Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj vsem - jsem z ceskych budejovic a potreboval bych nahrat nove mapy do columbuse a odblokovat video za jizdy a pak bych potreboval do octavie 2 (rv. 2005) naistalovat columbuse aby to proste fungovalo - a kolik by to asi tak vyslo? nevyznam se v tom. diky vsem - mail: tch9782@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dva problémy, či spíše dotazy. Mám Columbuse a teď jsem byl v servisu, kde odpojovali baterku a od té doby to při každém zaplnutí chce PIN od telefonu (pin zadám a vše OK až do vypnutí). Studoval jsem návod i zkoušel hledat, ale nemohu to nikde najít kde se to nastavuje.

Na další dotaz jsem přišel když jsem studoval ten manuál, mám HF GSM III, ale na Columbusovi se mi nezobrazuje nabídka SMS. Je možné to nějak aktivovat? (jinak SMS se mi zobrazují na Maxi Dotu)

Díky Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem - jsem z ceskych budejovic a potreboval bych nahrat nove mapy do columbuse a odblokovat video za jizdy a pak bych potreboval do octavie 2 (rv. 2005) naistalovat columbuse aby to proste fungovalo - a kolik by to asi tak vyslo? nevyznam se v tom. diky vsem - mail: tch9782@gmail.com

ferda25 je ze Strakonic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.Dal jsem si do Octavie II scout 2007 před faceliftem navigaci Columbus,koupenou 2011.Vše funguje parádně,ale na maxidotu pokud dám navigaci(šipky) a pak chci zvolit zpátky hlavní menu tak to nejde vyvolat přes páčku palubního počítače,ale musím vypnout a zapnout rádio a objeví se mi hlavní nabídka.Neřešil někdo tento problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v každé verzi 7 je pražský okruh..ale záleží jaký máš fw

Nemám povolené servisní menu, ale mám za to, že tam je jeden z prvních, tedy něco kolem 1100, ale nevím... Dneska jsem vypálil 7.0 a okruh tam je, nemám to ale na HD, jen na DVD.

Navi je 3T0 035 680 není u ní žádná revize, HW 03, SW 0904 - teď tam je něco kolem 1100.

Jaký fimw tam můžu dát? Podotýkám, že mám původní gateway. Díky.

Nevíte o někom v blízskosti Kladna, resp. jezdím skoro každé odpoledne v pátek Kladno-Blansko, kdo by mě gataway nakodoval (mám doma Q verzi).

Editováno: , autor: Klfree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jestli jsem zvolil spatne vlakno tak se omlouvam...

mam OII r.v 2005 ambiente, vymenil jsem audience za columbus (vymena gateway a predelani zapojeni kvuli parkovakum) a mechal dat maxidot.

problem na ktery se chci zeptat je nasledujici.... jak se na maxiku prepina mezi obrazovkami MFD/Radio/Navi ? kdyz jsem v MFD tak podrzim na pacce chvili tlacitko "dolu" a vybehne seznam nabidky... vyberu co chci, to je ok. ovsem kdyz jsem v Navi/Radio tak uz nejsem schopen timto zpusobem menu vyberu vyvolat. vzdy musim vypnout/zapnout columba, aby maxik skocil do MFD pak uz si menu zase dokazu vyvolat a zvolit zase bud Radio/Navi... trosku me to stve. tak se chci zeptat jestli delam neco ja spatne, pripadne kde by mohl byt zakopany pes ?

michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je sice hezké, ale jakou má dotyčný podvolantovku nepíše.

Takže není jisté jestli má navi upravenou pro předFL a v autě FL podvolantovku nebo obráceně (což je pravděpodobnější).

S posíláním softu lidem, kteří o tom (asi) nic nevědí mám své zkušenosti.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...