný. Cena pořád stejná, akorát po té bouračce byl na další rok malus 5% což je normal. Saxo jsem měl u ČP a taky bez problémů. Teď mám ČPP přes makléře, cena viz výše, tak uvidíme - když bude naprd zruším a půjdu jinam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak u CPP budu za chvíli dávat výpověď, protože posledně už chtěli asi 8tis. a to jsem nikdy neboural, takže mám bonusy. Bohužel jsem to tehdá nestihl vypovědět včas. Ale letos si na to můžete vsadit, že to stihnu!

Nemusíš nic stíhat. Výpověď můžeš podat kdykoliv, nemusíš dodržet roční cyklus. Prostě podáš výpověď a oni musí do 6 týdnů ukončit smlouvu. S výpovědí si požádej o bezškodní průběh. Peníze ti vrátí v poměrné části ze zaplacených dvanácti měsíců.

ne, ne, jde to jen k výročí.

V srpnu 2006 jsem přecházel od České pojišťovny ke Kooperativě a nebyl problém. Kdysi jsem přecházel od Podnikatelské k České a taky nebyl problém. K výročí to jistě nemusí být, možná tak k VŘSR... :D

Info zde: http://www.top-pojisteni.cz/content/pojisteni/1049.html

A navíc ani platit nemusíš ke konci roku, já platím v srpnu ;)

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak u CPP budu za chvíli dávat výpověď, protože posledně už chtěli asi 8tis. a to jsem nikdy neboural, takže mám bonusy. Bohužel jsem to tehdá nestihl vypovědět včas. Ale letos si na to můžete vsadit, že to stihnu!

Nemusíš nic stíhat. Výpověď můžeš podat kdykoliv, nemusíš dodržet roční cyklus. Prostě podáš výpověď a oni musí do 6 týdnů ukončit smlouvu. S výpovědí si požádej o bezškodní průběh. Peníze ti vrátí v poměrné části ze zaplacených dvanácti měsíců.

ne, ne, jde to jen k výročí.

K vyroci vzniku lze zrusit havarijni pojisteni bez udani duvodu, myslim, ze pro zakonne pojisteni to neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s plněním od ČPP velice dobrý zkušenosti. Při prosincový havárce následující průběh: pátek havárka, pondělí servis + nahlášení na pojišťovnu, úterý likvidátor v servisu, čtvrtek hotový auto (včetně krycího dopisu), pondělí doma doporučený dopis o vyřízení plnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČPP je dobrá v ceně, ale jinak co se týká plnění tak šílené. Jsou schopni změnit učastníka dopravní nehody na viníka i když je od toho policejní protokol. Pak dlouhé dohadování s nimi.

ČPP mi pravě dobrá v ceně nepřijde, pojistka u ní mě na Octavii RS vyjde s plněním 70/70mil. přes net na 6660,- Kč (rv.2001, ročník 1984, venkov, bez bonusu) u ČP vyjde na 5492,- (plnění 100/100mil) nebo na 5280,- (plneni 40/20mil.)

Jednou jsem boural, z dotyčnym jsme zajeli na pojištovnu, nafotili a další týden měl peníze. Vše bez účasti policie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u cpp bych si nepojistil ani kolo :ph34r:

Jasně, že ne. Ne kvúli sobě, ale hlavně kvůli tomu, když bych, nedejbože, někoho naboural. Podle zkušeností jiných tam člověk pořád něco posílá, požád tam volá, neustále něco chtějí. I u odřeného blatníku. Chudák poškozený, dlouho čeká na peníze a ještě ho odrbou, aby dostal, co nejmíň. To je ostatně u všech pojišťoven :D . Jsem u Generali už nějakou dobu. Cenu drží stejnou a oproti České poj. jsou skoro o 2 litry levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...