Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

 
zatim jen fotka nedodelaneho columbuse a climatroniku golf passat :) foceno mobilem tak na displejich climatroniku nejdou videt čislice ale je to pekne bile podsvicene . jinak co myslite kolečka columbusu asi do modra co ?? :)
 

 

vypada to na zivo lip nez vyhodnotil mobil .. jinak tlacitka oken atd červene

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat a zároveň poprosit, jestli by si tu našel někdo, kdo by mi dal nové mapy do navigace Columbus, aktuálně by tam měly být nejspíše V7, V12ky jsem stál, ale postup z SD ani dvou vrstvého DVD mi nejde a na DVD+ přes 5.5GB nevtěsnám. Za pomoc rád zaplatím, jen aby to tam bylo...

Kdyby se někdo takový našel, dejte mi prosím vědět. Pouze v rámci Moravskoslezského kraje, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dnes jsem chtěl naimportovat body zájmu, ale menu bylo šedivé. Zkusil jsem tedy update firmware z 3810 na 4020. To nějak proběhlo, na konci vysunuté dvd, ale od té doby Columbus nejde zapnout. Jen černá obrazovka. Zkoušel jsem restart pomocí tří tlačítek, ale nepomáhá to. Zkusil jsem vložit dvd s mapami, to zajelo, ale už nejde ven. Je slyšet jak "chroupe" disk, ale jinak to nic nedělá.

 

Neměl by někdo nějakou radu?

Díky moc

Editováno: , autor: JohnyWaker78a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na něj šel se šroubovákem, že to dvd vyndám růčo a v tom se nějak rozeběhl a dvd se mi podařilo vysunout. Nicméně, to hlásilo chybu swl. Zkusil jsem tedy swlfix a pak 3810, který mi tam předtím fungoval. Doběhlo to až na udate gateway a v tom se zobrazí chyba "SWL Error Error vuc - library load failure". Ten samý pokus s předchozím firmware "2760". Nyní nefunguje dotyková obrazovka a nejde ani vypnout...

 

Stejný problém tu už byl viz.

http://forum.skodahome.cz/topic/20386-columbus-trinax-rns-510/page-105

 

Věděl by někdo co s tím, případně pomohl by mi to dát někdo dohromady?

Editováno: , autor: JohnyWaker78a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den

Chci se zeptat. Mám columbuse, nahrál jsem si tam nejnovější mapy 8196. Jenže jsem je chtěl jen vyzkoušet zda mi pojedou dobře. Nahrál jsem to na DVD RW 4,7 GB vymazal jsem z tama poi body ze složky EDB\POI. Mapy jedou bez problémů. Tak jsem si je i uložil na disk. Poté jsem chtěl dohrát poi body. Problém je v tom, že poi body když uložim na kartu a nechám importovat, tak se mi zobrazuje import poi bodů. Jede to cca 10 minut možná méně. A dojede to do konce. Napíše že import proběhl. Problém je v tom, že já ty poi body nikde nevidím. Nevíte jak je to možné? Musí tam být ty originál poi body? Děkuji moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám je tam. .-( Nevím kde jsou. Zkoušel jsem vypálit 2vrstvé DVD, ale vyhazuje mi chybu. Když vypálím DVD bez poi bodů tak mi jede bez problémů, ale to se vejde na DVD RW. Používám verbatim modro fialovou DVD+RDL 8x, pálím nejnižší rychlostí. Ale nefunguje. .-( Na jaké DVD 2 vrstvé pálíte? Pošlete odkaz na alzu nebo na alfu prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem udělal, můj předchozí příspěvek. : Problém je v tom, že poi body když uložim na kartu a nechám importovat, tak se mi zobrazuje import poi bodů. Jede to cca 10 minut možná méně. A dojede to do konce. Napíše že import proběhl. Problém je v tom, že já ty poi body nikde nevidím. Nevíte jak je to možné? Musí tam být ty originál poi body?

Nevím už jak je tam dostat .-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute,chcel by som sa nieco opytat ohladom navi COLUMBUS, mam verziu 1Z0 035 680 A ,HW:H05,SW:1024 a nahral som tam firmware 4024,teraz sa mi rozsirilo menu a pribudla informacia o systeme a taktiez sa zmenil PN na 1T0 035 680B..problem je navigacia v OCTAVII2 2009 zacala spravat inak,vsimol som si ze po zalozeni do auta nevypina ventilator na navigacii a po zapnuti navi cvaka pod pristrojovkou na strane spolujazdca rele. Vo VAG som mal povodne odskrtnute CD menic ktory som zrusil ale hned nato prestala navi hlasit navigacne pokyny a prepocitavanie tak som znovu aktivoval ten menic kedze predtym vsetko fungovalo a navi uz hlasi ok no ten ventilator a cvakanie rele nezmyzlo. Neriesil to uz niekto?Na stole ta navi funguje dobre,ventilator sa pekne vypina,vsetky funkcie radia DVD atd funguje. Predpokladam ze to bude po zmene FW a zle nakodovane ale vela moznosti mi komfortka neponuka. taktieziz nemozem dostat do navi mapy V12 CD8195 WEST EU,mechanika nova preverena a stale to nahrava dookola,zaujimave ze EAST EU V12 to berie OK,DVD disky som pouzil od dvoch ludi takze v poskodeni disku by problem nemal byt.

Vdaka za precitanie a pripadne info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...