Přejít na obsah

Jak udělat více místa autorádiu


Mikeš

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém, koupil jsem si new radio a když jsem ho chtěl vyměnit za originální rádio objevil se mi problém s místem za rádiem. nemůžu tam vměstnat 3xRCA a ještě napájení a redukci na anténu. Slyšel jsem že prý se nějak dá vzadu něco nějak, aby tam bylo víc místa...prosím poradte jak na to. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nic prosím tě neřezej. Poradím tí míň invazivní metodu, protože semměl stejný problém jako ty a už sem byl v koncích. Vyndej z aplubky prostřední díl ofukovače ten jak je v něm i spínač pro blikání všech blinkrů pak budeš mít tím otvorem krásně prostor upravit kabey tak, aby se tam radio hezky vešlo. Mě to můj problém vyřešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze nektera radia maji konektory umisteny tak, ze se to tam proste se zapojenyma kabelama nevejde, takze nezbyde nic jineho, nez to uriznout... ostatne dela to tak vetsina lidi, co znam...

Jinak ja to nerezal pilkou, ale rozpalil jsem nuz nad plamenem a urizl ten plast tim. Bylo rychle, pohodlne a bezbolestne :-)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nic prosím tě neřezej. Poradím tí míň invazivní metodu, protože semměl stejný problém jako ty a už sem byl v koncích. Vyndej z aplubky prostřední díl ofukovače ten jak je v něm i spínač pro blikání všech blinkrů pak budeš mít tím otvorem krásně prostor upravit kabey tak, aby se tam radio hezky vešlo. Mě to můj problém vyřešilo.

Jo, tak hodně štěstí, až budeš mít rádio s 3x RCA, do toho ISO, do toho anténu, atd. Pak mi přijeď ukázat, jak to tam porovnáš... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Jasne myslim ze s tymto by to slo a mas nejaky link na eshop prosim?

chcem to zohnat co najskor pretoze moju fabiu pouzivam na taxik a ak vyberiem DANCE a hodim tam nejake ine radio

presne mi tam vojde vysielacka, ale nazad k teme a redukciu na antenu?

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...