Přejít na obsah

Vaření


Andílek

Doporučené příspěvky

Jj, segra taky chodi, vcera ji rezali 3 pihy, doporucuju ;)

ja sem zatim jeste v solarku nebyla - rizika tam jsou, to fiiiim, nicmene asi zustanu bila jak stena :D asi je lepsi jist betakaroten - po tom uspech zarucen a nejake rizika tam snad ani nejsou :) krom toho ze muzes zcervenat jak rak lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Jj, segra taky chodi, vcera ji rezali 3 pihy, doporucuju ;)

ja sem zatim jeste v solarku nebyla - rizika tam jsou, to fiiiim, nicmene asi zustanu bila jak stena :D asi je lepsi jist betakaroten - po tom uspech zarucen a nejake rizika tam snad ani nejsou :) krom toho ze muzes zcervenat jak rak lol

;) Spis zezloutnout !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, segra taky chodi, vcera ji rezali 3 pihy, doporucuju ;)

ja sem zatim jeste v solarku nebyla - rizika tam jsou, to fiiiim, nicmene asi zustanu bila jak stena :D asi je lepsi jist betakaroten - po tom uspech zarucen a nejake rizika tam snad ani nejsou :) krom toho ze muzes zcervenat jak rak lol

Presne, byla z toho dost nestastna, takovy dost viditelny mista. Ja bych do toho nevlez :) to radsi zustan bila jak stena, taky to ma svy kouzlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, teď když mi tu vaří chlap, tak je bez trička - zajímalo by mě pánové, tedy respektive jen vy co vaříte, jestli se taky svlékáte  :D

to je nějaká úchylka néé ;)

proč, já větčinou doma poletuju jen v trenclích. Takže tak třeba i vařím, přece se na to nebudu oblékat.

jenze ty uz tome nejsi nejmladsi :) pohled na tebe uz asi pro zenu nebude ono...tey pro zenu v mem ci katcine veku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, teď když mi tu vaří chlap, tak je bez trička - zajímalo by mě pánové, tedy respektive jen vy co vaříte, jestli se taky svlékáte  :D

to je nějaká úchylka néé ;)

proč, já větčinou doma poletuju jen v trenclích. Takže tak třeba i vařím, přece se na to nebudu oblékat.

jenze ty uz tome nejsi nejmladsi :) pohled na tebe uz asi pro zenu nebude ono...tey pro zenu v mem ci katcine veku

no právě že se dostávám do let, kdy se chlap stává pro tyhle holky atraktivní :D To víš, ženský taky koukaj, jak je chlap zajištěnej lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

andílek: ty ses hustá :)lol, fakt sem se pobavil

Kluci víte co sem nedávno zjistil, že sem Katku hrozně moc chtěl, a zjistil sem x jmen, který ji chtěli taky. Priznejte se, že vy tu katku tady všichni chcete do postele ? :smich::smich::smich::smich:

Když ona je tak neodolatelně užasná, že to jinač nejde lol

Editováno: , autor: laky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooooo tak to teda katerino klobouk dolu, tak to se mi teda v zivote nestalo, aby o mne verejne projevilo zajem tolik chlapu! to mi teda prosimte prozrad co si s nima delala, ze te vsichni chteji?

a hele, to te vsichni milujou, nebo to je jen takovy ten povrchni chtic? tak jako ze kdyz neni do ceho pichnout................

no ale nevim nevim, jestli by se mi tohle zrovna nejak libilo.........v tom moc chodit neumim...............ty jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...