Přejít na obsah

co může být horší?


BLACK MOLLY

Doporučené příspěvky

moc jsem nechtěl,ale musím se s někým podělit o pocity.v neděli asi od 10.30 hodin jsem si povídal se známým na parkovišti.asi 45 let.pohodář a humorem sršící kluk.když jsme se chtěli rozejít každý po svém a padl poslední vtip,tak jsem se k němu otočil zády.to co se stalo do smrti nezapomenu.po zádech jsem cítil jak jede jeho ruka až ke kotníku.pevně mne stiskl za nohu a řekl prosím.poslední jeho slovo v životě.pak přestal dýchat.během tří minut přijela sanitka.pokoušel jsem se ho rozdýchat.oni pak ještě asi 40 minut zkoušeli nemožné.tak zemřel a já se ptal co jsem mohl udělat víc.nic .dnes jsem zjistil,že chodil týden po doktorech,že ho pálí na prsou a brní ruce.nic mu doktor nezjistil a tak ho poslal od pondělka do práce.bohužel už to nestihnul.je to smutné takhle brzo odejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj děda pořád jezdil po doktorech ,bylo mu pořád špatně pořád zvracel ,fur mu babička volala zachranku ,vždycky přijela a řekli že mu nic neni ,To se opakovalo asi měsíc ,pak manželka zavolala známému.Děda k němu přišel v 10 hodin na vyštření on ho poslal na rentgena děda byl ve 13 hdin na sále ( zachránil mu život) Některej doktorům přeju jen to nejhorší a doufám že pomalu a v bolestech chcípnou . :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...