Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

zdravim vas mam oct.II facelift 2009 a dal som si tam teraz rns 510 chcem sa opytat ci my to treba dat nejako nakodovat v servise? a ci my bude vybijat bateriu alebo nie vie my niekto poradit?

a este sa chcem opytat ci je to normalne ked vypnem radio a vytiahnem kluc tak v radiu nieco huci potom to prestane a o chvilu zase huci je to normalne? dakujem vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

měl bych prosbičku našel by se někdo ochotný kdo by zaslal přes SZ link na ověřenou a funkční verzi East EU? Stahoval jsem už z více zdrojů a u verze 7477 při zadání cíle v Chorvatsku navi napíše: k tomuto cíli nelze navigovat u verze 7334 vše funguje. Rád bych měl mapy aktuální a funkční před plánovanou dovolenou. Případně bych i přijel k majiteli funkčních map na instalaci nejlépe z. MS kraje.

Předem díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

měl bych prosbičku našel by se někdo ochotný kdo by zaslal přes SZ link na ověřenou a funkční verzi East EU? Stahoval jsem už z více zdrojů a u verze 7477 při zadání cíle v Chorvatsku navi napíše: k tomuto cíli nelze navigovat u verze 7334 vše funguje. Rád bych měl mapy aktuální a funkční před plánovanou dovolenou. Případně bych i přijel k majiteli funkčních map na instalaci nejlépe z. MS kraje.

Předem díky všem.

v mapách v7.1 (7477) jsou chyby v Chorvatsku

v7 (7334) je plně dostačující

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facelift s tim nema nic spolecneho, resil to az urcity upgrade FW Columba, uz se to tu take mnohkrate resilo, staci pohledat funkci "Hledat"...

Mam facelift MR2010 (7/2009), a muj Columbus to z tovarny take neumel, ten firmware resici problematiku vysokokapacitnich SDHC prisel pozdeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logo_vetev.iso obsahuje flash s logem Skoda s vetvi. Je to napsane i v popisu u souboru.

ako to mam nainstalovat? skusil som to nainstalovat ale my to vymazalo logo vw a ostala my len cierna obrazovka pri zapnuti radia neviete my poradit co som zrobil zle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, mám takový dotaz ohledně navigace Columbus. Je jasný, že v Columbusu nelze přehrávat filmy které jsou ve formátu .avi (DviX, Xvid) Nevím co je na tim pravdy, ale slyšel jsem už od pár lidí, že lze nacpat do Columba do softwaru nějaký program, který to přehráva. Má s tim někdo nějakou zkušenost? Docela by mě to zajímalo jestli je to pravda popřípadě jakej program? Díky za vaše názory rady. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,tak jsem to tady prolejzal asi hodinu ale nic jsem nenasel,tak jestli to tady bylo prosim neukamenovat....mam dve otazky.dal jsem columba s multi.volantem po FL.nove jednotky jak getwei tak podvolantovku...vse funguje jak ma....ale otazka je jestli umi columbus zobrazovat s Hf kdo vola atd. mam rok 2006 a originalni jednotku,neni tam nahodou pro zobrazovani potreba GSMIII? a druha otazka je jak se dohrava hlasove ovladani a jestli me to vubec pujde kdyz me telefon komunikuje s kolumbusem, ze me jenom prepne zvuk a stisi radio .dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,tak jsem to tady prolejzal asi hodinu ale nic jsem nenasel,tak jestli to tady bylo prosim neukamenovat....mam dve otazky.dal jsem columba s multi.volantem po FL.nove jednotky jak getwei tak podvolantovku...vse funguje jak ma....ale otazka je jestli umi columbus zobrazovat s Hf kdo vola atd. mam rok 2006 a originalni jednotku,neni tam nahodou pro zobrazovani potreba GSMIII? a druha otazka je jak se dohrava hlasove ovladani a jestli me to vubec pujde kdyz me telefon komunikuje s kolumbusem, ze me jenom prepne zvuk a stisi radio .dekuji za odpoved

máš starou hf jednotku která neumí columbus, když dáš novější GSMII 1z0035729 nebo 1z0035729B bude ukazovat i na columbovi, nebo gsmIII 5n0035730A,B,C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...