Přejít na obsah

Střed.rámeček - černý mramor


Rocky

Doporučené příspěvky

To pod tím rádiem je přepínač LPG. Hledal jsem i nálepku podobnou Karbonu, ale nemůžu nic najít. Věřím že se vám to nelíbí :t Proto jsem to taky vyzkoušel :palec2: Mě se zas moc nelíbí ta stříbrná. B) Ale tak to má být. Někomu se líbí vdolky a mě zae ho :prc: lky Dá se někde sehnat Karbon nálepka? Nějaký odkaz máte?

Editováno: , autor: Rocky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na rovinu, mě se to vůbec nelíbí, ale to Ti může být úplně fuk. Já si chci zase dát (nalepit) do Octy interiér dřevo a taky by mě tady řekli, že už je to out a že dřevodekor née. Jenže je to moje auto, názor lidí mne zajímá, ale to je tak všechno. Dám si tam, co se líbí mě. Stejně tak u Tebe je nejhlavnější, že se to líbí tobě a tak to má být. Představ si tu nudu, že by se všem líbila stejná kombinace a všechny Octy by byly naprosto stejné :disgust: Navíc ta tvoje kombinace je naprosto neotřelá a ještě jsem to v žádném autě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele na rovinu, mě se to vůbec nelíbí, ale to Ti může být úplně fuk. Já si chci zase dát (nalepit) do Octy interiér dřevo a taky by mě tady řekli, že už je to out a že dřevodekor née. Jenže je to moje auto, názor lidí mne zajímá, ale to je tak všechno. Dám si tam, co se líbí mě. Stejně tak u Tebe je nejhlavnější, že se to líbí tobě a tak to má být. Představ si tu nudu, že by se všem líbila stejná kombinace a všechny Octy by byly naprosto stejné :disgust: Navíc ta tvoje kombinace je naprosto neotřelá a ještě jsem to v žádném autě neviděl.

přesně tak neumim si představit ,že budu něco na autě měnit a dám tady hlasovat jestli dát to či ono .Stůj si za tím co se ti líbí na na ostatní ser :palec2:

:smich: jen ten mramor tam nedávej ,to je fakt hnus :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si ho tam schválně, protože mám rád názory lidí. Věřím, že to píšete schválně, že se vám to nelíbí, ale všíchni už to tam taky máte :smich::smich::smich: Ale ten karbon taky zkusím. Mě je to celkem jedno co tam mám, příště zkusím puntíky nebo berušky :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si ho tam schválně, protože mám rád názory lidí. Věřím, že to píšete schválně, že se vám to nelíbí, ale všíchni už to tam taky máte :smich::smich::smich: Ale ten karbon taky zkusím. Mě je to celkem jedno co tam mám, příště zkusím puntíky nebo berušky :smich::smich::smich:

tak ty berušku budou super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si ho tam schválně, protože mám rád názory lidí. Věřím, že to píšete schválně, že se vám to nelíbí, ale všíchni už to tam taky máte :smich:  :smich:  :smich:  Ale ten karbon taky zkusím.  Mě je to celkem jedno co tam mám, příště zkusím puntíky nebo berušky :smich:  :smich:  :smich:

tak ty berušku budou super :palec2:

Berušky bych bral taky... To by byl úlet lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si ho tam schválně, protože mám rád názory lidí. Věřím, že to píšete schválně, že se vám to nelíbí, ale všíchni už to tam taky máte :smich::smich::smich: Ale ten karbon taky zkusím. Mě je to celkem jedno co tam mám, příště zkusím puntíky nebo berušky :smich::smich::smich:

a o pokemonech si nepremejslel????

taky jedna z moznosti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...