Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Já zatím zapojoval vždy s 3 konektorama, jestli je se dvěma 100% neřeknu. Pokud jsi to zapojil takhle, tak ti to musí v řj hodit chybu. Ty barvy jsou tak, jak jsem psal a na FM je barva bílá, leda, že by to předchozí majitel prohodil.

http://www.skoda-for...rces/image/1171

Ok,mrknu na to blíže.Ještě mi poraď jednu věc.Vzadu na navigaci je jeden zdvojený a jeden jednoduchý fakra vstup.Můžeš mi je popsat?Dík Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Potřebuji poradit ohledně navigace a map.

Mám v autě Columba fw. 28xx (v rádiu jsem již fw přehrával, takže tam nyní žádné mapy nemam) vypálil jsem si mapy verze 7672 na Verbatim DVD+R DL.

Problém je následovný: Navigace vezme DVD někdy na první někdy na třetí pokus, jde mi ale o to, že mi nejdou tyto mapy překopírovat na HDD. Četl jsem, že by hned po načtení DVD měla vyskočit hláška, zda chci mapy překopírovat na HDD apod., tuto hlášku jsem tam nikdy neměl. Je fakt, když chci DVD vysunout, mám tam info, že se mapy kopírují - nicméně, jsem to nechal kopírovat cestu z Brna do Uh. Hradiště to je cca 1 hodina cesty a i za tuto dobu jsem tam mel pořád tuto hlášku...

Chci se teda zeptat v čem by mohl být problém, popřípadě jak dlouho se tak mapy můžou kopírovat?

Mnohokrát děkuji za Váš čas a pomoc.

_________________________________________________________________________________________________________

EDIT: Tak jsem problém již vyřešil. Stáhl jsem si a vypálil mapy verze 7693 a vše proběhlo v naprostém pořádku. TMC i POi jdou bez problémů.

Nicméně děkuji i tak.

PS: Kdyby měl někdo zájem o tyto mapy, ať se mi ozve do zprávy. Jedná se konkrétně o mapy - Eastern Europe V8 Final with Speedcams

Editováno: , autor: Swenny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze 7672, 7673 a 7676 jsou na DVD-DL a domívám se, že nejsou určeny pro Columbus. Zkoušel jsem je taky a napsalo mi, že DVD je poškozené. Verze 7691 a 7693 jsou pro Columbus a fungují, jen mám problém s hlasovým ovládáním a češtinou na FW 28xx. POI i TMC fungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám verzi 7673 a vypaloval jsem jí na obyč DVD. Zatím jsem tedy neměl možnost vyzkoušet, zda funguje TMC. POI tam jsou, ale nemám tam fotky některých bodů, jako tu někdo ukazoval. Jaký je tedy rozdíl mezi 7673 a 7693?

Rozdíl by v těchto verzích neměl být žádný. Jde o to, že verze 7673 byla "beta" vydání a verze 7693 je oficiální vydání s VAG číslem.

Nicméně jedna maličká změna zde je a to konkrétně v souboru db\eeuz.mp0., jedná se o změnu v rozsahu 28 bajtů, což je víceméně nic :) O jakou konkrétní změnu zde ale jde, to netuším ...

Editováno: , autor: Swenny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jaké verzi jsou tedy obsaženy fotografie u POI?

Dle mého názoru, kdyby tato funkce byla už v nějaké starší verzi map, tak by měla být i v těch nejnovějších...

Já osobně jsem se tedy s obrázky u POI ještě nesetkal, ani jsem to abych se přiznal nějak nezkoumal...

Osobně si ale myslím, že se jednalo o nějaké uživatelsky upravené POI. Je to ale pouze můj názor, takže pokud někdo má informace jak to ve skutečnosti je, budu jedině rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, ale kdysi jsi měl s přehráním FW na mém Columbovi problém, takže se mi do toho moc nechce.

Také jsem s přehráváním FW měl problém, jednou se to povedlo bez problémů, po druhé Columbus úplně zkolaboval - nefungovalo dotykové ovládání, měl jsem stále černou obrazovku apod. Naštěstí jsem to vyřešil pomocí recovery CD a FW vrátil na původní...stálo mě to vybitou baterku v autě :D

Nicméně, proč píšu :) Četl jsem, že je na cestě nový firmware 4020, který má řešit a opravovat mnoho problémů...měl by být v blízké době ke stáhnutí.

Zatím si v Columbovi nechám 28xx ...počkám jak bude na internetu tento nový, uvidím co na to budou psát lidi a přeinstaluji to :) Budu to sledovat a hned jak něco bude, tak sem hodím info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Karel21: Ano, ale i to jsem tenkrát vyřešil. A není problém stejným způsobem nahrát i nový soft.

To Swenny: Vždy si rád přečtu "novinky"....říkají Ti něco HW verze?? C4, C6 atd...

#CD:P 0 0 5 . 4 0 1 . 3 0 1

#DATE:2011-08-31

#Project: VWRNS

#Author: MaGo

#Steckbrief: C_EU_10.354_t1 C10

#CommentStart:

This is a SWL CD for VW delivery.

#CommentEnd:

#Integrationphase: Delivery cw22/11 C10-samples

#VwSwPartNumber:1T0035680D/3T0035680B/7F0035680A/7E0035680A/1T0035680F/1T0035680G/3T0035680C/3T0035680D

#VwSwIndex:4020/4026/4028/4024

#AppsBuild:C_EU_10.354_t1 C10

#CRC16:e6fd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Swenny: ano pleteš se....nový software na starší navigace(např u 4020 typ HW: C6 a nižší) nemáš šanci nahrát bez úpravy.

...ja si myslim, ze jsem napsal vicemene to same co ty, pouze jinak zformulovane a vic obecne. Ale to to je jedno... podle me zase nekdo upravu FW pro starsi jednotky udela, stejne jak tomu bylo v pripade fw 3810. Nezbyva nic jineho, nez se nechat prekvapit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...